loader
Blog

Jak wypadają iPhone XR, XS i XS Max?

2018 iPhone'y wyglądają podobnie pod względem specyfikacji i wszystkie mają nowe ulepszenia w porównaniu do iPhone'a X. Może to być mylące, jeśli chcesz wybrać jeden z nich, a cena nie jest czynnikiem. Apple skyrocketed cena przeszłości znaku 1000 dolarów, z wyjątkiem telefonu budżetu, iPhone XR. Mówiąc o telefonie budżetu, XR został pozbawiony niektórych funkcji. Chociaż ma 6,1-calowy wyświetlacz, to używa panelu LCD, i ma jeden aparat ustawiony z tyłu.

Wszystkie urządzenia posiadają ten sam chip A12 bionic, Face ID do odblokowywania telefonu oraz możliwość dual sim poprzez dodatkowy eSIM. Ze wszystkich modeli, budżet iPhone ma trafić na rynek trochę późno, 26 października. Tak więc, nie ma hands-on recenzję w tej chwili, tylko specs.

W skrócie, aby pomóc Ci wybrać, co 2018 iPhone można chcieć, oto mały przewodnik; jeśli szukasz najbardziej przystępne z trzech, iPhone XR jest twój wybór. Dla miłośników większego ekranu, iPhone XS Max jest tam dla Ciebie, chociaż bądź gotowy wydać więcej. Najlepszy aparat, zarówno iPhone XS, jak i XS Max.

Poniżej znajduje się bardziej wszechstronny arkusz specyfikacji trzech iPhone'ów.

Z arkusza specyfikacji wynika, że iPhone XS i XS Max są niemal identyczne.