loader
 • Strona główna
 • Blog
 • Jak stworzyć stronę internetową i 10 najlepszych stron, które Ci w tym pomogą
Blog

Jak stworzyć stronę internetową i 10 najlepszych stron, które Ci w tym pomogą

- Jak stworzyć stronę internetową?

Chcesz stworzyć stronę internetową, ale nie wiesz, od czego zacząć? Ten artykuł poprowadzi Cię przez proces tworzenia strony internetowej krok po kroku, a także wskaże najlepsze strony internetowe, które Ci w tym pomogą.

Jaki typ witryny zamierzasz zbudować? Strona osobista może mieć prostszy projekt, natomiast sklep internetowy wymaga innego zestawu strategii i zasobów.

Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci w podjęciu tych decyzji i udzielić porad, które pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru.

Rzeczy, o których należy pomyśleć podczas tworzenia i rozwijania witryny internetowej

Na stworzenie atrakcyjnej, przyjaznej dla użytkownika strony internetowej składa się wiele czynników, od funkcjonalności i wyglądu po nawigację i spójność kodowania. Na tym jednak nie koniec.

Poniższe wskazówki przeprowadzą Cię przez proces tworzenia jedynej w swoim rodzaju strony internetowej, która zachęci użytkowników do zostania lojalnymi zwolennikami marki.

Przeczytaj także:

 • Wiadomość dla przyjaciela z chorą rodziną
 • Wiadomości dla chorego przyjaciela
 • Kartka z podziękowaniami za kondolencje
 • Kartka z gratulacjami z okazji ciąży

1. Wybieranie domeny i usługi hostingowej

Nazwa domeny powinna dokładnie odzwierciedlać głos Twojej firmy i być prawie niemożliwa do pomylenia z pisownią.

Znalezienie odpowiedniej nazwy dla Twojej marki ma kluczowe znaczenie, ponieważ uwzględnienie w nazwie domeny SEO, prostej pisowni i tożsamości marki zwiększa prawdopodobieństwo znalezienia jej w wynikach wyszukiwania.

Mówiąc prościej, firmy, które można znaleźć w Internecie, przyciągają więcej klientów. Ważne jest, aby myśleć o charakterze swojej strony internetowej i firmy podczas porównywania pakietów hostingowych.

Czy na stronie będzie dużo multimediów, takich jak zdjęcia, filmy i prezentacje? Czy masz wewnętrzne wsparcie techniczne? Czy wymagasz niezawodnego, szybkiego wsparcia od swojego dostawcy usług hostingowych?

Zastanów się, ile ruchu będzie otrzymywać Twoja witryna.

Czy firma hostingowa jest w stanie zapewnić skalowalne rozwiązania? Jakie kopie zapasowe, zabezpieczenia i dodatkowe funkcje są dostępne? Przed podjęciem ostatecznej decyzji zapoznaj się z opiniami o firmie w mediach społecznościowych i na stronach internetowych innych podmiotów.

Jak wybrać najlepszą nazwę domeny

 • Spraw, aby ludzie łatwo zapamiętali Twoją nazwę.
 • Wybierz nazwę, która jest odpowiednia dla Twojej firmy.
 • Aby chronić swoją markę, zarejestruj alternatywne TLD.
 • Zapoznaj się z częstymi błędami w pisowni nazw domen. 3.

2. Elegancki projekt strony internetowej i jej zawartość

Projekt strony internetowej i jej zawartość wzajemnie się uzupełniają. Opowiadają historię Twojej marki i pozwalają odwiedzającym na efektywną interakcję z Twoją stroną.

Jedną z najważniejszych rzeczy, o których należy pamiętać podczas procesu tworzenia strony internetowej, jest stworzenie czystego, atrakcyjnego projektu.

Dobry projekt jest atrakcyjny, łatwy do odczytania i ma prostą nawigację. Jeśli chcesz nadać swojej stronie wesołą i radosną atmosferę, możesz to zrobić za pomocą kolorów, obrazów i słów.

Co najważniejsze, czysty projekt pozwala odbiorcom skupić się na wartości marki i treści, a nie na rozpraszającej grafice i dużej ilości tekstu.

