loader
 • Strona główna
 • Blog
 • Jak zaprosić dziewczynę na randkę i dostać odpowiedź twierdzącą podczas czatu na Facebooku
Blog

Jak zaprosić dziewczynę na randkę i dostać odpowiedź twierdzącą podczas czatu na Facebooku

Jak zaprosić dziewczynę na randkę i dostać odpowiedź twierdzącą podczas czatu na Facebooku.

Jak zaprosić dziewczynę na randkę na Facebooku: Czy dziewczyna Twoich marzeń gra zbyt trudną do zdobycia? Nadszedł czas, aby gonić dziewczynę i zaimponować jej, na czacie na Facebooku! Wskazówki i triki wymienione w tym wpisie pomogą Ci nawiązać właściwą więź, więc czytaj dalej!

CZYTAJ TAKŻE:

 • Wiadomości na Niedzielę Wielkanocną: 65 najlepszych wiadomości i pozdrowień na Wielkanoc
 • Nazwy sklepów ze smoothie: 400+ najlepszych nazw sklepów dla Twojego sklepu z smoothie
 • Krótkie powiedzonka na znaki kościelne: 90 Najlepszych zabawnych znaków kościelnych
 • 9 najlepszych miejsc sprzedaży używanych urządzeń za gotówkę w pobliżu Ciebie

Jak zaprosić dziewczynę na randkę na Facebooku

Unikaj Nudnych Starterów Rozmowy

Jest to jedna z najnudniejszych rozmów, która z trudem trwa dłużej niż kilka minut. Ma to zastosowanie tylko wtedy, gdy znasz dziewczynę. Jeśli jej nie znasz, możesz skorzystać z kilku wskazówek podanych na tym przykładzie.

 • A: Hej! Co tam? lub Co słychać?
 • B: Nic wielkiego, ty mi powiedz.
 • A: Jak leci?
 • B: Dobrze, a u ciebie?

Dajcie spokój, czy to w ogóle jest rozmowa? Czy nie robią tego wszyscy faceci? Czy nie jest to pierwsza rzecz, jaką mówisz do kogoś, nawet jeśli spotykasz się z nim jako zwykłym znajomym?

Jeśli chcesz nawiązać dobrą rozmowę, zadawaj pytania, które pozwolą Ci uzyskać dłuższe i lepsze odpowiedzi.

Jest tyle lepszych rzeczy, o których można rozmawiać z dziewczyną, że z łatwością możesz wybrać temat, który jest bardziej interesujący.

Coś w stylu "Hej! Jak było na imprezie wczoraj wieczorem? Kto na niej był?" lub "To wspaniałe zdjęcie na wystawie, kto je zrobił?".

Znajdźcie rzeczy, które was łączą

Innym sposobem na rozpoczęcie rozmowy jest pytanie o coś, co Was łączy.

Jeśli jesteście na tej samej uczelni, możecie porozmawiać o konkretnym zadaniu lub planowanej wycieczce.

Jeśli macie wspólnych znajomych, możecie o nich porozmawiać.

Możesz zapytać ją, jak poszły jej egzaminy. Jeśli ktoś ze znajomych opublikował jakiś status, a ona go skomentowała, również możesz go skomentować i pośrednio porozmawiać z nią.

Możesz powiedzieć coś w stylu: "Zgadzam się z Sharon" lub "Sharon, dlaczego to powiedziałaś?". Jest to najlepszy sposób na rozpoczęcie rozmowy, ponieważ robisz to bardzo swobodnie.

Zamieść zdjęcia, na których dobrze się bawisz z innymi ludźmi

Wiele kobiet używa teraz Facebooka jako narzędzia sprawdzającego, które pozwala im odróżnić fajnych facetów od samotników.

Chociaż wielu facetów będzie się denerwować na kobiety za to, że są tak powierzchowne i chcą się spotykać z facetami, którzy sprawią, że ich profil na Facebooku będzie wyglądał lepiej, to właśnie tak myśli wiele kobiet w dzisiejszych czasach.

Kobieta chce wiedzieć, że jeśli się z Tobą umówi, to będzie miała szansę na umieszczenie świetnych zdjęć na swojej ścianie na Facebooku.

Tak, to głupie, ale niestety takie jest współczesne życie.

Jeśli w Twoim życiu nic się nie dzieje, jak wynika z Twoich zdjęć i postów na Facebooku, większość współczesnych kobiet nie będzie się czuła podekscytowana, aby być kojarzona z Tobą jako kochankiem lub dziewczyną na Facebooku.

Unikaj bombardowania jej sms-ami

Większość kobiet ma swoje życie lub przynajmniej wystarczająco dużo obowiązków, aby czuć się zajętą.

Bez względu na to, jak dobrze się bawi rozmawiając z Tobą, zbyt częste wysyłanie wiadomości spowoduje, że straci zainteresowanie rozmową z Tobą, ponieważ jej nowość się znudzi, a ponadto sprawisz wrażenie, jakbyś nie miał nic innego do roboty w swoim życiu.

Bez względu na wiek kobiety, zawsze będą ją bardziej pociągać faceci, którzy podążają za swoim prawdziwym potencjałem w życiu i nie ukrywają się przed światem za postacią internetową.

Aby kobieta poczuła do Ciebie pociąg i chciała się z Tobą spotkać osobiście, musisz prowadzić zrównoważone życie, a nie tylko skupiać się na niej lub spędzać całe noce na czatowaniu z ludźmi na Facebooku.

Idealnie byłoby, gdybyś chciał, aby kobieta zalogowała się na swoim Facebooku i zastanawiała się: "Czy on się dzisiaj do mnie odezwie?

Mam nadzieję, że do mnie napisze!", a kiedy się nie odezwie, chcesz, żeby czuła się rozczarowana i jakby coś ją ominęło, bo Ty prawdopodobnie jesteś gdzieś indziej i świetnie się bawisz bez niej.

Podziel się tym:

 • Twitter
 • Facebook

Lubię to:

Polub Loading... Tagi:rozmowa na czacie z dziewczyną na facebooku, pierwsza wiadomość do dziewczyny na facebooku przykłady, jak zacząć rozmowę z dziewczyną na facebooku po raz pierwszy przykłady, jak rozmawiać z dziewczyną na facebooku po raz pierwszy, jak rozmawiać z dziewczyną na fb, żeby jej zaimponować