loader
 • Strona główna
 • Blog
 • Najlepsze używane samochody hybrydowe 2022 z przeglądami, zdjęciami i cenami
Blog

Najlepsze używane samochody hybrydowe 2022 z przeglądami, zdjęciami i cenami

- Najlepsze używane samochody hybrydowe 2022 -.

Hybrydowy samochód może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie, ponieważ może pomóc Ci jechać dalej na mniej benzyny poprzez rozszerzenie przebiegu gazu.

Kilka pojazdów hybrydowych zapewnia również wiele udogodnień i zaawansowanych technologii dla Twojego bezpieczeństwa i łatwości.

Aby pomóc Ci w podjęciu decyzji, przedstawiliśmy listę najlepszych używanych samochodów hybrydowych dla nabywców z 2021 roku.

READ ALSO:

 • Top Vacation Spots For Couples Weekend Getaway
 • W związku z tym, że nie jest to w ogóle możliwe, to nie ma co się łudzić, że będzie to w ogóle możliwe.
 • Seafood Restaurants Near Me
 • W związku z tym, że nie jest to w ogóle możliwe, to nie ma co się zastanawiać nad tym, czy jest to w ogóle możliwe.

Co to jest hybryda?

W prostych słowach, definicja hybrydy jest to, że zawiera minimum jeden silnik elektryczny. I silnik, który jest zasilany benzyną do poruszania się pojazdu, a jego system odzyskuje energię poprzez regeneracyjny hamowania.

Czasami, silnik elektryczny zajmuje się całą pracą, a czasami jest to silnik gazowy. Niekiedy oba pracują razem.

Skutkuje to mniejszym zużyciem benzyny, a co za tym idzie, lepszą wydajnością paliwową. Dodatek mocy elektrycznej może w pewnych sytuacjach poprawić osiągi.

(Osiąga się to dzięki regeneracyjnemu układowi hamulcowemu). Hybrydy wykorzystują również silniki gazowe do ładowania akumulatorów i utrzymywania ich w dobrym stanie.

Producenci samochodów stosują wiele różnych konstrukcji hybrydowych, aby osiągnąć różne cele. Od najwyższej wydajności paliwowej po utrzymanie kosztów samochodu na możliwie najniższym poziomie.

Jak działają samochody hybrydowe?

Producenci samochodów wyposażają samochody hybrydowe w konwencjonalny silnik oraz silnik elektryczny i akumulator. Istnieją trzy rodzaje hybryd, które działają w różny sposób.

1. Równoległe pojazdy hybrydowe

Są to najbardziej znane hybrydy z Toyota Prius jest najbardziej znanym przykładem.

Koła samochodu są zasilane na trzy różne sposoby. Bezpośrednio przez silnik, przez silnik elektryczny, lub oba źródła zasilania, które działają razem.

Bateria jest wystarczająco duża, aby silnik mógł zapewnić zasilanie dla samochodu na około 1,25 mili.

2. Samochody hybrydowe z przedłużaczem zasięgu

Używają one standardowego silnika do generowania energii elektrycznej dla generatora elektrycznego w celu naładowania baterii. Silnik nie napędza pojazdu, ale generuje energię, która zasila silnik elektryczny.

BMW i3 z Range Extender jest jednym z najbardziej popularnych modeli. Honda Jazz Hybrid jest również wyposażona w silnik elektryczny, który w razie potrzeby wspomaga małe, konwencjonalne silniki.

Hybrydy są klasyfikowane jako łagodne lub silne w oparciu o moc akumulatorów, które posiadają.

Z większą pojemność baterii, hybrydy, które są silne mogą iść dalej niż lekkie, które polegają na energii elektrycznej tylko.

3. Hybrydy typu Plug-in

Jak sama nazwa wskazuje, ten rodzaj hybrydy mogą być podłączone do gniazdka elektrycznego, aby naładować swoje baterie, a także być ładowane podczas podróży.

Skutecznie, są one pośrednie między tradycyjnymi hybrydami i całkowicie elektrycznych pojazdów.

Istnieje coraz większy wybór hybryd typu plug-in, które są dostępne, takie jak modele BMW 330e, Mitsubishi Outlander, Toyota Prius wzdłuż Volvo V60.

Najważniejsze komponenty samochodu hybrydowego z napędem elektrycznym

Akumulatory (pomocnicze)

W przypadku pojazdu z napędem elektrycznym, pomocniczy akumulator niskiego napięcia jest wykorzystywany do zasilania pojazdu przed uruchomieniem akumulatora trakcyjnego, a także zasila elementy wyposażenia dodatkowego pojazdu.

