loader
Blog

Stacje benzynowe obsługujące Apple Pay? Lista sklepów i nie tylko

- Stacje benzynowe obsługujące Apple Pay -

Masz problem ze znalezieniem stacji benzynowych, które mogą zatankować twoje pojazdy, a także przyjmują płatności Apple Pay? Może to być bardzo frustrujące, ale na szczęście wkrótce otrzymasz pomoc.

W tym artykule poznasz listę sklepów lub stacji benzynowych, które obsługują Apple Pay i nie tylko.

Coraz więcej osób decyduje się na płatności bezkartowe, ponieważ bezdotykowe doświadczenia klientów stają się coraz bardziej powszechne. Apple Pay jest jedną z najpopularniejszych alternatyw płatności zbliżeniowych dla użytkowników iOS.

Chociaż nie wszyscy sprzedawcy dostosowali się do zmieniających się czasów, wiele stacji benzynowych to zrobiło. Oto lista stacji benzynowych, które akceptują Apple Pay.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego warto rozważyć tę metodę płatności.

Czym jest Apple Pay?

Apple Pay, podobnie jak wiele innych popularnych aplikacji płatniczych, to oprogramowanie do płatności mobilnych, z którego można korzystać online. To jak posiadanie cyfrowego portfela w telefonie, który umożliwia dokonywanie płatności i wysyłanie pieniędzy do każdego, w dowolnym miejscu.

Właściciele iPhone'ów i iPadów są jedynymi, którzy mogą korzystać z Apple Pay. Użytkownicy urządzeń z Androidem nigdy nie będą mogli korzystać z Apple Pay. Apple Pay może być używane w prawie każdym kraju. Apple Pay jest bezpieczną i niezawodną metodą płatności.

Wynika to z faktu, że Apple jest dużą organizacją, która dba o bezpieczeństwo, wygodę i reputację swoich konsumentów. iPhone'y, MacBooki, iPady, zegarki Apple i inne produkty Apple obsługują Apple Pay.

Listy sklepów akceptujących Apple Pay

Poniżej znajduje się lista sklepów, które akceptują Apple Pay w całym kraju;

1. 7-Eleven

7-Eleven szybko dostosował się do nowej ery płatności zbliżeniowych jako jedna z najpopularniejszych sieci mini-marketów na świecie. Z Apple Pay można jednak korzystać tylko w obrębie firmy.

7-Eleven to dobrze znany sklep typu convenience, który w niektórych miejscach służy również jako stacja benzynowa. Z 71 800 lokalizacjami na całym świecie, 7-Eleven jest blisko ciebie.

W Stanach Zjednoczonych tylko franczyzobiorcy działają jako stacje benzynowe. Exxon, Gulf, BP, Shell, Conoco, Fina, Texaco, Sunoco i Amoco współpracują z 7-Eleven

2. ARCO

Aby sfinalizować transakcję przy dystrybutorze lub w sklepie, wystarczy połączyć swoją kartę debetową lub kredytową z Apple Pay.

ARCO działa obecnie w 15 stanach w Stanach Zjednoczonych, w tym w Arizonie, Kalifornii, na Florydzie, w Illinois, Indianie, Kentucky, Michigan, Minnesocie, Nevadzie, Nowym Jorku, Północnej Dakocie, Ohio, Oregonie, Waszyngtonie i Wisconsin.

Sklepy te akceptują gotówkę, karty debetowe i kredytowe. Ponadto karty przedpłacone ARCO PumpPASS są łatwe w zakupie i obsłudze, a także doskonale nadają się na prezent.

3. Casey's General Stores

Casey's General Stores ulepszył swój system, aby umożliwić Apple Pay we wszystkich swoich lokalizacjach. Casey's to sieć sklepów ogólnospożywczych z lokalizacjami głównie na Środkowym Zachodzie i w stanach równinnych.

Arkansas, Illinois, Indiana, Iowa, Kansas, Kentucky, Michigan, Minnesota, Missouri, Nebraska, Dakota Północna, Ohio, Oklahoma, Dakota Południowa, Tennessee i Wisconsin należą do 16 stanów z ponad 2 147 sklepami.

Sklep Good Stop sprzedaje samoobsługowe paliwo, a także szeroką gamę przekąsek, napojów, wyrobów tytoniowych i innych artykułów pierwszej potrzeby.

