loader
Blog

3 Wspaniałe akcesoria iPhone dla entuzjastów fitness

Szukasz, aby uzyskać kształt tego lata?

Może kopnąłeś 2017 z aspiracją, aby stać się sprawniejszym, a to nie całkiem poszło zgodnie z planem.

Nie martw się, nigdy nie jest za późno, aby przyjąć zdrowszy styl życia!

Oto 3 niesamowite akcesoria do iPhone'a, które mogą pomóc Ci w podróży fitness.

#1: AirPods

Lubisz słuchać muzyki podczas ćwiczeń na siłowni lub podczas biegania?

Słuchawki AirPods automatycznie włączają się i zaczynają odtwarzać muzykę, gdy tylko włożysz je do ucha. Oznacza to, że przed treningiem nie musisz się zatrzymywać, aby wybrać utwór, którego chcesz posłuchać, i nacisnąć przycisk odtwarzania.

Jeśli zdecydujesz, że chcesz zmienić utwór lub wyregulować głośność w środku rutyny, dzięki AirPods nie musisz nawet patrzeć na telefon - wystarczy dwukrotnie dotknąć, aby aktywować Siri.

Teraz wiem, co myślisz ...

Czy nie wypadną mi podczas ćwiczeń? Szybkie wyszukiwanie online powinny umieścić swój umysł w spokoju, jak istnieje kilka recenzji stwierdzających, że słuchawki są w stanie przetrwać nawet najcięższe treningi - nie pot!

#2: Waga Garmin Index Smart Scale

Monitorowanie swoich postępów jest istotnym aspektem podróży fitness.

Skala Index Smart Scale firmy Garmin dostarcza Ci danych o Twoim ciele, których potrzebujesz, aby śledzić postępy i widzieć wyniki.

Mierzy masę ciała, wskaźnik masy ciała (BMI) oraz zawartość tłuszczu w organizmie i wody w procentach, a następnie udostępnia te dane bezpośrednio w aplikacji Zdrowie i aplikacji Garmin Connect na telefonie iPhone.

To akcesorium jest również przyjazne rodzinie, ponieważ umożliwia korzystanie z niego nawet 16 osobom, a ich metryki składu ciała są automatycznie przesyłane bezpośrednio na ich własne konta Garmin Connect.

#3: Spire Mindfulness and Activity Tracker

Spire Mindfulness and Activity Tracker i towarzysząca mu aplikacja mogą pomóc Ci stać się bardziej uważnym i zachować spokój przez cały dzień.

Wystarczy przypiąć urządzenie do ubrania, a maleńki kamień Spire wyczuwa wzorce oddechowe, aby wykryć zmiany w stanie umysłu poprzez pomiar napięcia, spokoju i skupienia.

Przez cały czas trwania treningu będziesz otrzymywać powiadomienia, bogate spostrzeżenia i ćwiczenia oddechowe dostarczane do urządzenia z systemem iOS.

Siedem lat badań nad nauką oddychania posłużyło do stworzenia tego urządzenia, aby zrozumieć, w jaki sposób Twój stan umysłu wpływa na to, jak oddychasz, i podobnie, jak to, jak oddychasz, wpływa na Twój stan umysłu.

Badania wykazały, że powolne, głębokie i konsekwentne oddychanie może obniżyć ciśnienie krwi, zmniejszyć stres i zwiększyć przepływ endorfin w krwiobiegu.

Aplikacja zapewnia:

-Delikatne przypomnienia poprzez powiadomienia, aby wziąć głęboki oddech, gdy wyczuje, że jesteś spięty. -Guided boosts, zachęcając do wizualizacji swoich oddechów podczas słuchania ćwiczeń z przewodnikiem z uznanych ekspertów oddechowych. -Podpowiedzi do samodzielnego odkrywania, pomagające zrozumieć rytmy dnia za pomocą narzędzi kontekstowych do odkrywania tego, co sprawia, że pozostajesz spokojny i skupiony lub powoduje, że czujesz się spięty.

Mam nadzieję, że te trzy niesamowite akcesoria iPhone uzupełni swoją podróż fitness, pomagając dostać i utrzymać się na torze - dzięki czemu można zobaczyć wyniki, które naprawdę zasługują!