Konwersja DC/DC

Urządzenie to przekształca energię prądu stałego o wyższym napięciu generowaną przez akumulator zasilający system trakcyjny na energię prądu stałego o niższym napięciu wymaganą do zasilania akcesoriów samochodowych oraz do ładowania akumulatora wykorzystywanego do celów pomocniczych.

Generator elektryczny

Wytwarza energię elektryczną z obrotów kół podczas hamowania, przekazując ją do akumulatora zasilającego układ trakcyjny. Niektóre pojazdy są wyposażone w silniki-generatory, które pełnią zarówno funkcje regeneracyjne, jak i napędowe.

Silnik do trakcji elektrycznej

Wykorzystując energię z akumulatora zasilającego układ trakcyjny, napędza on koła pojazdu. Niektóre pojazdy są wyposażone w silniki-generatory, które pełnią zarówno funkcję regeneracyjną, jak i napędową.

Układ wydechowy

Jest to mechanizm wydechowy, który wypuszcza gazy spalinowe silnika do rury wydechowej. Katalizator trójdrożny został specjalnie zaprojektowany, aby ograniczyć emisję spalin z silnika w układzie wydechowym.

Wlew paliwa

Podłącza się dyszę z dystrybutora paliwa do zbiornika w pojeździe w celu napełnienia zbiornika.

Zbiornik paliwa (benzyny)

Zbiornik ten przechowuje benzynę wewnątrz pojazdu do momentu, gdy jest ona potrzebna w silniku.

Silnik spalinowy (z zapłonem iskrowym)

W tym typie konfiguracji, paliwo jest wtryskiwane do kolektora dolotowego lub do komory spalania, a następnie łączone z powietrzem. Na koniec, mieszanka paliwa i powietrza jest zapalana za pomocą iskry ze świecy zapłonowej.

Sterownik dla elektroniki mocy

Ta jednostka zarządza przepływem energii elektrycznej generowanej przez akumulator trakcyjny, kontrolując prędkość silnika elektrycznego dla trakcji oraz ilość generowanego przez niego momentu obrotowego.

Układ termoelektryczny (chłodzenie)

System ten zapewnia odpowiedni zakres temperatur roboczych dla silnika, silnika elektrycznego i elektroniki mocy oraz innych części.

Zestaw akumulatorów trakcyjnych

Magazynuje energię elektryczną do wykorzystania przez silnik elektryczny do trakcji.

Skrzynia biegów

Przenosi energię mechaniczną z silnika lub silnika elektrycznego w celu napędzania kół.

Co to jest Mild Hybrid?

Łagodne hybrydy zazwyczaj posiadają systemy zatrzymania/uruchomienia silnika, które wyłączają silnik, gdy nie jest on używany.

Mild hybrid może zatrzymać silnik w pewnych warunkach, w sytuacjach, gdy stopa kierowcy została zdjęta z pedału gazu, gdy pojazd jest nadal w ruchu. Może się to zdarzyć na przykład podczas zwalniania do znaku stop.

Łagodne hybrydy nie wykorzystują silnika elektrycznego do napędzania kół pojazdu. Dlatego też, nie ma trybu całkowicie elektrycznego lub EV dostępnego w mild hybrid.

Czym dokładnie jest pełna hybryda?

Dzięki mocniejszym silnikom elektrycznym i większym zestawom baterii, w pełni hybrydowe pojazdy mogą robić to samo, co mild hybrid, a nawet więcej.

Mogą one również używać silnika elektrycznego, aby umożliwić pojazdowi działanie w pełni elektryczne przez krótki czas przy niższych prędkościach. Mogą one również używać silnika elektrycznego częściej i przez dłuższy czas, aby zwiększyć wydajność silnika gazowego.

Pełne systemy hybrydowe mogą być również skonstruowane w taki sposób, aby umożliwić zatrzymanie silnika podczas jazdy z prędkością autostradową, zazwyczaj tylko na kilka sekund, jeśli w akumulatorze znajduje się wystarczająca ilość energii do pracy silnika elektrycznego.

Ponieważ ładują one baterię w czasie, gdy pojazd jest w eksploatacji, oznacza to, że te częste drobne wyłączenia mogą się zdarzyć dziesiątki razy w ciągu jednej podróży.