Good Stop posiada trzy centra dystrybucyjne, z których dostarcza do swoich sklepów artykuły spożywcze, artykuły ogólnospożywcze, dania gotowane i napoje.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

 • Najlepsze olejki eteryczne dla TMJ
 • Bezpłatna klinika stomatologiczna blisko mnie
 • Wartości odżywcze serc palmowych
 • Zalety i wady fast foodów
 • Bezpłatna klinika stomatologiczna blisko mnie

4. BP/Amoco

Korzystanie z Apple Pay w tych lokalizacjach wymaga jednego dodatkowego kroku. Aby korzystać z Apple Pay przy dystrybutorze lub w sklepie, należy również pobrać aplikację BPme.

BP i Amoco były kiedyś niezależnymi korporacjami paliwowymi w Stanach Zjednoczonych, ale połączyły się w 1998 roku, tworząc największego w kraju producenta ropy naftowej i gazu ziemnego. W Stanach Zjednoczonych znajduje się 7 200 placówek BP.

Firma zajmowała się głównie produkcją benzyny na potrzeby nowego rynku motoryzacyjnego. Stała się samowystarczalną korporacją w 1911 roku, kiedy Standard Oil Trust został rozbity. Firma z siedzibą w Indianie.

5. Chevron

Sklepy typu convenience, które znajdują się w Kalifornii, Oregonie, Waszyngtonie, Arizonie i Nevadzie, są własnością tej samej firmy. Wszystkie lokalizacje akceptują Apple Pay, można też korzystać z aplikacji Chevron w sklepie lub przy dystrybutorze.

Bardzo łatwo jest znaleźć liczne stacje benzynowe Chevron w Karolinie Północnej, Tennessee, Teksasie, Wirginii, Luizjanie, Mississippi, Wirginii Zachodniej, Maryland, New Jersey, Ohio i Indianie.

Dobrze wyposażone sklepy, myjnie samochodowe i gotowe dania są również dostępne na wielu z tych stacji.

6. Circle K

Innym połączeniem sklepu spożywczego i stacji benzynowej jest Circle K. W Stanach Zjednoczonych stacje benzynowe Circle K można znaleźć w 48 z 50 stanów.

Z drugiej strony Apple Pay jest dostępne tylko w wybranych obszarach. Circle K jest znaną marką na całym świecie. Tylko 13% jej punktów sprzedaży na całym świecie nie sprzedaje benzyny.

W 2008 roku marka Circle K zadebiutowała w Kanadzie jako część przejętej przez Couche sieci sklepów convenience Tard's of Irving Oil.

7. Citgo

Citgo to znana stacja benzynowa z lokalizacjami w 30 stanach i Waszyngtonie. Firma ta korzysta również z Apple Pay, gdy przyjeżdżasz zatankować swoje pojazdy.

Citgo Petroleum Corporation (lub Citgo) to rafineria, przewoźnik i sprzedawca paliw transportowych, smarów, produktów petrochemicznych i innych produktów przemysłowych z siedzibą w Stanach Zjednoczonych.

Najwyższej jakości oleje silnikowe i smary Citgo pomogą wydłużyć żywotność sprzętu i skrócić czas przestojów. Gwarantują również skuteczność.

8. Conoco

Apple Pay nie jest jeszcze dostępne wszędzie. Conoco ma obecnie 1 704 sklepy w 33 stanach i terytoriach w całym kraju.

Środkowy zachód i północno-zachodni Pacyfik są domem dla większości stacji benzynowych Conoco. W New Jersey znajduje się kilka stacji, na których nie trzeba samodzielnie tankować.

ConocoPhillips to międzynarodowa firma zajmująca się poszukiwaniem, rozwojem i produkcją ropy naftowej i gazu.

9. Hurtownia Costco

Hurtownia wielkopowierzchniowa Costco oferuje stacje benzynowe w kilku swoich lokalizacjach w całym kraju. Apple Pay będzie działać, jeśli masz kartę kredytową lub debetową Visa połączoną z portfelem cyfrowym.

Costco ma 572 stacje benzynowe w 48 stanach i terytoriach w całych Stanach Zjednoczonych. Elektronika, laptopy, meble, meble ogrodowe, urządzenia, biżuteria i wiele innych są dostępne w Costco.

Jest to bardzo umiarkowane, aby zasugerować, że docenisz obniżone koszty magazynowe na markowe rzeczy, gdy będziesz im patronować.

10. Cumberland Farms

Ta stacja benzynowa akceptuje Apple Pay na całym świecie, w tym przy dystrybutorze i w sklepie.

Connecticut, Floryda, Massachusetts, Maine, New Hampshire, Nowy Jork, Rhode Island i Vermont należą do stanów z 566 sklepami Cumberland Farms.

Cumberland Farms, Inc. jest stacją benzynową i sprzedawcą ropy naftowej. Firma kupuje, sprzedaje, wynajmuje i zarządza również innymi urządzeniami samochodowymi.

