loader
Blog

Jak usunąć hakera z mojego telefonu: Kody do Unhack mój telefon.

Jak usunąć hakera z mojego telefonu: Kody do Unhack mój telefon.

Nasze telefony odgrywają ogromną rolę w naszych codziennych czynnościach, ale o swój telefon działać w dziwny sposób może spike wiele pytań. Faktem jest, że twój telefon może być zhakowany przez hakera i trzeba usunąć ten haker jak najszybciej.

Jeśli doświadczyłeś tego, wierzę, że wiesz, jak dyskomfort, że jest, ale jeśli nie, to na pewno ten artykuł jest dla. Przejdź przez ten artykuł uważnie, aby wiedzieć, jak przejść o usunięciu hakera z jednego, jeśli w końcu dostaje hacked.

Hakowanie telefonu polega na nieświadomym pobraniu oprogramowania szpiegującego, które przekazuje w czasie rzeczywistym informacje o tym, co robisz. Informacje te mogą obejmować uzyskanie Twoich danych logowania i haseł. Najłatwiejszym sposobem na zainfekowanie smartfonów jest zainfekowanie ich złośliwym oprogramowaniem.

Jak usunąć hakera z mojego telefonu

Jeśli chcesz usunąć hakera ze swojego telefonu, przywróć mu ustawienia fabryczne i zainstaluj zaktualizowany system operacyjny od usługodawcy.

Jeśli podejrzewasz, że twój telefon został zhakowany, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to przejść do ustawień telefonu, a następnie bezpieczeństwo. Następnie przejdź do zabezpieczeń i sprawdź administratora urządzenia, który jest miejscem, gdzie większość aplikacji szpiegowskich musi być w stanie uzyskać kontrolę nad urządzeniem mobilnym.

Dlatego też, sprawdzając najpierw tam, powinieneś być w stanie zająć się tym problemem. Jednak inne podejście, które możesz zastosować, to pobranie pewnych aplikacji, które powinny być w stanie pomóc Ci dowiedzieć się więcej o wszystkich aplikacjach na Twoim telefonie, czym są, co robią i skąd są pobierane.

Innym sposobem, aby dowiedzieć się, czy telefon został zhakowany jest wyłączenie połączenia internetowego w telefonie i obserwować ilość danych zużywanych przez telefon.

Jak mogę dowiedzieć się Haker w moim telefonie?

Jeśli Twój telefon działa ospale lub bateria wydaje się rozładowywać dość szybko, to może istnieć możliwość, że Twój telefon mógł zostać zhakowany. Mogą one również oznaczać, że Twój telefon wymaga aktualizacji.

Jeden inny sposób, aby wiedzieć, czy telefon został zhakowany jest, gdy zużycie danych poszedł ponad dach. Może to po prostu oznaczać, że podejrzana aplikacja wysyła dane do swojego źródła.

Doszedłem do wniosku, że twoja zdolność do określenia osoby odpowiedzialnej za hacking telefonu jest w dużej mierze zależy od rodzaju zagrożenia. Aby mieć jaśniejszy obraz tego, kto może być podejrzany, musisz dowiedzieć się, jak twój telefon był kompromisem

Jak uruchomić skanowanie bezpieczeństwa na moim telefonie?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, byłbym adresowanie go w oparciu o dwie kategorie, które są urządzenia iPhone i urządzenia z systemem Android.

iPhone:

można uruchomić skanowanie bezpieczeństwa na iPhone, korzystając z niektórych aplikacji, które powinny pomóc ostrzec Cię, jeśli iPhone został skradziony. Jednak zdolność oprogramowania zabezpieczającego do zlokalizowania aplikacji szpiegowskiej na telefonie zależy w dużej mierze od tego, jak skuteczne i wyrafinowane takie aplikacje mogą być. Dlatego należy zawsze iść do zaktualizowanych wersji oprogramowania zabezpieczającego tak szybko, jak aktualizacje są na zewnątrz.

