loader
Blog

Apple iPhone XS Max - krótka recenzja

Apple iPhone XS Max, cóż, jak można się domyślić z nazwy, jest po prostu plus-sized iPhone XS. Ma wszystkie funkcje, które są dostępne w XS, w tym ulepszone możliwości aparatu, wsparcie dual SIM, ulepszoną wodoodporność, układ A12 Bionic, szybsze Face ID, tę samą pamięć RAM, a nawet jest wersja 512Gb. Jedyną różnicą i zauważalną cechą, którą otrzymujemy w iPhone XS Max jest większy ekran - największy ekran na rynku iPhone'ów. Aha, jest też ogromna metka cenowa i większa pojemność baterii. Jeśli rozmiar ma znaczenie, w połączeniu z niektórymi high-end specyfikacji, to jest to idealny iPhone.

Co zyskasz dzięki większemu rozmiarowi ekranu?

Jeśli zastanawiasz się, jak duży, iPhone XS Max ma imponujący wyświetlacz Super Retina OLED o przekątnej 6,5 cala. Wyświetlacz ten zapewnia rozdzielczość 2688 na 1242 pikseli przy 458 ppi z typowym współczynnikiem kontrastu 1 000 000:1. XS ma rozdzielczość 2436-by-1125 pikseli przy 458 ppi, co jest niewielką różnicą, gdy porównuje się te dwa urządzenia. Ale ta niewielka różnica zmienia wszystko ze względu na notcha. Większy wyświetlacz zapewnia wciągający obraz podczas oglądania filmów, czytania, a nawet podczas grania.

Podobnie jak Plus iPhone'y, z większym ekranem można zobaczyć kilka rzeczy w zależności od aplikacji. to jest, niektóre aplikacje mają podzielony panel widoku. Ponadto w trybie poziomym można lepiej przeglądać niektóre witryny, ponieważ wyglądają one jak na iPadzie.

Inne ulepszenia

Lepsze audio - Jakość dźwięku na iPhone XS Max brzmi świetnie, podobnie jak na iPhone XS. Nie potrzebujesz do tego słuchawek.

Większa pojemność baterii - W porównaniu do iPhone'a XS, iPhone Max ma większą pojemność, ale z większym wyświetlaczem, drenaż baterii jest również wielki. Tak więc, możesz doświadczyć krótszego czasu pracy na baterii w zależności od użytkowania, ale Apple twierdzi, że trwa do 1,5 godziny dłużej niż iPhone X. iPhone XS trwa do 30minut dłużej niż iPhone X.

Ceny iPhone'a XS Max

Zakup tego modelu iPhone'a jest taki sam, jak zakup MacBooka Pro. Dla standardowego użytkownika nie jest to produkt godny polecenia, ponieważ cena bazowa gwałtownie przekroczyła granicę 1000 dolarów o 100 dolarów. Poniżej znajduje się porównanie cen różnych wersji iPhone'a XS Max;

Co jest złe

Jeśli podoba Ci się Specs, jedynym minusem tego urządzenia jest cena. Ponadto, zgodnie z preferencjami, jeśli nie lubisz ogromnych telefonów, trzymaj się z dala od tego.