W ośmiu stanach Cumberland Farms posiada 566 punktów sprzedaży detalicznej, stacje benzynowe i infrastrukturę pomocniczą, która obejmuje dystrybucję ropy naftowej i artykułów spożywczych.

11. Delta Sonic

Większość placówek Delta Sonic akceptuje Apple Pay. W Nowym Jorku, Chicago, Illinois i Pensylwanii znajduje się 29 punktów Delta Sonic.

W kilku naszych punktach dostępne są najwyższej jakości paliwa bezołowiowe Regular, Plus i Super, a także DIESEL, GT CAM2 RACING FUEL i ETHANOL-FREE.

Delta Sonic oferuje codziennie niskie ceny benzyny, nawet niższe z myjnią samochodową. Benzyna pochodzi głównie z amerykańskich rafinerii, które wykorzystują ropę naftową z Kanady i Morza Północnego, a Delta Sonic nie jest wyjątkiem.

12. ExxonMobil Corporation

Ta współpraca wymaga od klientów pobrania i korzystania z aplikacji Rewards+ w celu korzystania z Apple Pay. Większość lokalizacji akceptuje Apple Pay.

Jest to również jedna ze znanych stacji benzynowych w Stanach Zjednoczonych, posiadająca ponad 200 franczyzobiorców w Kalifornii i Nowym Jorku.

Stacje te można również znaleźć w Teksasie, na Florydzie, w Maryland, Tennessee i Wirginii. ExxonMobil jest jedną z największych na świecie międzynarodowych spółek naftowych i gazowych notowanych na giełdzie.

13. Family Express

Family Express to firma prowadząca sklepy spożywcze z siedzibą w Valparaiso w stanie Indiana, posiadająca ponad 70 placówek w północnej i środkowej Indianie.

Firma zyskała rozgłos dzięki wykorzystaniu zastrzeżonych marek, takich jak marka piekarnicza Cravin's Market, marka gorących napojów Java Wave i kwadratowe pączki.

Podczas gry w sklepie Family Express akceptowana jest płatność Apple Pay. Tylko Indiana jest domem dla Family Express.

14 Kum and Go

Sztuczna inteligencja (AI) jest wykorzystywana przez Kum and Go, regionalną sieć sklepów spożywczych, aby pomóc klientom znaleźć i kupić pożądane produkty.

Od lata firma poprawia swoją zdolność do wprowadzania na rynek i dostarczania określonych produktów, których potrzebują klienci. Kum & Go to sieć sklepów typu convenience z lokalizacjami głównie na Środkowym Zachodzie.

Apple Pay wymaga korzystania z aplikacji mobilnej firmy. Kum & Go, z siedzibą w Iowa, ma obecnie lokalizacje w 11 stanach: Iowa, Missouri, Montana, Nebraska, Wyoming, Dakota Północna, Dakota Południowa i Oklahoma.

15. Red Apple Kwik Fill

United Refining Company z siedzibą w Warren w Pensylwanii prowadzi sieć sklepów ogólnospożywczych Kwik Fill. Kwik Fill posiada lokalizacje w Nowym Jorku, Pensylwanii i Ohio.

Świeża kawa, amerykańska benzyna, zniżki na karty kredytowe i programy lojalnościowe są znakami towarowymi korporacji.

Apple Pay jest również akceptowane w każdym Red Apple Kwik Fill w pobliżu. Tylko trzy stany mają Kwik Fill: Nowy Jork, Ohio i Pensylwania.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

 • Karta kredytowa Bank of America - nagrody pieniężne dla studentów
 • Jak złożyć wniosek o zwiększenie limitu kredytowego
 • Jak długo antybiotyki pozostają w organizmie?
 • Wartości odżywcze serc palmowych
 • Zalety i wady fast foodów

16. Kwik Star/Kwik Trip

Wszystkie dystrybutory paliwa w Kwik Star/Kwik Trips będą tylko przedpłacone lub płatne przy dystrybutorze. Nie będzie można najpierw zatankować paliwa, a następnie zapłacić w sklepie.

Kwik Trip jako wyróżniająca się sieć sklepów rozpoczęła działalność w 1965 roku w Wisconsin i Minnesocie oraz w Iowa i Illinois pod nazwą Kwik Star (aby uniknąć pomylenia z QuikTrip).

Tobacco Outlet Plus, Tobacco Outlet Plus Grocery, Hearty Platter i Stop-N-Go to niektóre z innych marek firmy. Kwik Trip, Inc. to rodzinna firma z siedzibą w La Crosse w stanie Wisconsin.

Apple Pay jest obecnie dostępne tylko w kilku obszarach. W Wisconsin, Minnesocie, Iowa i Illinois znajduje się ponad 800 stacji.

