loader
 • Strona główna
 • Blog
 • Online Tanie Sklepy i witryny sklepowe do odwiedzenia dla produktów wysokiej jakości
Blog

Online Tanie Sklepy i witryny sklepowe do odwiedzenia dla produktów wysokiej jakości

- Online Cheap Stores -

Uzyskanie tanich rzeczy nigdy nie jest kłopot, ale uzyskanie jakości rzeczy za mniej pieniędzy jest zawsze wyzwaniem. Wiem, jak frustrujące może być posiadanie dobrego smaku z mniejszym dochodem.

Większość razy myślimy, że kupowanie od tych znanych i markowych stron gwarantuje jakość rzeczy, które kupujemy, dzięki czemu musimy rozbić bank, aby uzyskać dobre rzeczy. Co koniecznie nie powinno być w tym przypadku.

Dlatego jestem tutaj, aby pomóc Ci uzyskać rzeczywiste elementy, które nie są po prostu tanie! Ale także z dobrych jakości tutaj w Nigerii. Większość Nigeryjczyków nadal uważa, że rzeczy online to oszustwa lub nie są oryginalne.

Nie wszystko online jest oszustwem, największym błędnym przekonaniem jest to, że kupowanie rzeczy online nie jest gwarantowane i nie można mu ufać.

Ale tutaj są wiarygodne i zaufane strony, z których można śmiało kupować rzeczy po niższych cenach wraz z doskonałą jakością.

9 niezawodne tanie strony można uzyskać tanie i wysokiej jakości produkty

 1. JUMIA
 2. KONGA
 3. SLOT
 4. 3C HUB
 5. WEBMALL NG
 6. SUPERMART
 7. KILLIMALL
 8. JIJI
 9. KARA PHONES

1. Jumia

Jumia jest najbardziej niezawodną platformą internetową do robienia zakupów w Nigerii, nie tylko oferują zniżki, ale także gwarancje. Ponadto Jumia jest jednym z najlepszych tanich sklepów internetowych w Nigerii.

Czasami dają bony na niedogodności związane z zakupionym produktem lub jako wyraz uznania za zakup od nich, a nawet czasami na sezon.

Jumia sprzedaje głównie wszystkie przedmioty możliwe do kupienia. Telefony komórkowe, ubrania męskie i damskie, akcesoria, gadżety, zegarki, włosy, przybory kuchenne itp,

Mają nawet aplikację do dostawy żywności obecnie. Czy wspomniałem? Mają aktywną politykę refundacji, to znaczy, że możesz otrzymać zwrot pieniędzy, jeśli zwrócisz produkt. To jest to, jak dobre jumia może być.

2. Konga

Konga nie jest złym wyborem dla zakupów online, to jest dość podobny do jumia choć jego ceny są ściśle związane z cenami offline, z niewielką różnicą w cenie zniżki, Nigdy mniej może być włączony do tanich sklepów internetowych w Nigerii.

Jednak sprzedają głównie wszystko, począwszy od telefonów komórkowych, produktów kosmetycznych, urządzeń gospodarstwa domowego, przyborów kuchennych, materiałów budowlanych i wiele innych, z elastyczną opcję płatności. Mają również politykę refundacji.

CZYTAJ TAKŻE:

 1. Jak sprzedać kasetę VHS
 2. Jak sprzedawać sukienki online
 3. 7 Sklepów internetowych z dolarami

3. Slot

Slot był zasadniczo sklepem offline przed przejściem do sklepu internetowego. Slot oferuje kody promocyjne dla kupujących i okres gwarancji. Są one głównie do telefonów. Ich ceny są tanie z trwałych i jakości produktów.

W przeciwieństwie do Jumia, gdzie te same marki są reklamowane przez różnych sprzedawców, Slot jest zindywidualizowany E-store, który sprzedaje telefony sam. Jeśli jedna rzecz jest powiedziane, aby być prawdziwe, ich produkty są długotrwałe i gwarantowane.

Mają również sklepy offline można odwiedzić, prawdopodobnie dla skarg lub identyfikacji dla tych, którzy korzystają z fizycznego kontaktu do gwarancji online. To jest to, że jest to E-Commerce i konwencjonalny sklep.

5. 3CHub

Jest to podobne do gniazda, 3C HUB był formalnie sklep offline przed włączeniem do sklepu internetowego. 3CHUB jest głównie do gadżetów, a oni oferują w tanie i przystępne ceny.

Niezależnie od tego, 3CHUB obecności online to nadal mają blisko 70 + na miejscu sklepów w Nigerii.

