loader
Blog

Jak dodać link do TikTok Bio

- Jak dodać link do TikTok Bio -.

Chcesz zwiększyć ruch na stronie internetowej jako właściciel firmy. Z tego powodu utworzyłeś konto biznesowe na TikTok. Jednak samo otwarcie konta TikTok nie zwiększy ruchu w witrynie. Aby uzyskać wyniki, musisz umieścić link w bio konta firmowego.

Krótka informacja o TikTok

TikTok to popularna aplikacja do mediów społecznościowych, która pozwala użytkownikom tworzyć, oglądać i udostępniać 15-sekundowe filmy nagrane za pomocą urządzeń mobilnych lub kamer internetowych.

Aplikacja jest godna uwagi ze względu na wciągającą jakość i wysoki poziom zaangażowania, dzięki spersonalizowanym kanałom dziwnych krótkich filmów ustawionych na muzykę i efekty dźwiękowe.

Filtry, muzyka w tle i naklejki mogą być dodawane do filmów zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów, a także mogą oni współpracować nad treścią i tworzyć filmy w duecie na podzielonym ekranie, nawet jeśli znajdują się w różnych miejscach.

Co to jest TikTok Bio Link?

Czym dokładnie jest link do bio TikTok? Aplikacja TikTok oferuje funkcję, która pozwala użytkownikom na umieszczenie linku w swoim bio, tak jak w przypadku każdej innej platformy społecznościowej.

Pomaga to w zarządzaniu kontem i zaangażowaniu odbiorców dla twórców treści. Oferuje ci więcej autorytetu, jeśli używasz TikTok do celów zawodowych.

Dlaczego powinieneś dodać link do swojego TikTok Bio?

Szybka i prosta strategia, aby utrzymać zainteresowanie followersów TikTok swoim profilem i kontem biznesowym, polega na umieszczeniu linku w swoim bio.

Dowiedzenie się, jak tworzyć duety na TikTok, najpopularniejsze hashtagi TikTok i inne pomocne funkcje są równie ważne, abyś je opanował.

Poniższe trzy argumenty przemawiają za mądrością włączenia linku do bio konta biznesowego:

1. Zwiększenie ruchu na Twojej stronie internetowej

Najprawdopodobniej stworzyłeś konto biznesowe TikTok, aby połączyć się z klientami i rozszerzyć swoją markę.

Dodanie linku do swojej strony internetowej pomoże Ci osiągnąć ten cel, dając swoim zwolennikom znać, gdzie mogą dowiedzieć się więcej o Twojej firmie.

2. Zaangażuj swoich followersów

Twoi zwolennicy TikTok są chętni, aby dowiedzieć się więcej o Tobie.Mogą dowiedzieć się więcej o Twojej firmie, produktach i usługach na Twojej stronie internetowej.

3. Zwiększ sprzedaż

Zwiększanie współczynników konwersji i przekształcanie zwolenników w płacących klientów to kolejny cel biznesowy dla linkowania do swojego TikTok bio.

Read Also:

 • PCPartPicker: Wszystko, co musisz wiedzieć o PcPartPicker.
 • Płatne badania kliniczne blisko mnie i ile możesz dostać
 • 3hourjob.com Review: Czy 3hourjob.com Scam lub Legit?
 • Podziały sekcji w Microsoft Word Jak je usunąć, dodać lub zmienić
 • Miejsca do robienia lub drukowania tanich kopii w pobliżu mnie 2022 Aktualizacja

Jak dodać link do Bio TikTok

Wielu właścicieli profili TikTok dodało linki ze względu na rosnącą popularność witryny społecznościowej w celu generowania ruchu i przekształcania zwolenników w potencjalnych klientów.

Na szczęście dodanie połączenia do konta TikTok jest dość łatwym procesem. Zbadajmy każdy ze wstępnych procesów.

1. Otwórz swoje konto TikTok

W pierwszym kroku należy otworzyć aplikację TikTok na telefonie.

2. Kliknij na "Profil

W prawym dolnym rogu ekranu dotknij symbolu Edytuj profil, aby kontynuować.

3. Stuknij 'Manage Account'

Mogą zobaczyć trzy linie w prawym górnym rogu. Będą one kierować Cię do strony Ustawienia i Prywatność, jeśli klikniesz na to. Gdy już tam będziesz, wybierz z menu opcję Zarządzaj kontem.

4. Zmień swoje konto osobiste na konto biznesowe TikTok

Kolejnym etapem jest przejście z kont osobistych na konta firmowe. Będziesz musiał wybrać kategorię, która najlepiej pasuje do Twojej firmy.

Nie będą wyświetlać publicznie rodzaju konta kategorii. Aby kontynuować, należy wybrać opcję Dalej.

5. Wróć do strony z profilem

Nadszedł czas, abyś zmienił swoją stronę profilową.

6. Stuknij w 'Edit Profile'

Możesz zrobić klikalny link wybierając opcję Edytuj profil.