17. Love's

Firma ma siedzibę w Oklahoma City w stanie Oklahoma. Love's zajmuje 17. miejsce na liście Forbes największych prywatnych korporacji w Ameryce w 2019 roku.

Love's Travel Stops niedawno rozszerzyło swoje portfolio produktów o olej Premium 10W-30, wysokowydajny olej premium do dużych obciążeń, dostępny we wszystkich punktach Love's Truck Care i Speedco dla profesjonalnych kierowców ciężarówek.

Podczas płatności w sklepie spożywczym ta stacja benzynowa oferuje Apple Pay. 550 sklepów Love's Truck Care można znaleźć w 41 stanach.

18. Marathon

Ta Petroleum Corporation, z siedzibą w Findlay w stanie Ohio, jest firmą zajmującą się rafinacją, marketingiem i transportem ropy naftowej.

System marketingowy Marathon Petroleum obejmuje markowe lokalizacje, w tym markowe punkty sprzedaży, w całych Stanach Zjednoczonych.

Niektóre z tych sklepów oferują Apple Pay. Marathon oferuje również paliwo w sklepach Speedway i 7-Eleven.

19. Maverik

Dzięki unikalnemu standardowemu hybrydowemu układowi napędowemu, Ford Maverick 2022 jest jednym z najbardziej oszczędnych pojazdów w całej branży motoryzacyjnej.

Maverick Hybrid osiąga aż 42 mpg w mieście i 37 mpg na autostradzie międzystanowej. Osiąga łączny przebieg nieco ponad 39 mil na galon.

Gdy osobista metoda płatności jest powiązana z kartą Adventure Club, umożliwia ona Apple Pay.

20. Meijer

W pełni syntetyczny olej silnikowy Meijer charakteryzuje się wyjątkową jakością. Produkt ten przewyższa konwencjonalne i syntetyczne mieszanki olejów silnikowych pod względem wydajności i ochrony.

Olej ten pozwala na dłuższe okresy między wymianami oleju, jednocześnie zapobiegając rdzy i korozji.

Akceptuje Apple Pay w niektórych swoich 24-godzinnych sklepach, ale nie we wszystkich. Arizona, Kolorado, Idaho, Montana, Nebraska, Nevada, Oregon, Utah, Waszyngton i Wyoming posiadają stacje benzynowe Meijer.

21. Phillips 66

Od prawie wieku Phillips 66 jest zaufaną i dobrze znaną marką paliw. Z przyjemnością dostarczą Ci materiały i usługi, których potrzebujesz w dowolnym momencie.

Apple Pay jest akceptowane tylko w tych sklepach, ponieważ uważają to za preferowane dla ich działalności. Istnieje 2378 lokalizacji w całych Stanach Zjednoczonych, w tym wiele na Środkowym Zachodzie i w Teksasie.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

 • Karta kredytowa Eddie Bauer z zaletami i wadami
 • Rachunki CenturyLink
 • Jak aktywować kartę kredytową Capital One
 • Rozmiar i wymiary karty kredytowej
 • Anatomia numeru konta karty kredytowej

22. QuikTrip

Grupa producentów samochodów oznaczyła gwarantowaną benzynę QuikTrip jako benzynę najwyższej jakości. General Motors, Toyota, Honda i BMW są częścią tej grupy, która dba o niskie ilości detergentów chemicznych w benzynie.

Używanie paliwa silnikowego z tej grupy daje pewność, że silnik nie zostanie uszkodzony. Oznacza to, że jeśli w wyniku stosowania paliwa w Twoim pojeździe wystąpi problem z silnikiem, firma BMW bierze za to odpowiedzialność.

Nie oznacza to, że zwrócimy Ci pieniądze i życzymy powodzenia. Oznacza to, że będziemy współpracować z Tobą w celu rozwiązania problemu.

Możemy zapewnić ten poziom gwarancji tylko dlatego, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić czystość naszych paliw silnikowych. Apple Pay nie jest jeszcze dostępne wszędzie. QuikTrip ma siedzibę w Oklahomie i posiada lokalizacje w 11 stanach.

23. RaceTrac

Firma RaceTrac Petroleum, Inc. jest właścicielem i operatorem sieci sklepów typu convenience.

Firma oferuje ropę naftową, żywność, napoje, stacje paliw, lekarstwa, przekazy pieniężne, słodycze, losy na loterię, materiały eksploatacyjne do samochodów, akumulatory, gazety i inne produkty higieny osobistej.

RaceTrac Petroleum obsługuje głównie klientów w Stanach Zjednoczonych. Apple Pay jest również akceptowane we wszystkich dostępnych sklepach.