Oprogramowanie, które jest wbudowane w samochód kontroluje kolejność tych procesów. Różne tryby pracy hybrydowej, jak również ładowanie, są widoczne na infotainment lub na tablicy rozdzielczej.

Rezultatem jest zwiększona wydajność paliwowa, zazwyczaj o 25 do 40%, w porównaniu do samochodu niehybrydowego.

Na przykład, 2021 Toyota Camry LE z 2,5-litrowym silnikiem czterocylindrowym posiada certyfikat EPA na 32 mpg w kategorii łącznej, 28 mpg w mieście i 38 mpg na autostradzie.

2021 Camry LE hybrydowy jest EPA certyfikat na 52 mpg z jazdy miejskiej, 51 mpg, jak również 53 mil na galon autostrady.

Jest to imponująca oszczędność na minimalnej opłacie 2,225 dolarów, aby uzyskać silnik hybrydowy. silnik hybrydowy.

Różne rodzaje 0f pełne hybrydy

Istnieje wiele rodzajów systemów hybrydowych. Niektóre z nich koncentrują się na mocy, a inne na wydajności. Typ wybrać nie jest głównym problemem dla większości nabywców samochodów hybrydowych tak długo, jak pojazd jest dostosowany do ich wymagań i oferuje pewien stopień efektywności paliwowej.

Hybryda , która jest równoległa jest hybrydą, która łączy w sobie silnik elektryczny i silnik gazowy w taki sposób, że działają razem z silnikiem gazowym jest podłączony bezpośrednio do kół, a jednocześnie otrzymuje dodatkową moc w razie potrzeby i od silnika.

Przez drogi (TTR) hybrydy jest formą hybrydy, która jest równoległa jeden, w którym silnik gazowy jest jedynym kierowcą indywidualnego zestawu kół, podczas gdy silnik elektryczny dostarcza energię do drugiego zestawu, bez mechanicznego połączenia między tylną i przednią osią.

Wiele hybryd Volvo lub BMW z napędem na wszystkie koła korzysta z systemów TTR.

Silniki elektryczne lub silniki napędzają wyłącznie hybrydę serii. Jego silnik spalinowy dostarcza energię do pokładowego generatora, który zapewnia przepływ prądu elektrycznego.

Termin "zakres rozszerzony" EV często klasyfikują do celów marketingowych hybryd serii, jak dawno zapomniany Chevrolet Volt i BMW i3 Rex,.

Najlepsze używane samochody hybrydowe 2022: Źródła elektryczne

Wszystkie pełne hybrydy i kilka łagodnych hybryd są w stanie przechowywać energię dla silnika elektrycznego wewnątrz postaci akumulatora wysokiego napięcia. Niektóre łagodne hybrydy wykorzystują inny rodzaj urządzenia magazynującego, znanego jako superkondensatory.

Źródłem energii jest w nich dodatkowa moc wytwarzana przez silnik, ale także hamulec odzyskowy, który wykorzystuje silnik elektryczny do spowalniania pojazdu.

Ponieważ silnik nie jest wymagany do napędzania pojazdu, można go wykorzystać jako generator do generowania energii elektrycznej, gdy pojazd zwalnia.

Następnie energia ta jest kierowana do akumulatora hybrydowego, gdzie jest przechowywana do momentu, gdy będzie potrzebna do zasilenia silnika elektrycznego.

Oprócz generowania energii elektrycznej, regeneracyjne układy hamulcowe generalnie przedłużają żywotność pieców mechanicznych, co zmniejsza częstotliwość i koszty pracy hamulców.

Korzyści z samochodu hybrydowego

Oto niektóre z najważniejszych korzyści, które pochodzą z samochodu hybrydowego Oto kilka z najważniejszych korzyści z posiadania samochodu hybrydowego:

1. Przyjazny dla środowiska

Jedną z głównych zalet samochodu hybrydowego w stosunku do pojazdu napędzanego benzyną jest to, że działa on bardziej efektywnie i zapewnia lepszą wydajność paliwa, a zatem jest ekologiczny.

Podwójny silnik (silnik benzynowy, jak również silnik elektryczny) zmniejsza zużycie paliwa i pomaga zachować energię zasila pojazd hybrydowy.

2. Korzyści finansowe

Wiele zachęt i kredytów uczynić je bardziej przystępne z powrotem samochody hybrydowe. Rachunki podatkowe, które są niższe corocznie, jak również zwolnienia z opłat za zatory są wynikiem niższych wydatków na paliwo.

