loader
Blog

Rzeczy do zrobienia z aplikacją Google App na iOS

Aplikacja Google ma niezliczoną ilość funkcji, które można włączyć do swoich codziennych czynności, jeśli tylko wiesz, co robić. Ostatnio na iOS, Google wprowadził nowe funkcje, aby pomóc Ci zrobić rzeczy zrobić bezproblemowo bez zakłócania przepływu tego, co robisz. Poniżej przedstawiamy najważniejsze z nich;

Wyszukiwanie w Google i udostępnianie bezpośrednio z iMessage

Każdy wie, że jednym z głównych celów Google App jest do wykonywania wyszukiwań. Ale z nowym rozszerzeniem iMessage, można zrobić więcej niż wyszukiwania. To jest teraz można wyszukiwać i udostępniać wiele informacji bezpośrednio z iMessage. Oto rzeczy, które możesz zrobić dzięki nowej funkcji;

GIF-y

Mówili, że obraz jest wart tysiąca słów, a co z GIF? Dokładnie moje myśli. Możesz teraz podnieść swoją grę GIF w iOS, korzystając z nowych GIF-ów od Google. Wszystko, co musisz zrobić, to przełączyć się na tryb GIF, a następnie znaleźć GIF, który chcesz udostępnić.

Żywność

Każdy kocha myśl o jedzeniu, a Google właśnie ułatwił Ci dotarcie do niego. Możesz teraz zrobić plany obiadowe przez wiadomość, a nawet zostawić kilka autorytatywnych zaleceń. Odbywa się to za pomocą tego, co jest znane jako karty Google, dotknij ikony żywności lub karty restauracji, aby wyświetlić menu, zrobić recenzję, a nawet wiedzieć, najlepszy czas, aby dostać się do miejsca. Możesz również zarezerwować stolik.

W pobliżu

Nie musisz już tłumaczyć znajomym, gdzie znajduje się interesująca Cię lokalizacja. Możesz udostępnić swoją ulubioną lokalizację, po prostu używając ikony W pobliżu, a następnie wysyłając kartę Google swojej lokalizacji.

Pogoda

Zanim zaczniesz dzień, Google może pomóc Ci dowiedzieć się, jaka będzie pogoda. Poniżej paska wyszukiwania Google App, siedem kart pogodowych pokazuje informacje o aktualnej pogodzie i prognozę na następne sześć dni. Możesz również udostępnić te karty pogodowe swoim znajomym, aby podjąć plany lub decyzje związane z pogodą.

Filmy i najnowsze trendy

Za pomocą przycisku wideo możesz również udostępniać zwiastuny filmów, a nawet inne filmy z YouTube. Google informuje Cię też o tym, co jest trendy w popularnych tematach, za pomocą karty Wiadomości Google.

Odkrywaj i poznawaj z dowolnej strony WWW w Safari

Od zeszłego roku aplikacja Google dla iOS umożliwiała odkrywanie treści podczas przeglądania. Teraz jednak Google rozszerzyło tę możliwość na inne przeglądarki w iOS, w tym Safari. Udostępnij stronę internetową, a Google automatycznie wyświetli powiązane z nią sugestie. Nie musisz już wpisywać tekstu, bo wszystko, czego potrzebujesz, zostanie wyświetlone. Aby rozpocząć zwiedzanie, wystarczy dotknąć ikony Szukaj Google w menu udostępniania.

Przeciągnij i upuść, aby wyszukiwać, zapisywać lub udostępniać na iPadzie

System iOS 11 umożliwił łatwe przeciąganie i upuszczanie treści na iPadzie. Korzystając z aplikacji Google, możesz to samo robić z obrazami, tekstami i linkami. Na przykład, widziałeś piękne zdjęcie w Google App, dotknij go i przytrzymaj, a następnie upuść go do może iMessage i podzielić się z przyjaciółmi.