25. Sheetz

Exxon i Shell używają paliwa najwyższej jakości, ale Sheetz i Wawa nie. Ta benzyna została zaprojektowana tak, aby spełniać lub przekraczać najsurowsze normy EPA.

Nasza benzyna nie tylko utrzymuje silnik w czystości i działa najlepiej, ale także pomaga zmniejszyć emisje.

Sklepy Sheetz akceptują również Apple Pay. Ponieważ technologia nie została zaktualizowana, małe, wiejskie lokale rzadziej akceptują płatności zbliżeniowe.

W Pensylwanii, Maryland, Ohio, Wirginii, Wirginii Zachodniej i Karolinie Północnej znajduje się ponad 630 lokalizacji Sheetz.

26. Shell

Shell działa w Nigerii od prawie 50 lat i ma największą obecność spośród wszystkich dużych firm naftowych i gazowych. Od 1937 roku Shell działa w Nigerii.

Shell, znana marka stacji benzynowych z lokalizacjami w całym kraju, oferuje Apple Pay w prawie każdym punkcie sprzedaży.

W miarę upływu czasu oczekuje się, że zaktualizuje systemy płatności na innych stacjach, aby obsługiwały Apple Pay. Stacje Shell znajdują się w każdym stanie.

27. Raceway

Obiekty RaceWay są własnością i są zarządzane indywidualnie, co pozwala operatorom kontrolować własne przeznaczenie.

Ropa i gaz w tym sklepie są kupowane za pośrednictwem Metroplex Energy, hurtownika, który jest spółką zależną należącą w całości do spółki macierzystej Racetrac.

Apple Pay jest akceptowane we wszystkich lokalizacjach Speedway. Speedway ma lokalizacje w 36 stanach, głównie we wschodnich Stanach Zjednoczonych i na środkowym zachodzie.

28. Sunoco

W połączeniu z aplikacją Sunoco, Apple Pay jest akceptowane we wszystkich lokalizacjach. Sunoco ma ponad 5 200 lokalizacji w całych Stanach Zjednoczonych.

Koszt rezygnacji z sektora rafineryjnego, według korporacji, może wynieść nawet 2,7 miliarda dolarów. Według jednego z badań, firma straciła 800 milionów dolarów na działalności rafineryjnej od 2009 roku, w porównaniu z 772 milionami dolarów we wcześniejszym raporcie.

29. Texaco

Apple Pay jest akceptowane na większości stacji. Wyjątkiem są obszary wiejskie na Środkowym Zachodzie. Jeśli Twoja stacja Texaco nie oferuje Apple Pay, możesz zapłacić za pomocą aplikacji Texaco przy dystrybutorze lub w sklepie, aby dokonać płatności bezdotykowej.

Firma posiada lokalizacje w 16 stanach w całych Stanach Zjednoczonych, a także w innych krajach. Firma ta była jedyną korporacją, która sprzedawała benzynę pod tą samą marką we wszystkich 50 stanach, co czyni ją najbardziej prawdziwie krajową marką wśród swoich konkurentów.

Jest również obecna w Europie; na przykład w Wielkiej Brytanii jest znaną marką detaliczną z około 850 stacjami paliw pod marką Texaco.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

 • Przegląd konta kredytowego Fingerhut
 • Które banki są otwarte w niedzielę dla firm?
 • Karta kredytowa Pier One
 • P. Recenzja karty kredytowej Morgan
 • Najlepsze karty kredytowe 0% APR

30. Travel Centers Of America (TA)

TravelCenters of America, Inc. prowadzi i franczyzuje centra podróży i sklepy typu convenience w całych Stanach Zjednoczonych. TA obsługuje Apple Pay tylko w najnowszej wersji. W całym kraju znajdują się tylko 272 lokalizacje TA.

Wśród produktów i usług firmy znajdują się paliwo do silników wysokoprężnych i benzyna, usługi naprawy i konserwacji ciężarówek, restauracje z pełnym zakresem usług, restauracje szybkiej obsługi, sklepy turystyczne i sklepy typu convenience oraz liczne udogodnienia dla kierowców.

Firma prowadzi centra podróży pod markami TA, Petro Stopping Centers i TA Express. Siedziba firmy znajduje się w Westlake w stanie Ohio, a została utworzona 10 października 2006 roku.

31. Valero

Ten sklep niestety oferuje Apple Pay tylko w wybranych lokalizacjach. Firma jest obecna w 38 stanach. W Corpus Christi jest właścicielem dwóch skromnych rafinerii ropy naftowej.