Klienci często kojarzą wygląd strony internetowej z jakością danej firmy lub produktu.

W związku z tym czysty projekt ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia pozytywnych doświadczeń użytkownika, które zachęcą klientów do powrotu.

Zarówno treść, jak i wygląd powinny być rozpatrywane jednocześnie, aby mieć pewność, że mówią tym samym językiem i opowiadają tę samą historię.

Wszystko, co użytkownik widzi podczas odwiedzania strony internetowej, jest określane mianem web designu. Te elementy wizualne pomagają odwiedzającym zrozumieć, współdziałać i emocjonalnie związać się z tym, co widzą na ekranie.

Jest to prawdopodobnie najbardziej widoczny i przez to ważny aspekt każdej witryny. Wix posiada tysiące wbudowanych elementów projektowych, aby spełnić te wymagania.

Możesz używać unikalnych kształtów i czcionek, przeglądać profesjonalne obrazy i wideo oraz osadzać zaawansowane efekty przewijania, między innymi.

Te elementy projektowe są tym, co podniesie rangę twojej witryny i sprawi, że będzie się ona wyróżniać z tłumu.

3. Marketing i budowanie marki

Budowanie marki ma zasadnicze znaczenie dla wszystkich firm, zarówno dużych, jak i małych. Projekt i umiejscowienie logo Twojej marki wpływa na ogólne wrażenie, jakie wywiera na odbiorcy.

Profesjonalnie zaprojektowane logo skutecznie przyciąga uwagę klienta i daje jasny obraz tego, czym dana marka się charakteryzuje.

Wybierz miejsce widoczne dla odwiedzających, np. lewy górny róg, ponieważ to właśnie tam oko naturalnie zaczyna skanować stronę internetową.

Rozważ użycie tego samego logo na opakowaniach, w reklamie drukowanej i na odzieży firmowej, aby wzmocnić tożsamość marki.

Spójny branding firmy zapewnia klientom zintegrowane i niezapomniane wrażenia związane z marką.

4. Schemat kolorystyczny

strony internetowej

Schemat kolorystyczny strony internetowej to zbiór kolorów wybranych przez projektanta do projektu strony internetowej. Schematy kolorów, znane również jako palety kolorów, mogą zawierać tak mało lub tak wiele kolorów, jak tylko projektant uzna to za stosowne.

Kolory są jedną z pierwszych rzeczy, które ludzie zauważają, gdy przybywają na swojej stronie internetowej. Mają one również zdolność wywoływania określonych emocji, co sprawia, że są niezbędne w przekazywaniu światu informacji o tym, kim jesteś i co reprezentujesz.

Zalecamy stosowanie kolorów komplementarnych lub o przeciwstawnych odcieniach do różnych elementów witryny. Pozwoli to zachować jednolity wygląd, a jednocześnie pozwoli zwrócić uwagę na najważniejsze przyciski.

Zastanów się, które kolory najlepiej reprezentują Twoją markę i trzymaj się koloru głównego oraz kilku kolorów dodatkowych. Zbyt wiele kolorów może rozpraszać uwagę i odwracać uwagę odwiedzającego.

Kolory podstawowe są zazwyczaj bardziej dominującymi kolorami na stronie, stanowiącymi kolory tła, kolory logo, kolory menu i tak dalej, podczas gdy kolory drugorzędne są często używane między innymi jako kolory akcentujące.

Zastanów się, w jaki sposób te opcje reprezentują Twoją markę. Ponownie, używaj kolorów mądrze i świadomie, rezerwując najjaśniejsze odcienie dla tych części witryny, które wymagają największej uwagi.

Każdy kolor może być użyty do różnych elementów witryny, co oznacza, że ten sam kolor może być użyty do różnych elementów.

Paleta kolorów będzie często zawierać kilka odcieni tego samego koloru, nadając witrynie zróżnicowany, ale spójny charakter w całym jej projekcie.

5. Layout

Podstawowe zasady projektowania strony internetowej są takie same jak w przypadku plakatu czy strony tytułowej. Ważne jest, aby zorganizować stronę w taki sposób, aby zachować odpowiednią równowagę między obrazami i tekstem.