3. Best Used Hybrid Cars 2022: Reduced Dependence on Fossil Fuels

Samochody hybrydowe są bardziej ekologiczne i zużywają mniej paliwa do pracy, co oznacza mniejsze zanieczyszczenie dwutlenkiem węgla i mniejszą zależność od paliw ropopochodnych. To z kolei pomaga obniżyć koszty benzyny na rynku krajowym.

4. Regeneracyjny układ hamulcowy

Za każdym razem, gdy naciśniesz hamulec podczas jazdy samochodem hybrydowym, pomoże Ci to naładować baterię.

Wewnętrzne mechanizmy wychwytują uwalnianą energię i wykorzystują ją do naładowania akumulatora. Dzięki temu skraca się czas trwania i konieczność zaprzestania regularnego ładowania akumulatora.

5. Najlepsze używane samochody hybrydowe 2022: Wykonane z lekkich materiałów

Pojazdy hybrydowe są zbudowane z lżejszych substancji, co oznacza, że do ich działania potrzebna jest mniejsza ilość energii. Silnik jest cieńszy i mniej waży, co zmniejsza zużycie energii.

6. Pomoc z silnika elektrycznego

Silnik elektryczny wspomaga silnik spalinowy, gdy jest w procesie przyspieszania, mijania lub wznoszenia się na zboczu.

7. Mniejsze silniki

Silniki benzynowe w pojazdach hybrydowych są zazwyczaj małe, lekkie i wydajne, ponieważ nie muszą dostarczać mocy do pojazdu.

8. Najlepsze używane samochody hybrydowe 2022: automatyczny start i stop

W pojazdach hybrydowych, silnik wyłącza się, gdy samochód nie jest w ruchu, a następnie rozpoczyna się po zwolnieniu pedału gazu.

W porównaniu do konwencjonalnych pojazdów hybrydowych, PHEV są w stanie być napędzane na dłuższe dystanse przy większych prędkościach. Pojazdy napędzane wodorem z ogniwami paliwowymi zużywają mniej energii, ponieważ uwalniają tylko ciepłe powietrze i parę wodną.

9. Napęd wyłącznie elektryczny

Elektryczność może obsługiwać pojazdy całkowicie hybrydowe. Zwykle ma to miejsce podczas jazdy z niską prędkością, np. podczas postoju na światłach, a także podczas ruszania.

Zazwyczaj silnik spalinowy pracuje przy wyższych prędkościach, co oznacza, że jest bardziej wydajny. Poprawia to efektywność paliwową pojazdu.

10. Najlepsze używane samochody hybrydowe 2022: Większa wartość odsprzedaży

Przy stałym wzroście kosztów benzyny coraz więcej kierowców decyduje się na pojazdy hybrydowe. W rezultacie, zielone samochody są teraz o wyższej niż średnia wartość odsprzedaży.

Jeśli jesteś niezadowolony z pojazdu, jesteś właścicielem to jest możliwe, aby zaoferować go do sprzedaży po wyższych kosztach dla nabywców, którzy chcą go.

Istnieje wiele korzyści z posiadania pojazdu hybrydowego. Jedną z nich, którą docenisz najbardziej jest to, że może pomóc Ci zarządzać wydatkami, ponieważ ceny gazu wciąż rosną.

Inną korzyścią, która nie jest wyraźnie widoczne jest sposób jazdy i posiadanie samochodu hybrydowego wpływa na środowisko. To zmniejsza swoją zależność od oleju opartego na węglu i zmniejsza ślad węglowy na ziemi.

Najlepsze używane samochody hybrydowe 2022: Zalety samochodu hybrydowego

Istnieje kilka wad do jazdy pojazdem hybrydowym jednak nie są one prawdopodobnie tak, jak sobie wyobrażasz. W przeciwieństwie do powszechnego przekonania, hybrydy mają taką samą ilość energii jak regularne samochody i nie mają żadnych problemów, jeśli chodzi o jazdę w górach lub holowania.

Będą one opierać się negatywy na rodzaju paliwa hybrydowego pojazdu jest za pomocą. Oto kilka wad do pojazdu hybrydowego:

1. Mniejsza moc

Samochody hybrydowe mają silniki dwusilnikowe. Napędzają je silniki benzynowe. Podstawowe źródło mocy jest znacznie mniejsze w przeciwieństwie do silnika, który można znaleźć w samochodach z jednym silnikiem, natomiast silnik elektryczny ma mniejszą moc.