Bill Greehey Refinery to nazwa firmy, która zarządza obiema rafineriami. Corpus Christi Refinery West Plant to pierwsza jednostka rafineryjna, a Corpus Christi Refinery East Plant to druga.

Rafineria obsługuje rynek środkowego Teksasu, dostarczając produkty ropopochodne, takie jak benzyna, olej napędowy i paliwo lotnicze. Kupuje również 80 000 baryłek dziennie ropy naftowej z Meksyku dla swoich rafinerii w Corpus Christi i Wilmington.

32. Wawa

Innym sklepem typu convenience, który często współpracuje ze stacją benzynową, jest Wawa. Wawa, dobrze znana firma, zaspokaja potrzeby swoich młodszych, bardziej obeznanych z technologią klientów, akceptując Apple Pay we wszystkich swoich lokalizacjach.

W Pensylwanii, New Jersey, Delaware, Maryland, Wirginii, na Florydzie i w Waszyngtonie znajduje się około 600 stacji benzynowych Wawa.

Nie zawsze łatwo jest znaleźć samoobsługowe stacje benzynowe. Tasowanie się między stacją benzynową, samochodem i kartą kredytową może być męczące. Apple Pay nieco ułatwia życie.

Wystarczy zabrać ze sobą telefon lub zegarek Apple Watch (który prawdopodobnie i tak masz przy sobie). Nawet karty kredytowe z funkcją "dotknij, aby zapłacić" będą nieskuteczne w przypadku płatności zbliżeniowych na stacjach benzynowych, które akceptują tylko Apple Pay.

Jak korzystać z Apple Pay

Teraz, gdy już wiesz, które stacje benzynowe obsługują Apple Pay, możesz mieć kilka pytań dotyczących procedury.

Korzystanie z Apple Pay na iPhonie lub Apple Watch jest proste, ale niektóre stacje benzynowe mają bardziej skomplikowane metody płatności, więc oto szybkie podsumowanie, jak włączyć Apple Pay na stacji benzynowej.

 1. Na stacji benzynowej poszukaj ikony płatności zbliżeniowych.
 2. Otwórz aplikację Apple Wallet na telefonie lub zegarku.
 3. Kliknij dwukrotnie przycisk boczny.
 4. Użyj Face ID, Touch ID lub kodu dostępu, aby potwierdzić swoją tożsamość.
 5. Umieść telefon lub zegarek w pobliżu wyświetlacza systemu płatności.
 6. Transakcja powinna zakończyć się powodzeniem.
 7. Przy dystrybutorze nie musisz robić nic specjalnego.

Aby korzystać z Apple Pay, nie potrzebujesz nawet karty kredytowej lub debetowej. Możesz również użyć karty podarunkowej z iTunes lub American Express.

Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają kart kredytowych ani debetowych lub chcą trzymać swoje karty z dala od technologii.

Więcej informacji

Apple ułatwia również sprawdzenie, które stacje benzynowe obsługują płatności zbliżeniowe. Można to zrobić, otwierając Mapy Apple, wyszukując "stacje benzynowe w pobliżu", a następnie wybierając stację.

Następnie wybierz opcję "warto wiedzieć". Powinno to wyświetlić, czy stacja akceptuje Apple Pay. System ma problemy, ponieważ jest stosunkowo nową technologią. Dobrym pomysłem jest posiadanie pod ręką karty kredytowej, debetowej lub gotówki na wypadek, gdyby Apple Pay zostało odrzucone z jakiegokolwiek powodu.

Jeśli tak się stanie, skontaktuj się z obsługą, aby upewnić się, że wszystko robisz poprawnie. Możliwe, że terminal nie jest kompatybilny z Apple Pay lub wystąpił problem z kartą w telefonie iPhone.

Możesz spróbować ponownie z inną kartą kredytową lub debetową powiązaną z Apple Pay. Możesz także spróbować ponownie uruchomić urządzenie, wylogować się i zalogować ponownie za pomocą Apple ID oraz zamknąć Apple Wallet.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

 • Jak wcześniej wyjść z leasingu samochodu?
 • Finansowanie samochodu przez dealera lub bank
 • Kredyt samochodowy zero procent
 • 10 najlepszych uczelnianych jadalni
 • Szkoła prawa NYU

Dlaczego warto korzystać z Apple Pay?

Ogólnie rzecz biorąc, Apple Pay to rewolucyjna technologia. Jeśli jeszcze jej nie wypróbowałeś, może być warta twojego czasu. Oto kilka powodów, dla których warto wypróbować Apple Pay.

1. Jest to bezpieczna metoda płatności

Ponieważ Apple Pay nie ujawnia danych osobowych sprzedawcy, jest bezpieczniejsza niż karty kredytowe lub debetowe.

