loader
Blog

Plotki o nowym iPhone: Potrójna kamera

Podobnie jak w poprzednich latach, Apple ma wydać następców zeszłorocznych flagowców iPhone'a. I jeśli trend się utrzyma, możemy może zobaczyć nowe okręty flagowe ogłoszone we wrześniu. Inną rzeczą, którą możemy oczekiwać jest wzrost cen i może nowe funkcje lub aktualizacje przynajmniej. Co jeszcze może zostać dodane?

Według różnych plotek i przecieków, iPhone'y będą sportować tylną potrójną matrycę kamery. Jak plotki zgadzają się na setup, nadal różnią się na temat tego, który model będzie sport setup. Według Apple znany leaker i analityk Ming-Chi Kuo, matryca aparatu znajdzie się w iPhone XS Max. The Wall Street Journal ma również poparł te spekulacje. Dodatkowo, więcej spekulacji wskazuje, że iPhone XS Max będzie wyposażony w 6,5-calowy wyświetlacz OLED. Nowy raport od Macotakara mówi również, że następca 5,8-calowego iPhone'a XS może mieć 6,1-calowy ekran. ekran i układ trzech aparatów z tyłu.

Początkowo sądzono, że trzecia kamera będzie używana do wykrywania głębi (kamera 3D). Ale z Bloomberg raportowanie, że Apple odsuwa plany dla kamery 3D, jego zdaniem, że Trzeci aparat będzie używany do szerszego zakresu zoomu i większe pole widzenia. widok. Inne plotki i raporty nie mówią, co trzeci aparat będzie używany dla.

Zgodnie z raportem Macotakara, dwa urządzenia; 6,1-calowy i 6,1-calowy. 6,1-calowe i 6,5-calowe telefony OLED będą nieco grubsze, ale nie zauważalnie. Wynika to z dodania większych baterii i wsparcia dla dwukierunkowego bezprzewodowego ładowania - zgodnie z innym raportem od Ming-Chi Kuo. iPhone XR następca będzie również sport dwukierunkowej funkcji bezprzewodowego ładowania. Oprócz telefonów OLED, Apple dołączy model LCD. Spekuluje się, że Apple będzie używać tylko ekranów OLED w swoich modelach 2020.

Z anulowania maty Airpower i innych producentów, takich jak Samsung i Huawei o dwukierunkowym bezprzewodowym ładowaniu, to ma sens dla Apple, aby włączyć funkcję, aby pozostać w krzywej. Funkcja ta umożliwia smartfonom ładowanie innych urządzeń, takich jak wkładki douszne i smartwatches, które obsługują standard bezprzewodowy Qi.

Według innych doniesień Bloomberga, iPhone'y mogą zadebiutować USB-C, ponieważ różne testy zostały prowadzone. Inne plotki mówią, że złącze Lightning będzie dołączone oprócz kabla USB-C. Inne raporty z Macatakara mówią, że Apple nadal będzie trzymać się złącza Lightning.

Ponieważ jest jeszcze zbyt wcześnie, weź te informacje z szczyptą soli. Będziemy was informować na bieżąco, jak tylko inne raporty, plotki i przecieki powierzchni. Dowiedz się więcej na: http://top-etui.pl