Moc połączona z obu jest zazwyczaj mniejsza niż silnik zasilany gazem. To dlatego nadaje się do jazdy miejskiej, a nie do prędkości lub przyspieszenia.

2. Koszty mogą być wysokie

Najbardziej znaczącą wadą posiadania pojazdu hybrydowego jest to, że spowoduje to wgniecenie w kieszeni. Samochody hybrydowe mogą być bardziej kosztowne niż standardowy samochód benzynowy, a ich cena może wynosić od 5000 dolarów do 1000 dolarów więcej niż zwykła wersja.

Ale, to może zrównoważyć dodatkowe koszty z niższych kosztów operacyjnych, jak również zwolnień podatkowych.

3. Najlepsze używane samochody hybrydowe 2022: gorsza obsługa

Hybrydowy samochód wyposażony jest w silniki benzynowe, jak również lżejszy silnik elektryczny i potężne baterie. To zwiększa wagę i zajmuje miejsce wewnątrz pojazdu.

Dodatkowa waga prowadzi do nieefektywności energetycznej, a producenci zmniejszają wagę, co spowodowało kurczenie się baterii i silnika oraz mniejsze wsparcie dla ciała i zawieszenia.

4. Droższe koszty utrzymania

Podwójny silnik i ciągły postęp technologiczny sprawiają, że mechanicy mają trudności z naprawą pojazdu, a koszty utrzymania są znacznie wyższe. Trudno jest również znaleźć mechanika z taką wiedzą.

5. Best Used Hybrid Cars 2022: Przyczyną wypadku jest wysokie napięcie w akumulatorach

W razie wypadku, napięcie, które jest obecne w bateriach może być śmiertelne dla Ciebie.

Istnieje prawdopodobieństwo porażenia prądem w tych sytuacjach, a to może utrudnić ratownikom uwolnić innych i kierowców z samochodu.

6. Koszt wymiany akumulatora może być drogi

Według Green Car Reports wymiana baterii w pojazdach hybrydowych jest bardzo rzadka. Jeśli bateria jest wymagane do wymiany może być kosztowne.

7. Utylizacja i recykling akumulatorów

Akumulatory, które zbliżają się do końca swojego cyklu użytkowania, mogą być poddane recyklingowi w celu wydobycia materiałów nadających się do ponownego wykorzystania.

To eliminuje śmieci z ziemi. Jednak głównym problemem związanym z recyklingiem jest szybkość zbierania akumulatorów samochodowych.

Ten sam problem istnieje w przypadku recyklingu baterii litowych z przenośnych urządzeń elektronicznych. Chociaż lit w 100% nadaje się do recyklingu, proces jego wydobycia jest zbyt kosztowny, aby był ekonomicznie wartościowy.

Jest to robione tylko z powodu mandatów federalnych i/lub z powodów ekologicznych.

8. Najlepsze używane samochody hybrydowe 2022: Kwestie wodorowego ogniwa paliwowego

Jest to jeden z najlepszych używanych samochodów hybrydowych 2022. Źródło wodoru może być zarówno "czyste" źródła, takie jak wiatr lub energii słonecznej, jak również brudne źródła, takie jak węgiel lub gaz ziemny.

Wykorzystanie węgla lub gazu ziemnego jest szkodliwe dla ekologicznej motywacji za rozwój ogniw pojazdów paliwa wodorowego.

Produkcja wodoru jest kosztowna, a ogniwa paliwowe muszą być ładowane na stacjach wodorowych. Stacje te znajdują się tylko w Kalifornii i w niewielkiej odległości od Toronto.

Pojazd hybrydowy jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które większość czasu spędzają w mieście i jego okolicach, ponieważ największe korzyści przyniesie im korzystanie wyłącznie z napędu elektrycznego, który nie generuje żadnych kosztów związanych z podróżowaniem.

Czy powinienem kupić używany samochód hybrydowy?

Kupujemy używane samochody każdego dnia, jednak jest więcej pytań do nich, gdy są one wyposażone w silnik, który jest hybrydowy.

To dobrze, że samochody hybrydowe - podobnie jak ich elektryczne odpowiedniki są w rzeczywistości bardziej łagodne dla ich komponentów niż konwencjonalne samochody.

Skrzynie biegów CVT, które są zoptymalizowane, mniejsza praca silnika i regeneracyjny system hamulcowy oznaczają, że zużycie jest mniejsze niż w przypadku pojazdów konwencjonalnych.