Gdy płacisz za benzynę za pomocą karty kredytowej lub debetowej, system automatycznie udostępnia numer Twojej karty systemowi w celu sfinalizowania transakcji.

Informacje o płatności zostaną jednak przypadkowo ujawnione, jeśli poufność systemu zostanie złamana. Jeśli płacisz za pomocą Apple Pay, tak się nie stanie.

Apple tworzy nowy numer, który jest powiązany z cyfrową wersją karty po dodaniu jej do Apple Pay, więc nie zapisuje oryginalnych informacji o karcie.

2. Jest szybszy i łatwiejszy

Zamiast śledzić swoje karty kredytowe i debetowe lub spędzać czas przy pompie w poszukiwaniu karty, Apple Pay pozwala po prostu dotknąć telefonu do ekranu płatności.

Pozwala to na szybsze rozpoczęcie dnia.

3. Otrzymujesz zwrot gotówki, gdy płacisz kartą Apple Card

Apple właśnie ogłosiło nową funkcję, która współpracuje z Apple Pay. Apple Card to wersja karty płatniczej Apple, która jest dostępna tylko online.

Zyskujesz 2% nagrody za wszystkie transakcje Apple Pay, gdy połączysz swoją kartę Apple Card z Apple Pay. Zakupy w wybranych firmach, takich jak Walgreens i sklepy z aplikacjami na iOS, również przyniosą 3%.

Otrzymasz również 5% zwrotu gotówki za wszystkie zakupy Apple, jeśli jesteś fanatykiem Apple. Zwrot gotówki można odłożyć na dowolne transakcje Apple Pay lub wysłać na swoje konto bankowe.

4. To jest przyszłość

Karty kredytowe i debetowe wkrótce staną się przestarzałe, podobnie jak gotówka. Świat przechodzi na cyfrową walutę, a stacje benzynowe są przygotowane na tę zmianę.

Zapoznając się z Apple Pay teraz, będziesz lepiej przygotowany do dostosowania się do przyszłych technologii finansowych w przyszłości.

Co jeśli nie masz Apple Pay?

Jeśli nie masz urządzenia z systemem iOS, większość stacji benzynowych akceptujących Apple Pay akceptuje również Samsung Pay, Alexa, Venmo, PayPal, Zelle i inne opcje płatności zbliżeniowych.

Jeśli nie masz pewności, gdzie akceptowane jest Apple Pay, skorzystaj z Apple Maps, aby sprawdzić, które alternatywy płatności są akceptowane na danej stacji benzynowej.

Z pewnością znajdziesz jedną z nich podczas następnej podróży, ponieważ w całych Stanach Zjednoczonych znajdują się 32 stacje benzynowe akceptujące Apple Pay.

Jak płacić za pomocą Apple Pay na stacjach benzynowych?

Płacąc za pomocą Apple Pay na stacji benzynowej, musisz zapłacić poprzez "zeskanowanie symbolu". Jednak wiele osób nie wie, jak korzystać z Apple Pay. W związku z tym poniżej przedstawiamy proste kroki korzystania z Apple Pay do płacenia za benzynę na stacjach benzynowych.

 • Na telefonie otwórz aplikację "Apple Pay".
 • Poszukaj symbolu płatności bezgotówkowych na stacjach benzynowych.
 • Często znajduje się on na bocznym panelu dystrybutora paliwa.
 • Po zlokalizowaniu symbolu odblokuj Apple Pay.
 • Kliknij dwukrotnie przycisk znajdujący się z boku telefonu.
 • Zostaniesz poproszony o weryfikację. Może być dowolnego typu: Face Id, odcisk palca lub hasło.
 • Zależy to oczywiście od rodzaju zabezpieczeń, które zostały umieszczone na telefonie iPhone.
 • Po zakończeniu weryfikacji i zabezpieczeń zostaniesz poproszony o umieszczenie telefonu nad symbolem.
 • Umieść telefon nad symbolem, zachowując odpowiednią odległość między telefonem a symbolem.
 • Gdy symbol zostanie połączony, wprowadź kwotę i "Zapłać".
 • Jeśli transakcja zostanie zakończona, wyświetlony zostanie paragon.

Jak sprawdzić, czy w pobliżu znajdują się stacje benzynowe?

Co byś zrobił, gdybyś podróżował do nowej lub innej lokalizacji i zabrakło Ci paliwa, a nie znałbyś żadnej stacji benzynowej w pobliżu?

Istnieje łatwy sposób na zlokalizowanie stacji benzynowej w pobliżu. Dzisiejsza szybko rozwijająca się technologia jest dla nas dobrodziejstwem. Wystarczy jedno kliknięcie, aby znaleźć wszystko w pobliżu.