Ponad połowa użytkowników uważa, że dobry projekt ma zasadnicze znaczenie przy przeglądaniu treści online. Projektując stronę internetową, należy zachować prostotę, aby użytkownik mógł ją łatwo zrozumieć.

Im bardziej przejrzysta będzie hierarchia, tym łatwiej będzie poruszać się po witrynie. Nie chcesz dezorientować użytkownika układem strony, więc ogranicz wskazówki wizualne do niezbędnego minimum.

Dzięki prostocie użytkownik łatwiej odnajdzie poszukiwaną treść.

Przed zaprojektowaniem właściwego interfejsu warto rozważyć stworzenie makiety witryny. Dzięki temu można łatwo zmieniać układ strony podczas testowania jej działania.

6. Obrazowanie

Po stworzeniu treści należy zastanowić się nad obrazami. W szczególności należy zastanowić się, skąd będą one pochodzić. Masz kilka możliwości.

Możesz sam zrobić zdjęcia, co jest najszybszym i najtańszym sposobem pozyskania materiału na swoją stronę.

Jednak możesz nie być najlepszym fotografem i czy chcesz, aby Twoja strona ucierpiała tylko dlatego, że chciałeś zaoszczędzić na zdjęciach?

Alternatywą może być zatrudnienie fotografa, który wykona wszystkie zdjęcia, jakich potrzebujesz. Jest to drogie rozwiązanie, ale jeśli masz wizerunek marki wysokiej jakości, który musi być utrzymany, może to być jedyny sposób na uzyskanie odpowiedniej jakości.

Można za rozsądną cenę pozyskać kilka zdjęć do upiększenia witryny, a w Internecie dostępna jest duża biblioteka obrazów przeznaczonych do tego celu. Mogą to być jednak obrazy ogólne, które nie będą odpowiednio reprezentować Twojej marki.

9. Wezwanie do działania (CTA)

Klienci chętniej skontaktują się z Twoją firmą, jeśli na stronie internetowej umieścisz wezwania do działania. Przyjazna sugestia, taka jak "Skontaktuj się z nami już dziś!" pokazuje, że firma chce budować relacje z klientami.

Ważne jest, aby wezwania do działania były dostosowane do poziomu zaangażowania odwiedzającego w Twoją firmę. Jeśli użytkownik jest nowy w Twojej firmie, zachęć go do zapisania się do newslettera.

Jeśli użytkownik jest już fanem Twojej firmy, może z przyjemnością wziąć udział w programie lojalnościowym. Niezależnie od tego, co chcesz, aby odwiedzający zrobili w Twojej witrynie, na każdej stronie przynajmniej raz umieść wezwanie do działania.

10. Jaki jest rozmiar Twojej strony internetowej?

Kolejnym krokiem jest zaplanowanie struktury witryny po określeniu, dla kogo ma być przeznaczona. Potraktuj to jako schemat. W tym momencie tworzysz mapę witryny i musisz zacząć od góry, od strony głównej.

Musisz stworzyć mapę wszystkich pozostałych stron w witrynie. Każda strona będzie musiała odsyłać do strony głównej, ale zastanów się, gdzie jeszcze powinna się znaleźć.

Strony kontaktowe, strony o nas, dodatkowe treści, blogi? Musisz wziąć pod uwagę rozmiar swojej witryny oraz ilość informacji, które będą na niej wyświetlane.

11. Wybierz strony i strukturę witryny

Innym ważnym czynnikiem wpływającym na efektywność witryny jest jej intuicyjność. Nie chcesz dezorientować odwiedzających, podając zbyt wiele informacji na jednej stronie - to źle wpływa na SEO.

Dlatego warto zastanowić się, jak podzielić wszystkie informacje, którymi chcesz się podzielić, na kilka stron, z których każda będzie zawierała odpowiednią ilość informacji. Gdy już zdecydujesz się na poszczególne strony, przystąp do ich tworzenia.

Zastanów się, jak je zorganizujesz, aby odwiedzający mogli łatwo znaleźć to, czego szukają. Określ kilka ogólnych kategorii, do których będą się zaliczać poszczególne strony. Najprawdopodobniej będą to podstawowe pozycje w menu.

