loader
Blog

Czy Walmart robi zaliczki na poczet kart kredytowych?

- Czy Walmart wypłaca zaliczki na poczet kart kredytowych -.

Możliwość wzięcia zaliczki gotówkowej przy kasie Walmartu jest jedną z intrygujących cech karty. W przypadku wariantu "Discover Card" dozwolona jest zaliczka gotówkowa w wysokości 100$. Za pomocą tej karty (w wersji "store card") można wypłacić zaliczkę gotówkową w wysokości 60$ w odstępach co 20$. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

O Walmarcie

Walmart z siedzibą w Bentonville, Arkansas, jest międzynarodową amerykańską firmą detaliczną, która prowadzi sieć hipermarketów, dyskontowych domów towarowych i sklepów spożywczych.

Sam Walton założył firmę w sąsiedztwie Rogers, Arkansas, w 1962 roku, i został oficjalnie zarejestrowany w Delaware General Corporation Law 31 października 1969 roku.

Dodatkowo jest właścicielem i prowadzi magazyny detaliczne dla Sam's Club.

READ ALSO:

 • University of Washington Dental School Tuition Fee
 • Personal Loan Companies
 • Uzyskanie najlepszego kredytu studenckiego bez poręczyciela
 • Pożyczka gotówkowa
 • Kalkulator hipoteczny USDA Home Loan

Czy Walmart udziela zaliczek na poczet kart kredytowych?

Opłaty za zaliczki gotówkowe na kartach kredytowych Walmart wynoszą 3% przy minimum 10$. Oprocentowanie zaliczek gotówkowych dla kart kredytowych Walmart wynosi 26.99%, z zastrzeżeniem kredytów.

Zaczyna się ona gromadzić od razu. Każdy, kto dokonuje zakupów w Walmart, może otrzymać $20 w gotówce przy kasie, używając karty Walmart Mastercard lub Walmart Store Card.

Inne rzeczy, o których warto wiedzieć

Opłata za zaliczkę wynosi 3% kwoty zaliczki, ale nie mniej niż $10.

Podczas gdy roczny koszt jest zerowy, APR od zakupu, szybkiej gotówki i transferu na karcie Walmart Rewards jest zmienną stopą 26,99%.

O ile nie określono inaczej, można wypłacić tylko do $500 z bankomatu w ciągu jednego dnia i $400 na jedną transakcję w uczestniczącym banku.

Jak zaliczka gotówkowa działa z kartami kredytowymi?

Zaliczka gotówkowa jest zasadniczo krótką pożyczką udzielaną przez Walmart, chociaż firma ta wydaje Twoją kartę kredytową.

Kiedy otrzymują Państwo zaliczkę gotówkową, pożyczają Państwo środki z dostępnego kredytu na karcie kredytowej. Zaliczka gotówkowa jest często dostępna w następujący sposób:

W bankomacie: Jeśli posiadasz PIN swojej karty kredytowej, możesz tam uzyskać zaliczkę gotówkową. Jeśli nie masz kodu PIN, możesz poprosić o niego wystawcę karty. Pamiętaj, że uzyskanie kodu PIN może potrwać kilka dni roboczych, a w bankomatach często obowiązują ograniczenia w wypłacaniu gotówki.

Osobiście: Idź do swojego banku i użyj karty kredytowej, aby złożyć wniosek o wypłatę gotówki.

Czeki wygodne: Być może wraz z kartą kredytową otrzymałeś czeki wygodne, których możesz użyć do wystawienia czeku na siebie. Następnie możesz go zdeponować lub zrealizować.

Alternatywy dla zaliczek gotówkowych w Walmart

Choć w danej chwili pożyczka gotówkowa może wydawać się dobrym posunięciem, to jednak wkrótce może ona doprowadzić do powstania długów.

Radzimy wybrać lepsze alternatywy zamiast zaliczek gotówkowych, aby całkowicie zapobiec ich powstawaniu.