Eksperci są w stanie naprawić baterie, a firmy takie jak Toyota dbają o swoich klientów hybrydowych, oferując im rozszerzone gwarancje oraz naprawy po stałej cenie.

Chcą mieć pewność, że idea hybrydy nie onieśmieli kolejnej generacji właścicieli hybryd.

CZYTAJ TAKŻE:

 • Track Beaches Near Me
 • Informacje o siedmiu cudach świata
 • Najlepsze greckie wyspy na wycieczkę

Najlepsze małe samochody hybrydowe

1. Toyota Yaris Hybrid (2012-)

 • Nowa cena: PS15,995 - PS20,100
 • Cena używana Cena: PS77,000 - PS19,000

To oczywiste, aby połączyć przyjazny dla miasta lokalny ruch, który jest bezemisyjny i niskoemisyjny z najmniejszymi wymiarami supermini, ale jest tylko jedna maleńka, autentyczna hybryda.

Nie jest zaskoczeniem, że jest on produkowany przez Toyotę i jest dostępny w postaci Yarisa, który jest Fiestą wielkości samochodu do zabawy, który stał się ulubieńcem na całym świecie.

Jako hybryda, Prius jest podobny do pierwszego Priusa z własnym ładowaniem, ale ze znacznie ulepszoną technologią i bateriami.

Ten pakiet baterii NiMH nie ma wpływu na opakowanie wewnętrzne, ani 1497cc silnik Atkinson cyklu z 60bhp silnika razem, zapewniają 98bhp, prędkość 62mph w mniej niż 12 sekund, jak również 1,2 mil czystej jazdy elektrycznej.

Jest również wydajny - uzyskaliśmy 78 mil na godzinę w warunkach rzeczywistych, i jest to doskonały samochód miejski, który jest wygodny w prowadzeniu i ma solidne, solidne uczucie, mimo że nie jest to gorący pojazd.

Futurystyczne wnętrze doskonale pasuje do przejścia na hybrydowe oprzyrządowanie, a T-Spirit oferuje drogie wnętrze. Znany samochód marki nowy Istnieje szeroki wybór modeli używanych, z których można wybierać.

2. Najlepsze używane samochody hybrydowe 2022: Honda CR-Z (2010-13)

 • Nowa cena: PS16,999
 • Cena używanego między PS3,500 i PS9,000.

To nie jest tak wygodne, jak to jest Yaris jednak, to nie jest tak mały, biorąc pod uwagę bezpośrednie połączenia ma do dwóch klasycznych modeli Honda, CRX i oryginalny hybrydowy Insight.

To coupe 2+2 jest jednym z najbardziej fascynujących hybryd, które można znaleźć wyposażone w 1,5-litrowy silnik VTEC wzmocniony przez Honda IMA wspomagania silnika włączone umiarkowanej technologii hybrydowej.

Nie ma żadnych innych Hond na tej liście, ponieważ IMA jest, moim zdaniem, nie warto kłopotów. Jednakże, CR-Z jest, w części, ponieważ jest to samochód, który czuje się niesamowicie retro w jego obsługi i zapewnia udział kierowcy.

Jest nie tylko fajny i szybki, ale ma też automatyczną skrzynię biegów, niską postawę i szeroki rozstaw kół. Osiągi nie są jego celem, ponieważ ma 124 KM w silniku i 10,1 sekundy do osiągnięcia 62 mil na godzinę.

Wywołujący uśmiech charakter CR-Z na brytyjskich wiejskich drogach wynika z eleganckiego prowadzenia i wyścigowego siedzenia, a także z mocy silnika elektrycznego, który jest w stanie nadrobić niespójności w dostawie energii VTEC.

Emisje nie są najlepsze na 116g / km i nie ma opcji tylko EV Jednak jest to hybryda warto kupić ze względu na to, jak samochód pojawia się i działa, a nie dla jego korzyści podatkowych lub zielonych poświadczeń.

Najlepsze używane samochody hybrydowe 2022: Samochody dla rodziny

1. Toyota Prius (2004-2009)

 • Cena jest teraz: Począwszy od PS23,449
 • Cena początkowa: PS4000 - PS8,000 (do PS29,000 dla najnowszych modeli)

Jest to jeden z najlepszych używanych samochodów hybrydowych 2022. Oryginalny i być może jeden z najlepszych używanych opcji, jeśli szukasz do zakupu taniego pojazdu hybrydowego.