12. Zawartość strony

Treści zamieszczane w witrynie nie tylko przyciągają więcej osób na stronę, ale także sprawiają, że pozostają one na niej dłużej i wchodzą w większą interakcję z marką.

Ma to kluczowe znaczenie dla zwiększenia sprzedaży i poprawy pozycji witryny w wyszukiwarkach, takich jak Google. Co więcej, dostarczane treści pomogą wyróżnić Twoją firmę i sprawią, że staniesz się autorytetem na swoim rynku.

Ponownie, należy zastanowić się, kim są użytkownicy i jakiego rodzaju treści ich zainteresują. W większości przypadków korzystne jest połączenie treści pisanych, zdjęć i materiałów wideo.

Planując stronę internetową i jej zawartość, należy zastanowić się, czy to, co się oferuje, jest zgodne z przesłaniem, które chce się przekazać ludziom, oraz z ogólnymi założeniami marki.

Jeśli treści nie będą na odpowiednim poziomie, klienci nie będą się nimi interesować w sposób, jakiego oczekujesz.

10 najlepszych stron, które Ci pomogą

Wiele platform do budowania stron internetowych jest obecnie tak prostych w obsłudze, że nie trzeba być ekspertem IT, aby stworzyć atrakcyjną stronę. Wiele z tych platform jest niezwykle tanich!

Za mniej niż 5 dolarów miesięcznie możesz mieć spersonalizowaną nazwę domeny i niezawodnego dostawcę stron internetowych. Poniższa strona pomoże Ci w stworzeniu dobrej i niezawodnej witryny internetowej.

1. Wix

Wix, powszechnie uważany za jeden z najlepszych darmowych kreatorów witryn, ma wiele do zaoferowania firmom i markom, które dopiero zaczynają i mają ograniczony budżet.

Jego niezwykle elastyczne narzędzia umożliwiają tworzenie witryn, które są "perfekcyjne jak pixel" i profesjonalne, dzięki imponującemu katalogowi projektów i motywów.

Wix.com jest wszechstronną platformą, która pozwala ci na pełną kreatywną kontrolę nad twoją obecnością w sieci. Możesz stworzyć piękną i funkcjonalną witrynę, aby zarządzać i rozwijać swój biznes przy użyciu potężnej technologii i niezrównanych możliwości projektowania.

Wybierz platformę, która najlepiej spełnia Twoje wymagania. Z ponad 500 szablonami stworzonymi przez projektantów, Edytor Wix daje ci pełną swobodę projektowania podczas tworzenia twojej własnej witryny.

Możesz również dostosować i zmienić wszystko za pomocą naszego innowacyjnego kreatora drag-and-drop. Dzięki Velo by Wix, naszej potężnej platformie deweloperskiej, możesz dodać bardziej zaawansowaną funkcjonalność i stworzyć profesjonalne aplikacje internetowe.

Czy potrzebujesz stworzyć witrynę? Po prostu odpowiedz na kilka prostych pytań, a Wix ADI (Artificial Design Intelligence - Sztuczna Inteligencja Projektowa) stworzy dla ciebie spersonalizowaną witrynę, wraz z tekstem i obrazami, w ciągu kilku sekund.

Co musisz wiedzieć o Wix

 • Branże: Wydawnictwa internetowe
 • Wielkość firmy:1001-5000 pracowników
 • Siedziba główna: Jerozolima
 • Typ: spółka publiczna
 • Założona: 2006 r.

Specjalizacje: Projektowanie witryn internetowych, mobilne witryny, witryny HTML5, aplikacje internetowe, tworzenie witryn, szablony witryn, rejestracja domen, witryny firmowe, witryny osobiste i darmowe blogi.

2. Zyro

Zyro to platforma, która pomaga właścicielom małych firm w osiągnięciu sukcesu. Zyro jest niezwykle łatwe w użyciu i nadaje się zarówno do projektów osobistych, jak i e-commerce.

Porównując ceny planów eCommerce i ich oferty, można stwierdzić, że są one tańsze niż w przypadku większości platform, które widzieliśmy.