Poproś rodzinę i przyjaciół o pożyczkę: Możesz poprosić rodzinę i przyjaciół o pożyczkę. Prośba może być niezręczna, ale może być najbardziej skuteczną metodą otrzymania pieniędzy, których potrzebujesz.

Aby utrzymać relacje, upewnij się, że wymyślisz strategię spłaty.

CZYTAJ DALEJ:

 • Fingerhut Credit Account Review
 • Które banki są otwarte w niedzielę dla biznesu
 • Karta kredytowa Pier One
 • P. Morgan Credit Card Review
 • Najlepsze karty kredytowe z 0% APR

Więcej rzeczy, które warto wiedzieć

Weź pożyczkę osobistą: Pożyczki osobiste mają zazwyczaj lepsze warunki niż zaliczki pieniężne, a jeśli masz dobry kredyt, możesz być w stanie pożyczyć więcej pieniędzy.

Pożyczkę osobistą można zazwyczaj spłacić przy stałej stopie procentowej, która jest znacznie niższa niż roczna stopa procentowa (APR) stosowana przez firmy obsługujące karty kredytowe.

Jeżeli płacisz kartą debetową lub czekiem, Walmart pozwala Ci uzyskać zwrot gotówki zarówno przy kasach samoobsługowych, jak i przy normalnych kolejkach do kas.

Z wyjątkiem Discover Card, większość kart kredytowych zawiera opłatę za uzyskanie zwrotu gotówki.

Wreszcie, Walmart oferuje bezpłatne bankomaty w sklepach, z których konsumenci mogą korzystać w celu wypłaty gotówki i realizacji czeków.

Najczęściej zadawane pytania

1. Ile można wypłacić gotówki w Walmart?

Dozwolona jest wypłata do niższej z dwóch wartości: 400$ dziennego limitu wypłat lub dostępnego limitu gotówki.


2. Jak uzyskać zaliczkę na poczet karty kredytowej?

Możesz użyć swojej karty kredytowej, aby uzyskać zaliczkę gotówkową w kasie.


3. Czy mogę jeszcze pobierać zaliczkę gotówkową z mojej karty kredytowej?

Możesz wziąć zaliczkę gotówkową z karty kredytowej w kilku różnych firmach.


4. Czy mogę uzyskać Cash Advance z mojej Karty Kredytowej w bankomacie?

Większość wydawców kart kredytowych zezwala posiadaczom kart na korzystanie z bankomatu w celu wypłaty zaliczki gotówkowej.


5. Jak mogę uzyskać Pożyczkę Gotówkową z Karty Kredytowej bez PIN-u?

Poproś kasjera o pożyczkę gotówkową w banku, który współpracuje z Twoim dostawcą karty kredytowej, przedstaw swoją kartę i wydany przez rząd dokument tożsamości ze zdjęciem.


6. Jak znaleźć PIN do karty kredytowej?

Poszukaj na stronie bankowości internetowej lub w aplikacji wystawcy karty.


7. Czy można używać karty kredytowej w bankomacie bez kodu PIN?

Nie, nie można używać karty kredytowej do dokonywania zakupów lub wypłacania gotówki z bankomatu bez uprzedniego wprowadzenia kodu PIN.


8. Czy można uzyskać zwrot gotówki w Walmart bez PIN-u?

Aby uzyskać zwrot gotówki na karcie kredytowej Walmart, nie jest wymagane podanie kodu PIN.


9. Jak wypłacić pieniądze z karty kredytowej online?

Aby dokonać przelewu pieniędzy z karty kredytowej na konto bankowe, użyj dowolnej aplikacji bankowości mobilnej, takiej jak Paytm.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł i okazał się pomocny, zrób dobrze, aby podzielić się nim z przyjaciółmi i bliskimi, a także, możesz podzielić się swoimi opiniami w sekcji komentarzy.

Podziel się tym:

 • Twitter
 • Facebook

Lubię to:

Like Loading...