loader
Blog

PCPartPicker: Wszystko, co musisz wiedzieć o PcPartPicker

PCPartPicker jest jedną z witryn, które przychodzi w naprawdę przydatne, gdy trzeba porównać ceny i kompatybilność komponentów komputerowych na różnych sprzedawców online. Istnieje wiele ciekawych rzeczy na temat tej strony w tym artykule, że należy zwrócić uwagę. Rzućmy okiem.

PCPartPicker zapewnia dobór części komputerowych, kompatybilność i wskazówki cenowe dla majsterkowiczów budujących komputery.

Dzięki PCPartPicker możesz tworzyć wirtualne listy części, a PCPartPicker dostarcza wskazówek dotyczących kompatybilności i aktualnych cen od kilkudziesięciu najpopularniejszych sprzedawców internetowych.

PcPartPicker ułatwia dzielenie się listą części z innymi, a fora społecznościowe są doskonałym miejscem do dyskusji i zbierania opinii.

Dostępne są dodatkowe funkcje, takie jak udostępnianie list budowy, zdjęć i instrukcji, alerty o spadkach cen, fora i filtry do automatycznego dostosowywania gotowych list komponentów.

PCPartPicker jest wspierany przez prowizje partnerskie od uczestniczących sprzedawców detalicznych. Naszą podstawową zasadą jest pomoc potrzebującym poprzez przekazywanie części naszych zarobków na cele charytatywne. Robimy to, ponieważ jest to dla nas ważne.

Kupując komponenty poprzez linki sprzedawców na PCPartPicker nie tylko wspierasz tę stronę, ale pomagasz zapewnić czystą wodę i warunki sanitarne ludziom w potrzebie. 100% darowizn dla organizacji charity: water trafia bezpośrednio w teren.

READ ALSO

  • MacBook Pro nie włącza się?
  • Jak zapisać animowane GIF-y na komputerze
  • Jak dezaktywować lub usunąć swoje konto LinkedIn lub LinkedIn Premium

Jak działa PCPartPicker

?

Po kliknięciu na PcPartPicker, powinieneś zostać przeniesiony na stronę główną, gdzie masz sekcję logowania na stronie głównej.

Możesz wybrać, aby zarejestrować się natychmiast, jeśli jesteś nowy na stronie internetowej lub może zalogować się, jeśli już miał konto, należy zmienić domyślną lokalizację ze Stanów Zjednoczonych, aby dopasować swoją obecną lokalizację.

Thate jest cena Drop sekcji w prawym górnym rogu strony głównej. Ta sekcja wskazuje, kiedy jest spadek w części pc. Ta sekcja zapewnia szczegółowe informacje na temat spadku produktu.

Spadek ceny wskazuje poprzednią stronę, obecną cenę po spadku, swoje oszczędności od spadku, i zapewnia procent spadku. Co ciekawe, najczęściej do zrzutu dołączony jest kod promocyjny, który może być ograniczony.

Trend cenowy: Nadal w prawej górnej części strony głównej znajduje się menu trendów cenowych. Trendy cenowe to codziennie generowane wykresy pokazujące historyczne informacje o cenach dla kilku typów produktów.

Tysiące komponentów są pogrupowane w logiczne kategorie i połączone z danymi cenowymi.

Dane są analizowane i prezentowane jako wykres intensywności rozkładu cen z minimalnym, maksymalnym i średnim trendem cenowym. Dzięki wykresom trendów cenowych, możesz łatwo śledzić wzorce cenowe.

Czy PcPartPicker App jeszcze działa?

Wiele pytań rodzi się w związku z poszukiwaniem aplikacji na stronie internetowej.

Jej programiści pracowali nad stroną mobilną, a nie nad aplikacją jeszcze. może to być w ich planach, aby to zrobić w dłuższej perspektywie, ale obecnie PcPartPicker nie ma aplikacji.

Upiera się, że strona mobilna pozwala jej uderzyć we wszystkie platformy w tym samym czasie. Pozwala również na testowanie funkcjonalności i mobilnego UI znacznie szybciej. Nie widzimy aplikacji w najbliższym czasie.

