loader
  • Strona główna
  • Blog
  • Najlepsze pakiety modów do gry Minecraft do wypróbowania w grze Minecraft w 2020 roku
Blog

Najlepsze pakiety modów do gry Minecraft do wypróbowania w grze Minecraft w 2020 roku

To, co sprawia, że wyjątkowa rozgrywka w Minecraft jest jeszcze przyjemniejsza, to korzystanie z modpacków. Jeśli chcesz zagrać w Minecrafta z inną pikanterią, oto najlepsze modpacki do Minecrafta do wypróbowania, gdy chcesz dodać więcej zawartości do gry.

Dlaczego warto korzystać z modów do Minecrafta?

Jeśli jeszcze nie korzystałeś z modów do Minecrafta, to dopiero zaczynasz poznawać możliwości tej gry. Niemal tak długo, jak istnieje Minecraft, ludzie sprawiają, że gra jest jeszcze lepsza, modyfikując ją.

Jeśli interesujesz się fantastyką i chciałbyś, aby istniały bardziej zaangażowane systemy, które pozwalają ci uprawiać prawdziwą magię, istnieją do tego mody. Botania i Thaumcraft to kilka świetnych modów fantasy, które zmieniają cały świat i wprowadzają nowe sposoby gry.

Być może sci-fi i przemysł są bardziej w twoim stylu; istnieje również mnóstwo świetnych modów do tego. Istnieją mody takie jak Immersive Engineering, które mogą zmienić świat Minecrafta w coś bliższego Factorio. Możesz nawet podróżować do innych światów i umrzeć z braku tlenu, jeśli chcesz.

Jednym z największych argumentów przeciwko Minecraftowi jest to, że jest to bardziej zabawka niż rzeczywista gra. Oczywiście istnieją mody, które mogą przekształcić Minecrafta w pełnoprawną grę RPG z progresją umiejętności i poziomowaniem wyposażenia.

Istnieje świetny mod o nazwie Pam's Harvestcraft, który dodaje nowe produkty spożywcze i przepisy. Jest też Open Gliders, który pozwala budować lotnie. Z kolei Journey Map zapewnia doskonałą, w pełni funkcjonalną mapę w grze.

Z tymi wszystkimi dodatkami, a także możliwością tworzenia własnych modów do Minecrafta, jedynym problemem jest to, że opcji jest po prostu zbyt wiele. Trudno jest wiedzieć, co jest dostępne i które z nich dobrze ze sobą współpracują. I tu z pomocą przychodzą modpacki.

Czytaj także: 10 najlepszych gier do budowania baz i gór.

Najlepsze pakiety modów do Minecrafta do wypróbowania

Chcesz wypróbować jakieś modpacki, ale nie wiesz od czego zacząć? Rzuć okiem na najlepsze modpacki do Minecrafta, to świetny wybór.

1. MC Eternal

Jest to świetny modpack w stylu zlewu kuchennego z ponad 750 zadaniami, które pomogą ci dowiedzieć się więcej o niektórych z najlepszych dostępnych modów. W tym epickim pakiecie można znaleźć mody sci-fi, fantasy i automatyzacji. Jest to jednak bestia i może nie działać na starszych, wolniejszych systemach.

2. Questing Mayhem

Jeśli twój system nie jest wystarczająco mocny, aby obsłużyć pakiety modów 1.12, jest to kolejny niesamowity, wszechstronny pakiet. Wprowadzi cię w świat modów i da ci zadania, dzięki którym poznasz tajniki każdego z nich. Z ponad 1400 zadaniami, ten pakiet powinien zapewnić ci zajęcie na jakiś czas.

3. SevTech: Ages

Ten pięknie wykonany pakiet ewolucyjny sprawia, że Minecraft staje się zupełnie nowym doświadczeniem. Zabiera cię od bycia jaskiniowcem z epoki kamienia łupanego, który nie może zrobić nic więcej niż walić skały razem (dosłownie) i ewoluuje twoją grę aż do podróży kosmicznych.

Wiele elementów, takich jak mapowanie, identyfikacja obiektów, a nawet rudy, jest ukrytych do momentu odblokowania odpowiedniego poziomu.

4. Sky Factory 4

Jest to czwarta odsłona klasycznego pakietu "podniebnej wyspy". Otrzymujesz tylko ziemię i drzewo i musisz zbudować imperium. Ten pakiet obejmuje magię i automatyzację, a także ma wiele opcji i biomów, aby był świeży i interesujący.

5. Kompaktowa klaustrofobia

To zwariowany pakiet, w którym zaczynasz zamknięty w miniaturowej kostce 3x3x3 i musisz uciec. Jedynym sposobem na wydostanie się jest tworzenie kolejnych miniaturowych sześcianów i kopanie coraz głębiej i głębiej. Jest to zaawansowany technologicznie modpack, który obejmuje wiele automatyzacji, maszyn i dużych funkcjonalnych struktur.

6. Roguelike Adventures And Dungeons

To prawdziwy modpack w stylu RPG z lochami, smokami i progresywnym poziomem trudności. Ale to wciąż Minecraft, więc to, jak grasz, zależy od Ciebie. Na początek dostępne są plany natychmiastowych struktur, takich jak dom hobbitów. Zawiera również przepisy na jurty i plecaki, które pozwalają stać się nomadycznym poszukiwaczem przygód pełzającym po lochach.

7. Regrowth

Jest to modpack ze wszystkimi brązowymi i szarymi blokami pokazanymi powyżej - jak można się spodziewać, jest niezwykle wymagający! Zaczynasz w martwym świecie bez zasobów i musisz przywrócić świat do zdrowia poprzez uprawę roli.

Prawie każdy materiał i zasób, który normalnie można znaleźć w Minecrafcie, można uprawiać za pomocą modów rolniczych. Sprawia to, że postęp jest dość powolny na początku, ale zapewnia niesamowite możliwości automatyzacji w późniejszym czasie.

8. Stoneblock 2 (FTB)

Stoneblock 2 (SB2) jest podobny do skyblock lub SkyFactory 4, ale zamiast budować na niebie, budujesz pod ziemią. Cała mapa jest wypełniona kamieniem i musisz wykopać swoją bazę.

Na początku wydobywanie kamienia może być irytujące, ale gdy zdobędziesz RFTools Builder, wykopywanie ogromnych ilości kamienia stanie się znacznie łatwiejsze.

Ten pakiet wykorzystuje mod Project E, który może być nieco przesadzony, ponieważ pozwala wymieniać większość przedmiotów na inne (przy użyciu systemu EMC). Na przykład, możesz wymienić 100 kamieni na 100 EMC, a następnie użyć tych EMC do zakupu innych przedmiotów, takich jak diamenty lub żelazo. Pakiet zawiera również Draconic Evolution.

Po zgromadzeniu dużej ilości EMC gra przypomina nieco tryb kreatywny, ponieważ można natychmiast uzyskać prawie wszystkie przedmioty w grze. Jednak system EMC może być fajny, ponieważ pozwala handlować "śmieciami" za EMC i kupować bardziej wartościowe rzeczy, takie jak diamenty.

Bardzo fajnym pomysłem na bazę w tej grze jest użycie Buildera do wydrążenia dużej kopuły, a następnie użycie świetlistych bloków do stworzenia fałszywego nieba, chmur i słońca.

Udostępnij:

  • Twitter
  • Facebook

Lubię to:

Lubię to Ładowanie...