Android:

Wirusy nie są tak trudne do znalezienia w sieci. Tego rodzaju aplikacje zazwyczaj posiadają dostęp na poziomie systemu do dość szczegółowych informacji dotyczących aktywności Twojego urządzenia, w tym wiadomości, które piszesz i Twojej lokalizacji GPS.

Ponadto, może być konieczne, aby mieć je pobrane na urządzeniu fizycznie. Oznacza to, że jeśli znajdziesz je na swoim urządzeniu, prawdopodobnie zostały one zainstalowane przez kogoś, kto ma dostęp do urządzenia mobilnego.

Szanse są dość wysokie, aby dowiedzieć się, kto wokół ciebie chciałby mieć monitorowany telefon (może to być twój zazdrosny partner)

Dla Ciebie, aby określić, czy masz takie złośliwe oprogramowanie na telefonie lub ktoś robi szpiegowskie wiadomości tekstowe. zapewnić, aby pobrać pewne aplikacje antywirusowe, które powinny być w stanie wykryć takie złośliwe oprogramowanie.

READ ALSO:

  • Uzyskaj zapłatę za bycie osobistym sklepem spożywczym dzisiaj
  • 10 sposobów na wykorzystanie pestek awokado, które powinieneś znać
  • Jak uzyskać bezpłatny Domino's Pizza & Deals, że działa

Inne rzeczy, na które należy zwrócić uwagę

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo Twojego telefonu, należy się tym zająć natychmiast.

1. Sprawdź swoją listę aplikacji

Pierwszą rzeczą, którą polecam zrobić, to przejrzeć aplikacje w telefonie, aby zidentyfikować aplikacje, których być może sam nie pobrałeś.

Upewnij się, czy któraś z tych aplikacji ma negatywną recenzję wskazującą na złośliwe oprogramowanie. Jeśli tak jest, takie aplikacje mogły zostać naruszone przez hakera, który może nie być bezpośrednio skierowany do Ciebie, ale po prostu poluje na jak najwięcej danych, jak to możliwe.

2. Co mówi Twój rachunek telefoniczny?

Jeśli jesteś obciążany za wiadomości tekstowe, których nie wysłałeś lub połączenia, których nigdy nie wykonałeś, prawdopodobnie masz złośliwe oprogramowanie skradające się przez twoje urządzenie. Ten rodzaj złośliwego oprogramowania jest taki, który sprawia, że telefon wykonuje lub odbiera wiadomości tekstowe.

Ponadto, jeśli ciągle otrzymujesz pewne wiadomości tekstowe, powinieneś wysłać stop do takich numerów. Jeśli to jednak nie zadziała, być może trzeba będzie zadzwonić do operatora sieci komórkowej, aby zablokować taki numer.

Powinieneś także rozważyć zablokowanie wszelkich aplikacji do przesyłania wiadomości od osób trzecich. Zablokuj inne aplikacje, które mogły zostać zainstalowane zanim telefon zaczął wysyłać wiadomości tekstowe.

3. Przejrzyj swoją listę połączeń

Jeśli zrobiłeś wszystko, co sugerowałem do tej pory i nadal czujesz, że ktoś tam jest intruzem w twojej przestrzeni osobistej, powinieneś wiedzieć, że aplikacje nie są jedynym kanałem wejścia złośliwego oprogramowania. Czy otrzymałeś ostatnio przypadkowy telefon? Ludzie, którzy otrzymują telefony z informacją, że wygrali nagrodę, mogą stać się ofiarami kogoś, kto próbuje ich zhakować za pomocą połączenia głosowego.

4. Kiedy ostatni raz korzystałeś z publicznej sieci Wi-Fi?

Statystyki wykazały, że co czwarty hotspot zazwyczaj nie jest bezpieczny. Również te, które są chronione hasłem, mogą być tworzone przez kogoś z nielegalnym motywem.

