loader
Blog

IPhone XI - zapowiedź

Po wprowadzeniu na rynek rewolucyjnego iPhone'a XS, iPhone XS Max i iPhone XR, Apple niestrudzenie pracuje, aby utrzymać się na per z ich odpowiednikami, głównie producentami Androida, zwłaszcza Samsungiem - którzy świetnie sobie radzą z wprowadzaniem na rynek bardzo konkurencyjnych smartfonów. robią bardzo dobrze w uruchamianiu bardzo konkurencyjnych smartfonów na rynku po ich wydaniu Samsung Galaxy Fold, Samsung Galaxy S1o i bezprzewodowy Galaxy pąki.

Mając na uwadze, że ich ostatnie wydania miały spowolnienie sprzedaży nawet po ogromnym cięcia cen w jednym z najlepszych rynków iPhone, Chiny, ich następny flagowiec musi albo zejść w dół w cenie lub musi wow wszystkich, aby pozostać konkurencyjnym. Apple musi, więc pracować ciężej i wymyślić z czymś, czego brakuje flagowym iPhone'om".

Oto niektóre spekulacje, co spodziewamy się, że Apple powinien zrobić, aby przekonać ludzi do aktualizacji?

Nowy design i funkcje

Chociaż wzornictwo XS i XS Max jest jednym z najbardziej pożądanych wyglądów na rynku, zrobił już swoje. Nowy, świeży wygląd pozwoli uniknąć sytuacji, w której nowy iPhone XI zostanie oznaczony jako kolejna przyrostowa aktualizacja.

Jak Apple rzucił przycisk domu i słuchawkę jack, mogą teraz rowu notch. Może uda im się wymyślić coś w stylu Google'a i HTC technologii i wdrożyć ściskane boki na iPhone XI. Systemowy tryb ciemny jest również coś trzymać się z

Tył może być wykonany z matowego szkła i posiadać ultra-szerokopasmowa łączność pozwalająca na lepsze pozycjonowanie wewnątrz pomieszczeń, co mogłoby pomóc w nawigacji wewnątrz pomieszczeń.

Ponadto, iPhone 11 powinien zawierać wsparcie dla Apple Pencil, czyli rysika Apple'a.

Dłuższa żywotność baterii

Faktem jest, że wydajność iPhone'ów nie jest najmocniejsza. iPhone 11 powinien być wyposażony w moc, która pozwoli mu pracować na baterii przez kilka godzin. moc, która pozwoli mu działać przez kilka dni bez konieczności szukania ładowarki na noc.

Apple powinien również włączyć USB-C szybkiego ładowania który będzie pierwszym w historii iPhone'a oferującym ten system ładowania.

Powinny one również dostać się przez dwukierunkowej bezprzewodowego ładowania, który pozwoli iPhone XI do ładowania innych urządzeń.

Bez wcięcia

Wdrożenie przez Apple wcięcia spowodowało ostry wpływ na estetyczny design smartfonów, a większość producentów prześcignęła pomysł Apple'a. Choć jest to charakterystyczne, to jest to jego pięta achillesowa, jak to ma tendencję do podejmowania dużej ilości miejsca w górnej części ekranu, podczas gdy na z drugiej strony, Android twórcy przynoszą rosa-kropla ekrany z pojedynczym przednim aparat. Nie notch doprowadzi do zabójcy wygląd z eleganckim wzornictwem, które będzie obrócić głowy.

Potrójny obiektyw aparatu

iPhone 11 powinien zawierać aparat z potrójnym obiektywem z lepszym 3D sensing, lepszą wydajność w słabym świetle i 3 razy zoom optyczny.

Przedni aparat powinien również zostać opuszczony, lub notch made smaller. Być może zostanie on również zmieniony na system kamer TrueDepth. Dowiedz się więcej na: http://top-etui.pl