O Zyro

Produkty: Website Builder, Online Store, Features, Website Templates Domains, Business Email, Free domain, Free hosting, Landing Page Builder.

Firma; Afilianci, Twórcy na YouTube, Regulamin, Warunki i Prywatność Sitemap.

Narzędzia AI: Kreator logo, Zmiana rozmiaru obrazu, Generowanie nazwy firmy, Generator sloganów, Generator tytułów dla blogów, Mapa cieplna, Autor sztucznej inteligencji, Oprogramowanie do usuwania tła z obrazów, Kreator Favicon

3. Weebly

Weebly jest idealnym rozwiązaniem dla osób budujących swoją pierwszą stronę internetową. Dzięki prostemu systemowi "przeciągnij i upuść" można szybko i łatwo tworzyć piękne strony internetowe. Weebly ma różne poziomy cenowe, ale ich darmowe konto wciąż ma wiele do zaoferowania, w tym nieograniczoną ilość miejsca na dysku online.

Zalety Weebly

Szeroki wybór szablonów do użytku osobistego i w handlu elektronicznym. Wbudowane narzędzia SEO i analizy strony. Centrum aplikacji Weebly ułatwia dodawanie nowych funkcji.

Niezależnie od tego, czy rozpoczynasz biznes online od podstaw, czy rozwijasz już istniejący, przedsiębiorcy mogą używać Weebly do tworzenia stron, które klienci będą chcieli odwiedzać i kupować.

O Weebly

Weebly to serwis internetowy i eCommerce, który powstał w oparciu o ideę, że każdy powinien mieć narzędzia potrzebne do przeprowadzenia swojej firmy od pomysłu do uruchomienia i rozwoju.

Dzięki zintegrowanemu marketingowi i zaawansowanej analityce, nasze potężne narzędzia ułatwiają stworzenie profesjonalnej, zoptymalizowanej pod kątem urządzeń mobilnych witryny i rozwój firmy.

Pomagamy również w pokonywaniu zawiłości manualnych związanych z prowadzeniem udanego sklepu internetowego, usprawniając wysyłkę, podatki i zarządzanie zapasami.

Klienci Weebly mogą z łatwością prowadzić sprzedaż osobistą, ponieważ są częścią oferty handlowej Square. Dzięki Weebly i Square Twoja firma jest zawsze otwarta.

Firma Weebly została założona w 2007 roku i obecnie obsługuje miliony firm w ponad 50 milionach stron internetowych na całym świecie.

Siedziba główna firmy Weebly znajduje się w San Francisco, a dodatkowe biura w Nowym Jorku, Scottsdale i Toronto. Firma Square przejęła nas w maju 2018 roku.

4. WordPress

Od dawna jest to ulubione rozwiązanie wśród blogerów ze względu na przyjazne dla użytkownika narzędzia i interfejs zorientowany na blogerów, który pozwala na szerokie dostosowanie.

W porównaniu z innymi kreatorami stron internetowych WordPress ma nieco krzywą uczenia się, ale jeśli poświęcisz czas na poznanie tajników jego systemu, odkryjesz, że WordPress oferuje dużą kontrolę, jeśli chodzi o tworzenie stron blogowych.

Zapoznaj się z WordPressem

WordPress powstał w 2003 roku jako darmowe oprogramowanie do blogowania opracowane przez Mike'a Little'a i Mike'a Mullenwega, którzy obecnie prowadzą WordPress.org - firmę udostępniającą WordPress każdemu, kto chce założyć stronę internetową lub bloga.

Twórcy WordPressa mieli nadzieję "zdemokratyzować publikowanie", tworząc program do budowania stron, który umożliwiłby każdemu wypowiedzenie się i zaistnienie w sieci, rozwijając go i czyniąc wiecznie darmowym.

Cechy, które sprawiły, że WordPress był tak atrakcyjny dla blogerów i innych wydawców internetowych, spodobały się również znacznie większej grupie odbiorców, w tym niektórym z najbardziej znanych korporacji na świecie.