Oferują one również usługi wymiany telefonu, czyli dajesz im swój stary telefon komórkowy w zamian za nowy, jednak jeśli zamierzasz uzyskać wyższy model lub telefon, trzeba będzie dodać pieniądze wraz ze starym telefonem.

Ta opcja jest szczególnie korzystne dla każdego, kto zamierza uzyskać nowy telefon, ale nie mają wystarczająco dużo pieniędzy. Wszystko, co musisz zrobić, to zdobyć pieniądze razem ze swoją starą komórką. viola! możesz dostać nowy telefon.

Więcej Amazing Online Tanie Sklepy

1. Webmall NG

Ta platforma E-Commerce została uruchomiona w 2013 roku i rozwinęła się do tej pory. Możesz dostać tanie i wysokiej jakości produkty z doskonałą usługą dostawy. Oni naprawdę sprawiają, że zakupy łatwe i wygodne w niesamowicie tanich cenach.

Najlepszą częścią z webmall jest to, że można płacić w ratach, więc nawet jeśli zdecydujesz się na drogi produkt, można rzeczywiście płacić stopniowo, więc powiedz mi? co inne wymówki mamy tutaj. Ich opcja płatności jest stosunkowo elastyczna.

2. Killimall

killimall jest właścicielem strony i aplikacji, która została uruchomiona w 2016 roku. Oferują produkty w różnych kategoriach, począwszy od mody, elektroniki i urody, sprzętu gospodarstwa domowego itp. Co oni robią w zasadzie, jest łączenie konsumenta i kupca.

To jest masz okazję do skali przez ten sam produkt na różnych sprzedawców wyświetlania, i zdecydować, który faktycznie pasuje do Twoich preferencji i budżetu.

Mają też politykę refundacji, która jest dla mnie najlepszą częścią każdych zakupów online. Kilimall jest doskonałym wyborem podczas gdy, szukając tanich sklepów internetowych.

READ ALSO:

 1. 10 Best Online Thrift Stores
 2. Sklepy spożywcze, które akceptują EBT online
 3. Lista sklepów internetowych i stacjonarnych

3. jiji

Jiji jest przyjazną i użyteczną stroną internetową i aplikacją do robienia zakupów. Również Jiji nie tylko sprzedaje nowe produkty, ale również sprzedaje używane przedmioty w przystępnych i tanich cenach z dobrą jakością.

Słodką rzeczą z Jiji, jest to, że kupujący ma możliwość skali nad tymi samymi elementami z wielu sprzedawców.

Therefor dając kupującym dźwigni do zakupu na budżet, oznacza to również, że jiji nie sprzedają ograniczony produkt, ale oferuje ogromne kategorie.

Jednak trzeba być bardzo ostrożnym na jiji. Ze względu na ogromną liczbę sprzedawców, Jiji nie przeprowadza wstępnej kontroli sprzedawców i ich produktów, w przeciwieństwie do Jumia. Więc musisz przeprowadzić swoje sprawdzenie tła przed zakupem, a także spotkać sprzedawców osobiście.

Jest to wygodna opcja dla ludzi, którzy wątpią w płatności online dużo. Co najważniejsze, Płatność jest po dostawie, musisz być mądry, aby kupić na jiji, tak aby nie zostać oszukany.

4. Supermart

Supermart jest dużym wiodącym super marketem online. Jego platforma jest wygodna do zakupów spożywczych online bez żadnych kłopotów.

Ponadto, Supermart jest w zasadzie super market, ale sklep internetowy, co oznacza, że można dostać wszystko w supermarkecie z supermartu po kilku godzinach od zamówienia.

5. Kara Phones

Kara to strona internetowa z zakupami na telefon i komputery. Jest to najlepszy sklep internetowy z elastycznymi opcjami płatności.

Generalnie zakupy online mogą być stresujące same w sobie w połączeniu z całymi zawyżonymi cenami i zbijaniem cen, co może być denerwujące. Teraz mam wspólne strony i aplikacje, które można wykorzystać, aby uzyskać tanie przedmioty.

Mam nadzieję, że doświadczysz detty grudnia na rozsądnym budżecie. Jeśli znasz jakiś niezawodny sklep internetowy z tanich przedmiotów, które nie są wymienione powyżej, proszę daj mi znać w sekcji komentarzy. Również, jeśli zakupy z wyżej wymienionych stron lub aplikacji.

Zapraszam do dzielenia się swoimi doświadczeniami w sekcji komentarzy na tej stronie. Wesołych Świąt!

Podziel się tym:

 • Twitter
 • Facebook

Lubię to:

Lubię Loading... Tags:Niesamowite Online Tanie Sklepy, Elektroniczne zakupy, Online tanie i jakości produktów, Online Tanie Sklepy, Niezawodne Tanie Strony