Podczas gdy technologia może nie być tak skuteczne, jak początkowe roszczenia sugerowane, skuteczny pojazd z silnikiem wysokoprężnym o podobnej wydajności i wielkości będzie wymagać mniej paliwa.

Istnieje również wrzawa przeciwko diesel i ograniczenia jazdy w miastach, które są albo w miejscu lub zaplanowane do realizacji i Prius jest - przynajmniej pozostaje kwalifikuje się do stosowania w tych obszarach.

Dziesiątki tysięcy minicabs w całej Wielkiej Brytanii sugerują, że używany Prius jest możliwy zakup, a oni powinni kupić ostrożnie używane Prius, aby upewnić się, że nie jest nadużywane i używane do szkody.

My natknęliśmy się na takiego, który miał ponad 250 000 mil. Oznaczało to jednak, że musieliśmy kupić starszy model w podobnej cenie jak model z 2004 roku z 70 tys. mil na zegarze.

Nie oczekuj dreszczyku emocji na drodze, jednak płynny i bezpieczny postęp jest pewny. Jeśli nie jesteś pewien, weź minicab z prowincji.

Nowsze modele, które są częścią Prius warto spojrzeć na 7-miejscowy Prius Plus, a plug-in model zbyt jednak największą wartość jest w popularnej regularnej Prius.

2. Najlepsze używane samochody hybrydowe 2022: VW Golf GTE (2015-2017)

 • Nowa cena: PS33,400 - PS35,165
 • Cena używanego: PS13500 - PS24,000

Jest to jeden z najlepszych używanych samochodów hybrydowych 2o22. Jeśli Volkswagen Golf jest szablon dla idealnego samochodu rodzinnego Następnie jest to Golf GTE musi być z pewnością idealny hybrydowy?

Plug-in hybrid featuring łączną moc 200 KM z 1,4 litra silnika TSI i 8,7 kWh baterii, która zasila silnik elektryczny i napęd na przednie koła.

Golf waży więcej niż GTI, ale zachowuje niektóre ze sportowych właściwości jezdnych i, w rzeczywistości, jeszcze bardziej solidne uczucie ze względu na dodatkowe ciężary przechowywane pod tylnymi siedzeniami.

3. Lexus CT200h (2011-)

 • Cena jest teraz: Począwszy od PS24,234
 • Cena stosowana między PS77,000 i PS31,000

Pomysł pitching blisko-PS24K 1,8-litrowy pojazd benzynowy, który zajął ponad 10 sekund, aby trafić 60mph był sportowy może być trochę poza progiem.

Rynek był powolny, jednak, to było tak długo, że istnieje wiele opcji na rynku; można znaleźć luksusową skórę, high-end stereo, i systemy nawigacji satelitarnej, jednak wszystkie one mają identyczny układ napędowy.

Dla zakupu z drugiej ręki, Lexus CT200h jest więcej sensu niż nowy i prawie nowe modele, które mają niski przebieg zapewniają imponujące oszczędności w porównaniu z innymi hybrydami.

Nie daj się nabrać na fimsy roszczeń Ten Lexus jest bardziej Partridge niż premii.

4. Najlepsze używane samochody hybrydowe 2022: BMW 225xe ActiveTourer (2016-)

 • Cena: Począwszy od PS33,715
 • Cena używanego do PS17,500-PS32,000

Jest to sposób, aby hybrydowe luksusowe, premium, i samochodów rodzinnych skutecznie.

To prawda, że ActiveTourer 225xe nie jest drogi, a entuzjaści BMW mogą się czepiać przedniego napędu i dziwnych wymiarów, ale przestrzeń, wyrafinowanie, stylistyka i polerowanie są tu na porządku dziennym.

Prawdziwa dla stylu BMW lista opcji jest długa i kosztowna i wymaga wielu poszukiwań. Może przynieść wiele wartości dla używanego modelu.

Jak jest znakiem towarowym BMW, 225xe jest funkcjonalną osobą, która jest w stanie przesunąć. Mogą one osiągnąć prędkość 62mph w mniej niż siedem sekund.

To nie jest tak gładka, jak to będzie BMW, jednak. Jest to dobry wybór dla ceny jednak, to nadal nie reaguje i niewyraźne w porównaniu do najbardziej precyzyjnych serii 3. Jeśli tak jest, to jest możliwe, aby znaleźć hybrydę serii 3, jak również.