5. Jimdo

Jimdo to doskonały wybór dla twórców witryn bardziej skoncentrowanych na handlu elektronicznym. Jimdo, podobnie jak Weebly, oferuje proste narzędzia, które pozwalają szybko stworzyć profesjonalnie wyglądający sklep internetowy.

Możesz pozostać na darmowej platformie Jimdo (która nie ma limitu czasowego), ale aktualizacja do Jimdo Pro i Jimdo Business oferuje świetne pakiety all-in-one.

Jimdo to niemiecki kreator stron internetowych i rozwiązanie hostingowe typu all-in-one, które umożliwia użytkownikom tworzenie własnych stron internetowych bez wcześniejszej wiedzy z zakresu projektowania stron.

Firma jest własnością prywatną i ma siedzibę w Hamburgu, w Niemczech, a jej biura znajdują się w Monachium i Tokio.

6. BigCommerce

Misją BigCommerce jest wspieranie sprzedawców na wszystkich etapach rozwoju, od małych firm rozpoczynających działalność, przez firmy średniej wielkości, po duże przedsiębiorstwa.

BigCommerce, jako wiodące rozwiązanie Open SaaS, umożliwia sprzedawcom tworzenie, wprowadzanie innowacji i rozwijanie ich biznesów internetowych.

Wykupując plan standardowy, uzyskujesz dostęp do bogatej w funkcje platformy, która obejmuje nieograniczoną liczbę produktów, nieograniczoną przepustowość, nieograniczoną pamięć masową i w pełni funkcjonalny sklep.

Pomoże Ci zwiększyć sprzedaż

Dzięki płynnej ścieżce zakupu i zaawansowanym narzędziom marketingowym możesz pomóc klientom przekroczyć linię mety. Skorzystaj z narzędzia Page Builder, aby szybciej uruchomić sklep i szybko wprowadzać zmiany w witrynie bez konieczności kodowania.

Usprawnij kontrolę za pomocą optymalizacji jednej strony i odzyskaj klientów dzięki funkcji odzyskiwania koszyka.

Postaw swoją najlepszą stopę do przodu, używając natywnego Google AMP i zoptymalizowanych obrazów z Akamai Image Manager.

7. Joomla

Dzięki potężnym aplikacjom internetowym, łatwemu w użyciu oprogramowaniu i elastycznym możliwościom rozbudowy Joomla jest jednym z najczęściej używanych systemów open-source do tworzenia stron internetowych.

Wysoce zaawansowane narzędzia CMS Joomla, w tym natywna obsługa funkcji społecznościowych, sieciowych i handlu elektronicznego, pozwalają na tworzenie od podstaw niesamowicie wyglądających witryn.

Od czasu wydania pierwszej wersji Joomla w 2005 roku setki programistów pracowały nad jej udoskonaleniem. Ten ogromny wysiłek sprawił, że Joomla! jest bardzo popularna, prosta w użyciu, stabilna i bezpieczna.

Joomla oferuje tysiące bezpłatnych rozszerzeń i szablonów, dzięki którym możesz dostosować witrynę do swoich potrzeb. Jest to jedyny duży system zarządzania treścią, który został w całości zbudowany przez wolontariuszy z całego świata.

Łączy ich silna więź społeczna i wszyscy lubią wyzwania związane z tworzeniem czegoś, co ma duży wpływ na cały świat.

8. PrestaShop

Jeśli chcesz zbudować kompleksową cyfrową witrynę sklepową, PrestaShop jest rozwiązaniem wybieranym przez większość sprzedawców internetowych. Ten system CMS przeznaczony dla e-commerce jest doskonałym wyborem dla małych firm i przedsiębiorców ze względu na jego solidne funkcje i szerokie możliwości integracji.

Są one idealne, aby zacząć od czegoś prostego i rozwinąć to w coś bardziej złożonego w późniejszym czasie. Strony PrestaShop wygenerowały ponad 22 miliardy euro sprzedaży online do 2020 roku.

Od listopada 2021 roku PrestaShop jest członkiem globalnej rodziny MBE Worldwide, co pozwala na przyspieszenie wzrostu i stanie się wiodącą globalną platformą eCommerce i logistyczną dla firm.

