loader
Blog

Najnowsze plotki o akcesoriach Apple

Plotka głosi, że jeszcze w tym roku, Apple może zadebiutować zupełnie nową linię akcesoriów audio. Najbardziej plotkowanym akcesorium jest aktualizacja AirPods. Według źródeł w Bloomberg, Apple planuje odświeżyć swoje bezprzewodowe słuchawki z również nową wersję ich chipów, "W chip", który jest odpowiedzialny za zarządzanie i utrzymanie połączeń między słuchawkami i telefonem.

Według źródeł, ta nowa linia odświeżonego sprzętu sprawi, że AirPods będą łatwe i bezproblemowe w użyciu. Aby sprostać obecnej konkurencji, Apple chce dodać funkcjonalność, w której można aktywować Siri za pomocą głosu, a nie fizycznie stukając w AirPod, jak to ma miejsce obecnie. Wreszcie, Apple widział, jak dziwne jest, aby utrzymać stukanie Pods podczas gdy są one w uszach. Oznaczałoby to również, że AirPods zostaną podniesione do urządzeń interfejsu głosowego, ale jak Apple będzie to zrobić jest nadal tajemnicą. Czy trzeba będzie powiedzieć głośno "Hey Siri" w celu uruchomienia asystenta lub trzeba będzie powiedzieć frazę w miękkim głosem?

Oprócz aktywacji głosowej, Apple ma również inną funkcję dla AirPods. Ponadto, według Bloomberga, AirPods następna iteracja, która jest obecnie zaplanowana na 2019 rok, będzie miała nowy poziom wodoodporności. Chociaż nie dużo, ten poziom będzie chronić AirPods przed rozpryskami wody i deszczu. Oznacza to, że nie mogą one być całkowicie zanurzone w wodzie, jak inne produkty Apple bez uzyskania uszkodzeń. Ponieważ 2019 nie jest tuż za rogiem, Apple może zmienić swoje plany, a więc wziąć te informacje lekko, z ziarnem soli.

Nie tylko Apple może pracować nad aktywowanymi głosem i wodoodpornymi AirPods, ale także nad słuchawkami dousznymi. Według Apple Insider i słynnego analityka KGI Ming-Chi Kuo, Apple może być również pracuje na parę bezprzewodowych słuchawek. Biorąc pod uwagę, że Apple jest już właścicielem Beats, pomysł ten jest możliwy i wykonalny. Od AirPods były sukcesem, zupełnie nowy produkt z doskonałą jakością dźwięku jest dobrym przedsięwzięciem na rynku. Również biorąc pod uwagę fakt, że niektórzy użytkownicy Apple nie lubią AirPods, to może być wielka szansa dla Apple, aby odkupić siebie.

Z dwóch plotek leżących wokół, można również domyślić się, że nowe słuchawki mogą również mieć takie same możliwości jak AirPods; funkcje, takie jak wodoodporny i głos aktywowany Siri. Mogą one również korzystać z zupełnie nowego, ulepszonego chipu W.

Jeśli ta plotka okaże się prawdą, słuchawki mogą być zbyt drogie; to jest Apple mówimy o.