loader
  • Strona główna
  • Blog
  • 6 najlepszych aplikacji do zamiany twarzy online, które powinieneś znać
Blog

6 najlepszych aplikacji do zamiany twarzy online, które powinieneś znać

6 najlepszych aplikacji do zamiany twarzy online, które powinieneś znać.

6 najlepszych aplikacji do zamiany twarzy online, które powinieneś znać: Zamiana twarzy z twarzą kogoś innego jest całkiem zabawna. Niezależnie od tego, czy jest to celebryta, czy ktoś, kogo znasz, technologia ta wydaje się być źródłem niekończącej się rozrywki.

CZYTAJ TAKŻE:

  • 7 witryn, w których można płacić za granie w gry za darmo
  • Jak uzyskać więcej filtrów w aktualizacji Snapchat 2020
  • 7 aplikacji, których można użyć do podsumowania zakupów
  • 6 aplikacji na Androida do wyszukiwania ubrań według zdjęcia, takich jak Shazam

Najlepsze aplikacje do zamiany twarzy online

1. Face Swap Live

Jeśli szukasz aplikacji do zamiany twarzy, która może zastąpić najlepsze aplikacje filtrujące, to Face Swap Live jest tym, czego potrzebujesz.

Aplikacja umożliwia korzystanie z masek rzeczywistości rozszerzonej, zamiany twarzy w czasie rzeczywistym, a także wielu efektów.

Ponadto możesz zamieniać twarze, używając nie tylko zdjęć ze swojej biblioteki, ale także zdjęć z Internetu.

W tej aplikacji możesz nawet zmieniać twarze w filmach, ale musisz być precyzyjny, aby uzyskać dobre wyniki.

Do zwierzaka można też dołączyć wirtualną mówiącą buzię.

Należy pamiętać, że Face Swap Live to bardzo wrażliwa aplikacja, więc trzeba wybrać dobry kąt oświetlenia i pozycję smartfona, aby pomyślnie zamienić twarze.

2. Snapchat

Snapchat jest jedną z największych sieci społecznościowych, która ma prawie 200 milionów aktywnych użytkowników dziennie.

Nie jest tajemnicą, że ta wieloplatformowa aplikacja oferuje niesamowite opcje przechwytywania wideo i zdjęć, ale wielu jej użytkowników nie wie, że mogą jej używać do zamiany twarzy.

Podczas robienia zdjęcia lub nagrywania filmu wystarczy umieścić palec nad obszarem ekranu, w którym znajduje się twarz, aż u dołu ekranu pojawi się kilka różnych twarzy.

Wystarczy zlokalizować opcję Face Swap i dotknąć jej ikony.

Następnie możesz zrobić zdjęcie lub nagrać kolejny film w mediach społecznościowych.

3. Zmień twarz

Następnie mamy Reface. Oparta na sztucznej inteligencji aplikacja do zamiany twarzy, która pozwala zamieniać twarze z celebrytami ze znanych filmów i teledysków.

Ma również zestaw popularnych memów jako GIF-y, w których możesz zamienić swoją twarz. Tak więc słynny mem z trumną może mieć twoją twarz lub twarz twojego przyjaciela.

Aplikacja umożliwia zapisywanie filmów w pamięci lokalnej lub udostępnianie ich w mediach społecznościowych bezpośrednio ze znakiem wodnym Reface.

Reface zapewnia również opcję przesyłania własnych GIF-ów. Funkcja ta jest jednak płatna i trzeba za nią zapłacić około 3,99 USD miesięcznie.

Ponadto subskrypcja usuwa również znak wodny i reklamy pełnoekranowe.

4. Face Swap Booth

Face Swap Booth to świetna aplikacja do zmiany twarzy, która umożliwia zamianę twarzy, korzystanie z setek efektów i wbudowanych obiektywów.

Możesz zamienić twarz na kilku wcześniej wybranych zdjęciach jednocześnie. Ta aplikacja zamieni twarze, automatycznie wykrywając rysy twarzy.

Korzystając z zestawu specjalnych masek, można wybrać określone rysy twarzy.

Możesz skorzystać z ogromnej kolekcji zdjęć celebrytów, w tym Johnny'ego Deppa, Willa Smitha, Emilii Clarke, Emmy Watson i innych, aby wykonać z nimi zamianę twarzy.

Kolejną dużą zaletą tej aplikacji jest to, że możesz zamienić dwie twarze, ale także dołączyć je do innych obiektów, takich jak słup, kot, samochód itp.

5. Snapchat

Snapchat jest prawdopodobnie najczęściej używaną aplikacją, która pozwala użytkownikom na zamianę twarzy z przyjaciółmi za pomocą prostego filtra.

Ponieważ nie jest to tylko aplikacja do zamiany twarzy, korzystanie ze Snapchata daje dostęp do mnóstwa innych funkcji, a nawet jeśli nie chcesz kupować trendów platformy, jej filtry twarzy są całkiem dobre.

Sprawia to, że jest to jedna z najbardziej wszechstronnych aplikacji do podmiany twarzy, jakie można obecnie uzyskać.

AvengeThem

Dla fanów Marvela i komiksów polecamy sprawdzenie AvengeThem.

Ta strona wymiany twarzy jest darmowym kreatorem wideo deepfake online, którego można użyć, aby wystąpić w jednym z superbohaterskich GIF-ów i memów.

Nie jest to technicznie "aplikacja" do zamiany twarzy, ale służy temu samemu celowi.

Aby zamienić się twarzami z ulubionym superbohaterem, wejdź na stronę i wybierz GIF. Następnie prześlij swoje selfie zgodnie z wytycznymi witryny.

Upewnij się, że używasz zdjęcia podobnego do dowodu osobistego z jasnym tłem, aby uzyskać lepsze wyniki. Następnie poczekaj, aż strona utworzy deepfake.

AvengeThem nie zapewni 100% dokładności, ponieważ narzędzie generuje tylko statyczny model 3D twarzy. Mimo to, efekt końcowy jest wystarczająco zabawny, aby podzielić się nim ze znajomymi lub online.

Udostępnij to:

  • Twitter
  • Facebook

Lubię to:

Lubię to Ładowanie... Tagi:aplikacja do zmiany funkcji twarzy, aplikacja do zamiany twarzy z dwóch zdjęć, najlepsza aplikacja wideo do zmiany twarzy, aplikacja do zmiany twarzy na iPhone'a, jak umieścić swoją twarz na innej aplikacji do zdjęć, zamień twarz w aplikacji wideo