PcPartpicker Sekcje i obowiązki

Kiedy wejdziesz na stronę PcPartPicker, odkryjesz kilka sekcji w górnej części strony. Sekcje te dotyczą głównie usług i tego, czym jest PcPartPicker.

System Builder:

Sekcja budowy systemu PcPartPicker jest sekcją, w której możesz wybrać komponenty swojego komputera PC.

Punkt budowy systemu wymienia te komponenty, te komponenty, które są CPU, CPU cooler, płyta główna, pamięć masowa, karta graficzna, obudowa, zasilacz, napęd optyczny, system operacyjny, oprogramowanie, monitor zewnętrzna pamięć masowa, laptopy, a także inne akcesoria.

Po wybraniu komponentu, to zabierze Cię do nowej strony, gdzie można zobaczyć ceny dla różnych typów komponentu, który kliknąłeś na.

Nowa strona zawiera szczegółowe opisy produktów w komponencie, który kliknąłeś.

Builds Guide:

Sekcja build guide opisuje z czego zbudowane jest każde urządzenie. Znajduje się tam opis szczególnej i wyjątkowej jakości, jaką posiada dany produkt.

Produkt może mieć doskonałą intelowską konstrukcję do gier/streamingu. Niektóre z nich mogą mieć przenośną konstrukcję LAN, budżetową konstrukcję domową/biurową i podstawową konstrukcję AMD Gaming.

Przewodnik po konstrukcjach najczęściej określa konstrukcję urządzenia do gier i strumieniowania.

W przeciwieństwie do Przewodnika Budowy, który jest bardziej specyficzny dla gier i strumieniowania, ukończona Budowa jest szersza i opisuje całą budowę urządzenia.

Zawiera on informacje o typie budowy, procesorze, funkcjach budowy, chłodzeniu procesora, karcie graficznej, obudowie, typach obudów itp.

Ta sekcja pozwala również filtrować po cenie, które urządzenie kompletny build trzeba dostać.

Przeglądaj produkt

:

Przeglądaj produkty mają te komponenty w nich z części, które można kupić. Te komponenty mają swoje produkty i szczegółowe informacje o nich, w tym ich cenę.

Podobnie jak oprogramowanie, komponenty mają oprogramowanie antywirusowe, audio/wideo, kopie zapasowe, bezpieczeństwo internetowe i systemy operacyjne w nich.

Ta sekcja przeglądania mówi, ile kompatybilnych urządzeń było dostępnych w komponentach.

Strona PcPartpicker posiada również sekcję sprzedaży lub handlu. Ta sekcja pomoże Ci wymienić lub sprzedać Twoje urządzenie.

Możesz wymienić swoje urządzenie na inne, jeśli jest ono nadal w dobrym stanie, oczywiście zostanie ono sprawdzone, lub możesz je sprzedać.

Istnieje również ogólny dział dyskusyjny, gdzie można umieścić swoje skargi i uzyskać wyjaśnienia na temat niektórych urządzeń, które potrzebujesz wyjaśnień.

Wreszcie, pcpartpicker jest łatwe yo nawigacji witryny, które oferuje i sprawia, że pc część picking naprawdę łatwe, mniej żmudne i tranparents wystarczająco.

Dostaniesz zobaczyć każdy szczegół i jak kompatybilne urządzenie z komponentów, które wybierasz jest. Powinieneś spróbować.

Jeśli znalazłeś ten artykuł naprawdę pomocne zostawić komentarz w sekcji komentarzy i nie zapomnij podzielić się tym artykułem z przyjaciółmi na swojej platformie mediów społecznościowych. Możesz również śledzić naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej ciekawych wpisów na blogu.

Podziel się tym:

  • Twitter
  • Facebook

Like this:

Polub Loading... Tags:https uk pcpartpicker com produkty cpu, pc builder, pc part picker india, pcpartpicker app, pcpartpicker canada, pcpartpicker compatibility, pcpartpicker ram, pcpartpicker uk