loader
Blog

Bezprzewodowa ładowarka Apple już wkrótce

Minął prawie rok, a Apple jeszcze nie zapowiedziało do ogłoszenia jego AirPower - ale nie na długo teraz. Początkowe przecieki na temat "AirPower wskazywały na MWC 2018, a następnie na wydarzenie związane z premierą produktów firmy we wrześniu 2018 roku, ale wszystko na próżno. Pojawiły się też inne plotki sugerujące, że produkt zostanie zaprezentowany podczas październikowej premiery iPada Pro, MacBooka Air oraz Maca Mini.

Mimo to, poznaliśmy nowe szczegóły dot. AirPower - dlaczego się opóźnił, datę premiery, ceny i najważniejsze funkcje.

Mata Apple AirPower

Apple AirPower to płaska podkładka do bezprzewodowego ładowania. płaska podkładka. Gadżet siedzi na płaskiej powierzchni, ale ładuje kompatybilne Apple urządzenia poprzez kontakt. Wystarczy umieścić swoje urządzenie na macie AirPower, a ładowanie się rozpocznie. Już teraz iPhone 8 series, i iPhone X tier funkcji bezprzewodowego ładowania i obsługuje kilka mat ładujących Qi.

Chociaż AirPower może być podobny do inne istniejące bezprzewodowe maty ładujące, to również ładuje Wiele produktów Apple, w tym Apple Watch, i nowy nadchodzący AirPods. I tak jak ty, czujemy, że to będzie satysfakcjonujące, będąc w stanie naładować wszystkie swoje przenośne inteligentne gadżety wszystkie na jednocześnie.

Apple AirPower przewidywana cena i daty premiery

Rok 2018 minął, a Apple w swoich dwóch najważniejszych wydarzeniach - Apple's September 2018 iPhone wydarzenie i październik 2018 iPad Pro wydarzenie - z roku, ale nie było nie było mowy o AirPower w obu wydarzeniach. Ale według raportu, firma firma planuje odsłonić bardzo oczekiwaną bezprzewodową matę ładującą w nadchodzących tygodniach. Według doniesień, produkt może zostać uruchomiony wraz z nowymi AirPods na wiosnę.

ChargerLAB, znany wyciek wiadomości gniazdo, twierdzi, że rozmawiał z osobą związaną z jednym z dostawców Apple który potwierdził, że produkcja AirPower już się rozpoczęła.

Chiński blog Chongdiantou - przez Loveios - powiedział teraz, że przewiduje, że AirPower będzie sprzedawać za około 150 dolarów - szacunkowo 150 funtów brytyjskich. I zgodnie z MySmartPrice, Apple pracuje obecnie nad reklamą telewizyjną dla nowego bezprzewodowego ładowania maty - wszystko to wskazuje na rychłą premierę.

Dlaczego AirPower uruchomienie zostało opóźnione?

Podczas gdy AirPower jest tylko kilka tygodni od ogłoszenia, wiadomość twierdzi, że bezprzewodowa mata była nieco grubsza niż oryginalny render. Podobno Apple może pracować nad dodatkowym oprogramowaniem obsługującym bity dla AirPower - i to będzie dołączony w wydaniu iOS 13 we wrześniu.

Dodatkowo, John Gruber z Daring Fireball przekonująco twierdzi, że "konstrukcja z wieloma cewkami robi się zbyt gorąca - zdecydowanie zbyt gorąca".

Kompatybilne urządzenia AirPower

Przewiduje się, że bezprzewodowa mata ładująca będzie w stanie ładować 2017 iPhone 8, iPhone 8 plus, a także iPhone X, jak również. Mata będzie ładować zeszłoroczny iPhone XR, XS, i XS Plus. Co więcej, każdy z tych telefonów Apple posiada funkcje ładowania Qi, co oznacza, że mogą one również ładować na każdej macie ładującej Qi.

Zgodnie z podpowiedzią Apple, kiedy wprowadził koncepcję AirPower, mata będzie ładować Apple Watch Series 3, jak również jak również inne Apple Watches. I chociaż nowe maty będą ładować AirPods, to będzie działać tylko wtedy, gdy są one umieszczone wewnątrz bezprzewodowego etui do ładowania - zostanie on wprowadzony w następnym nowym wydanie.