Dlatego też, jeśli Twój telefon nie jest chroniony za pomocą VPN i jesteś podłączony do niezabezpieczonego publicznego źródła Internetu, możesz być szpiegowany przez kogoś, kto mógł zebrać poufne informacje podczas logowania się do poczty elektronicznej.

Co powinieneś zrobić, jeśli twój telefon został zhakowany?

Jeśli dokładnie przeszedłeś przez wskazówki, które starannie nakreśliłem dla zhakowanego telefonu i uważasz, że możesz być ofiarą hakera, oto kilka rzeczy do zrobienia, aby usunąć hakera z telefonu.

1. Przywrócenie ustawień fabrycznych

To brzmi dość oczywiste, prawda? Cóż, tylko dla jasności, jest to jeden z najważniejszych kroków, aby rozwiązać problemy z malware. Po musisz usunąć podejrzane złośliwe ware z telefonu i nadal podejrzewam obecność takich, należy to zrobić.

Dla urządzenia z androidem, po prostu przejdź do ustawień, a następnie system zaawansowany po którym należy przejść do opcji resetowania i usunąć wszystkie dane. Dla iPhone, przejdź do ustawień i wybierz ogólne, kliknij na reset i wybierz, aby usunąć całą zawartość.

2. Usunąć podejrzane aplikacje.

To nie jest gwarantowana trasa, aby mieć wszystkie swoje problemy oparte na wydajności naprawione, jednak jest to właściwy krok do podjęcia. Jest to zawsze dobry pomysł dla Ciebie, aby wyczyścić wszystkie aplikacje, które mogą być zidentyfikowane jako złośliwe w skanowaniu.

3. Czy Twoje informacje są na wierzchu?

Kilka złośliwego oprogramowania i hacków zazwyczaj nie daje żadnych objawów i częściej ludzie zauważają tylko wtedy, gdy ich usługi cyfrowe są dotknięte. Niektórzy zauważają to dopiero wtedy, gdy stają się ofiarami oszustwa, w którym hakerzy wykorzystują ich dane osobowe do otwarcia linii kredytowej.

Istnieje kilka narzędzi, których możesz użyć, aby potwierdzić, czy Twoje dane zostały naruszone. Niektóre z nich to usługi płatne, inne są darmowe.

Kody do śledzenia i usuwania hakera z telefonu

Możesz natychmiast sprawdzić, czy Twój telefon został naruszony lub czy Twoje połączenia, wiadomości itp. zostały przekazane bez Twojej wiedzy. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać kilka kodów USSD - ##002#, *#21# i *#62# z dialera telefonu, aby potwierdzić, czy Twój telefon został zhakowany.

##002#

- Jeśli Twoje połączenie głosowe, połączenie danych lub połączenie SMS zostało przekierowane, wybranie tego kodu USSD spowoduje ich usunięcie.

*#21#

- Wybierając ten kod USSD, dowiesz się, czy Twoje połączenia zostały przekierowane gdzieś indziej, czy nie.

*#62#

- Dzięki temu możesz dowiedzieć się, czy któreś z Twoich połączeń - głosowych, danych, faksów, SMS-ów itp. zostało przekierowane lub przeadresowane bez Twojej wiedzy.

Jeśli uważasz, że ten artykuł jest pomocny, możesz podzielić się tym z przyjaciółmi, i nie zapomnij zostawić komentarz i szukać więcej edukacyjnych postów na naszej stronie

Podziel się tym:

  • Twitter
  • Facebook

Like this:

Jak Loading... Tagi:kod do sprawdzenia czy telefon jest zhakowany 2020, kod do odhakowania telefonu, jak zablokować hakerów z mojego telefonu, jak usunąć hakera z mojego iphone 11, jak usunąć hakera z mojego iphone 2020, jak usunąć hakera z mojego telefonu iphone, mój telefon został zhakowany jak to naprawić