9. Drupal

Drupal to wyrafinowane podejście do CMS poprzez udostępnienie platformy zaprojektowanej specjalnie dla programistów i koderów. Ten skrypt typu open-source jest popularny wśród programistów, ponieważ pozwala na pełną kontrolę i dostosowanie witryny do potrzeb użytkownika.

Umożliwia tworzenie wszystkiego, od prostych blogów po rozbudowane fora dyskusyjne. Drupal to system zarządzania treścią w Internecie. Drupal to program, znany również jako aplikacja internetowa, który służy do zarządzania treścią w witrynie.

To jednak tylko część prawdziwej odpowiedzi. Drupal to nie tylko narzędzie do zarządzania treścią w witrynie, ale także narzędzie do tworzenia narzędzi do zarządzania treścią w witrynach.

Jest to meta-narzędzie, które programiści internetowi wykorzystują do tworzenia dostosowanych do potrzeb narzędzi do publikowania treści w witrynach internetowych. Pod pewnymi względami Drupal może być nawet uważany za język programowania.

Nie jest to jednak pełna odpowiedź. Większość osób, które używają Drupala od jakiegoś czasu, powie, że jest to społeczność: grupa ludzi z całego świata, którzy mają wspólny cel lub zainteresowania i wierzą, że coś ich łączy.

Społeczność ta liczy ponad 500 000 członków, którzy w jakiś sposób przyczyniają się do rozwoju projektu Drupal.

10. Squarespace

Squarespace to firma zajmująca się tworzeniem stron internetowych i hostingiem z siedzibą w Nowym Jorku. Oferuje ona oprogramowanie jako usługę do tworzenia i hostingu stron internetowych, umożliwiając użytkownikom tworzenie i modyfikowanie stron internetowych za pomocą gotowych szablonów oraz elementów typu "przeciągnij i upuść".

Nie musisz być profesjonalnym projektantem stron internetowych, aby słyszeć o Squarespace. W przeszłości wszyscy, od influencerów chcących rozszerzyć swoją obecność w Internecie po właścicieli sklepów eCommerce, debatowali nad zaletami i wadami rozwiązań takich jak Squarespace.

Przeczytaj także:

 • Prywatne kredyty studenckie i sposób ubiegania się o nie
 • Pożyczki osobiste Prosper Aktualizacje
 • Nelnet Student Loan
 • Stypendia dla studentów o niskich dochodach
 • Jak uzyskać najlepszy kredyt studencki bez poręczyciela?

Jednak dostępnych jest bardzo niewiele materiałów, które opisują wszystkie najważniejsze funkcje tej usługi i korzyści, jakie może ona przynieść Twojej firmie. Firma Squarespace została założona w 2003 roku w stanie Maryland w Stanach Zjednoczonych.

Początkowo była to jedynie usługa hostingowa dla blogów, ale ostatecznie rozrosła się do czegoś znacznie większego. W 2006 roku osiągnęła już milion dolarów przychodu.

Znalezienie idealnej platformy dla swojej marki może być trudne, zwłaszcza jeśli jesteś małym przedsiębiorcą lub prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą. Na szczęście wiele programów do tworzenia stron internetowych jest prostych w obsłudze, więc możesz zacząć działać od razu.

Jeśli jesteś gotowy, aby przejść na wyższy poziom, zapoznaj się z naszym darmowym przewodnikiem, aby zacząć tworzyć niesamowite rzeczy dla swojej marki. Wszystkie wymienione powyżej serwisy mogą pomóc Ci w stworzeniu idealnej strony internetowej.

Są one proste w użyciu i mam nadzieję, że pomogą Ci w tym.

Podziel się tym:

 • Twitter
 • Facebook

Lubię to:

Polub Ładowanie... Tagi:jak stworzyć stronę internetową i zarabiać pieniądze, jak stworzyć stronę internetową dla biznesu, jak stworzyć stronę internetową za darmo, jak stworzyć stronę internetową za darmo, jak stworzyć stronę internetową od podstaw, jak stworzyć stronę internetową w google, jak stworzyć stronę internetową za pomocą html, jak stworzyć stronę internetową za pomocą telefonu