Mapy Google to powszechnie używana i znana aplikacja w dzisiejszym społeczeństwie. W rezultacie, aby zlokalizować stację benzynową w pobliżu, wykonaj te proste kroki:

 • Otwórz Mapy Google w dowolnej przeglądarce, takiej jak Safari, Chrome lub Firefox.
 • Teraz włącz GPS i usługi lokalizacji.
 • Pozwól aplikacji odczytać i zeskanować Twoją lokalizację.
 • Po zeskanowaniu lokalizacji upewnij się, że aplikacja kieruje cię we właściwym kierunku. Jeśli coś pójdzie nie tak, możesz wybrać własną lokalizację.
 • Pasek wyszukiwania znajduje się na samej górze.
 • Wpisz "stacje benzynowe blisko mnie" w polu wyszukiwania i naciśnij Enter.
 • Zostaną wyświetlone wszystkie stacje benzynowe w najbliższej okolicy, wraz z najlepszą trasą, odległością oraz godzinami otwarcia i zamknięcia.
 • godzinami otwarcia i zamknięcia.

Istnieje ponad 20 stacji benzynowych, które akceptują Apple Pay, chociaż istnieją specyfikacje w ich sklepach. Ale nadal można znaleźć wiele stacji bez żadnego problemu.

Apple Pay to bardzo łatwa w użyciu aplikacja. Jest nie tylko wygodna i łatwa, ale także bardzo bezpieczna. Możesz także użyć Google Maps, aby sprawdzić wszystkie otwarte stacje benzynowe w pobliżu.

Właściwe informacje zawsze pozwolą ci wyprzedzić innych. Jeśli ten artykuł był pomocny, zostaw komentarz w sekcji komentarzy.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące stacji benzynowych obsługujących Apple Pay

1. Czy można korzystać z Apple Pay przy dystrybutorze na stacji benzynowej?

Tak, możesz sfinalizować transakcję przy dystrybutorze lub w sklepie, łącząc swoją kartę debetową lub kredytową z Apple Pay.


2. Które stacje benzynowe akceptują American Express?

BP, Exxon, Shell, Texaco, Gulf i Murphy USA należą do głównych sieci stacji benzynowych, które akceptują American Express.


3. Czy w Sam's Club można płacić gotówką za paliwo?

W Sam's Club akceptowane są wszystkie główne karty kredytowe, w tym Visa i MasterCard. Gotówka nie jest akceptowana.


4. Czy można ręcznie wprowadzić numer karty kredytowej przy dystrybutorze paliwa?

Transakcje na stacjach benzynowych zawsze odbywają się przy użyciu karty. Poza włożeniem lub przeciągnięciem karty nie ma innego sposobu na wprowadzenie numeru karty i danych.


5. Czy lepiej jest płacić wewnątrz czy przy dystrybutorze na stacji benzynowej?

Płacenie za paliwo na stacji benzynowej może być najlepszym sposobem na uniknięcie kradzieży karty.


6. Czy mogę użyć nieaktywnej karty debetowej przy dystrybutorze paliwa?

Nie. Karta musi być aktywowana i powiązana ze źródłem dostępnych środków.


7. Czy mogę zapłacić za paliwo czekiem?

Tak, ale system akceptuje teraz płatności elektroniczne.


8. Czy mogę wydrukować paragon opłacony za pomocą Apple Pay?

Pokwitowania nie są dostępne z Apple Pay.


9. Czy można kupić paliwo za pomocą karty Cash App?

Tak, można, ale może zostać naliczona tymczasowa opłata autoryzacyjna w wysokości do 100 USD.


10. W jakich przypadkach stacja benzynowa nie poprosi o podanie kodu pocztowego?

Często dzieje się tak, gdy system płatności oprogramowania pompy nie został zaprogramowany do tego.

Udostępnij to:

 • Twitter
 • Facebook

Lubię to:

Lubię to Ładowanie... Tagi:apple pay online, chevron apple pay, sklepy odzieżowe akceptujące apple pay, czy target akceptuje apple pay, czy walmart akceptuje apple pay, metody płatności na stacjach benzynowych, stacja benzynowa dotknij, aby zapłacić, jak płacić za paliwo bez karty, jak płacić za paliwo bez pieniędzy, jak korzystać z apple pay na stacji benzynowej, jak korzystać z dotknij, aby zapłacić przy pompie gazu, płacić za paliwo online, płacić za paliwo za pomocą aplikacji, restauracje, które przyjmują płatności Apple, dotknij, aby zapłacić stacje benzynowe w pobliżu mnie