7. Wprowadź link do swojej strony w polu TikTok

Wpisz adres URL, który chcesz wyświetlić na swoim profilu. Ważne jest, aby zauważyć, że możesz dodać linki do tej strony, które uważasz, że przyniosłyby korzyści Twojej firmie.

Oto kilka opcji stron internetowych, które warto rozważyć;

Twoja biznesowa lub osobista strona internetowa: Jest to strona docelowa, na której reklamujesz swoją firmę i opisujesz, co odróżnia Cię od konkurencji.

Twój blog: większość konsumentów będzie odnosić się do Twojej marki lepiej na blogu, ponieważ jest bardziej intymny.

‣ Strona produktu: Czy istnieje bezpośrednie połączenie między tą stroną a treściami, które zamieszczasz na swoim osobistym lub profesjonalnym koncie TikTok? Jeśli tak, to ta strona będzie pomocna dla Twoich odbiorców.

‣ Twoje inne konta w mediach społecznościowych: Dodanie linku do swoich innych profili na platformach społecznościowych to szybka metoda na zwiększenie profilu online.

‣ Twoja strona Ecommerce: Dodaj link do swojej strony ecommerce do swojego bio jako szybką sugestię, aby zachęcić czytelników do odwiedzenia swojego sklepu i zakupu swoich towarów.

8. Kliknij przycisk "Prześlij

Po dodaniu linków, kliknij przycisk Submit.

9. Upewnij się, że link jest klikalny

Powinieneś zawrzeć klikalne linki, aby poprowadzić swoich widzów do strony. Powinieneś więc użyć telefonu, gdy próbujesz dodać link do swojego bio.

Czytaj także:

 • Cashing a Check at 7-Eleven: Rodzaje czeków, opłaty i limity
 • Jak z powodzeniem pobierać osadzone pliki Flash
 • Proste sposoby na naprawę problemu z MacBookiem Pro, który się nie włącza
 • 3 proste i legalne sposoby na darmowe korzystanie z Netflixa
 • Benefits.ohio.gov Login: Kroki jak można się zalogować

Jak umieścić link w swoim TikTok Bio

Link w twoim TikTok bio może być całkiem pomocny dla twojej firmy. Ale kiedy dołączasz linki, musisz mieć na uwadze kilka rzeczy.

Te krótkie zalecenia pomogą Ci w pełni wykorzystać linki na Twoim koncie biznesowym TikTok.

‣ Uwzględnij najważniejsze linki: Chociaż linki mogą pomóc w promowaniu sprzedaży, ważne jest, aby pamiętać, że mniej znaczy więcej. Nie zaczynaj dodawać każdego linku związanego z Twoją firmą, ponieważ może to zdezorientować odbiorców.

Spróbuj skupić się na linkach, które będą przydatne dla odbiorców: Może to zawierać linki do innych profili mediów społecznościowych, najlepiej działającej strony produktu lub pierwszej strony witryny.

‣ Keep the Link in Bio Link Short: Staraj się utrzymywać krótkie adresy URL, aby mieć pewność, że zostaną zapamiętane. Mogą do tego użyć narzędzi do skracania adresów URL.

‣ Use Bio-Link Tools to Share Multiple Links: korzystanie z narzędzi bio to szybkie i łatwe podejście do udostępniania wielu linków jednocześnie. Możesz zrobić prostą stronę docelową ze wszystkimi linkami, które chcesz podkreślić, używając narzędzi takich jak LinkTree.

‣ Użyj Emojis: Emojis pomaga w podkreśleniu linku w bio. Spróbuj użyć emoji następnym razem, gdy opublikujesz wideo lub uwagę, aby zaprosić swoich fanów do odwiedzenia obszaru bio.

Gdzie znajduje się link w bio TikTok?

Sekcja bio na stronie profilu twórcy na TikTok zawiera link.

Do czego możesz użyć swojego TikTok Bio-Link

Jeśli jest używany prawidłowo, Twój link w TikTok Bio może reklamować Twoją firmę, podkreślać oferty lub rozpowszechniać informacje o Twoich towarach i usługach. Aby uczynić swoje konto oficjalnym na TikTok, upewnij się również, że sprawdzisz, jak zostać zweryfikowanym.

TikTok to szybko rozwijające się środowisko i może być wykorzystywane na różne sposoby, więc w zależności od tego, do czego chcesz go używać, dołącz swój link, aby ludzie mogli cię zidentyfikować.

Podsumowanie

Pomimo uruchomienia dopiero w 2018 roku, TikTok szybko stał się jedną z najpopularniejszych aplikacji społecznościowych na planecie.

Młodzi ludzie, w szczególności, cieszą się jego naciskiem na krótkie formy wideo i jest to teraz jeden z ulubionych środków wyrazu Generacji Z

Jeśli ten artykuł, Jak dodać link do TikTok Bio był pomocny, uprzejmie podziel się nim z rodziną i przyjaciółmi.

Share this:

 • Twitter
 • Facebook

Lubię to:

Like Loading...