Najlepsze używane samochody hybrydowe 2022: Najlepsze hybrydowe SUV-y na sprzedaż i Crossover Cars

1. Lexus RX450h (2009-2015)

 • Nowa cena: 44 360 PS - 60 971 PS
 • Cena używanego między PS9,000 a PS29,000

Jeden z pierwszych SUV obserwowane cicho cruising przez Londyn 2003 RX400h jest teraz hybrydowy PS4,000 bestia, ale bardziej aktualne RX450h jest nadal świeże.

Nawet jeśli został wprowadzony więcej niż w ostatniej dekadzie, a 3,5-litrowy silnik V6, który zasila go zapewnia, że wydajność tego SUV-a jest więcej niż wystarczająca.

Łącznie dwie mile mocy elektrycznej, która może osiągnąć prędkość do 25mph pozwalają RX jego znak towarowy "duży pojazd poruszający się na ludzi przenieść", jak również pozwalają zero-emisyjne jazdy na ostatniej mili.

Wewnątrz kabiny, wykończenie jest odpowiednie dla SUV z tagiem ceny PS50.000, jednak jest bardziej nowoczesny niż tradycyjny luksusowy.

I to najlepiej zdecydować się na mniej sportowe modele, aby dać wrażenie pływającego komfort, że można być przenoszone w całym pojeździe; sportowe zawieszenie, który obejmuje aktywny anti-roll, może zrujnować wrażenia z jazdy bez korzyści.

Modele SE-L Premium są wyposażone w zawieszenie pneumatyczne. Jest to najbardziej wydajny w obu, ale dodaje poziom złożoności do czynienia z przy zakupie używanego samochodu.

Napęd na wszystkie koła jest częścią tego pakietu jednak RX450h nie jest samochodem terenowym, to bardziej o lepszą stabilność w najgorszych warunkach.

2. Najlepsze używane samochody hybrydowe 2022: Mitsubishi Outlander PHEV (2014-)

 • Nowa cena: PS36,775 - PS46,060
 • Cena używanego: PS10,000 - PS30,000

Jest to jeden z najlepszych używanych samochodów hybrydowych 2022. Przez długi czas wiadomo było, że Mitsubishi Outlander jest outsiderem w dziedzinie SUV-ów z napędem na wszystkie koła.

Choć rzeczywiście wyglądało to na Citroena lub Peugeota kompetentnemu, rozsądnemu Mitsubishi brakowało iskry, która przyciąga nowych klientów do salonów.

Aż do 2014 roku, w którym był w stanie uzyskać nowe życie i znaczące ulgi podatkowe, które uczyniły go najbardziej popularną opcją hybrydową dla nabywców poszukujących imponującego, praktycznego pojazdu.

Formuła jest prosta. Poprzez usunięcie tylnych siedzeń Outlander jest wśród pierwszych hybryd z silnikiem plug-in, który stał się nazwą domową, wprowadzając PHEV jako termin i oferując 31 mil zasięgu, który jest wolny od paliwa z typowo spragnionej klasy samochodu.

Wygodne elementy sterujące i niestresujące wnętrze zapewniają, że każdy kierowca będzie czuł się komfortowo w używanym Outlanderze PHEV.

Komfortowa jazda w mieście i poza nim Outlander osiąga godne podziwu wyniki jak na SUV-a, który daje dużo radości z jazdy.

Dostępne są również zestawy o przyzwoitych osiągach, ale nie są one zbyt ekstrawaganckie. Połączenie nowoczesnego wyposażenia w pakiecie budżetowym jest zwycięskim kombo i najwyraźniej.

3. Range Rover P400e (2018-)

 • Nowa cena: PS86,315-PS108,000+
 • Cena używana Cena: PS80,000+

Co jest bardziej wydajne niż Range Rover? Range Rover może pochwalić się spalaniem na poziomie 101 mil/godzinę i kwalifikować się do niższego BIK.

P400e jest imponującą wagą najbardziej luksusowego Land Rovera i zastępuje spragniony silnik V8 2.0-litrowym silnikiem benzynowym Ingenium. Ponadto, 300 kg baterii i silnik elektryczny.

Jeśli wydaje się to dziwne w świetle ogromnej wagi regularnej wersji, należy wiedzieć, że ten silnik 2,0 litra produkuje 296 KM.

Najlepsze używane samochody hybrydowe 2022: Praktyczne używane samochody hybrydowe Estates

1. Toyota Auris Touring Sports (2013-2018)

 • Nowa cena: PS20,000 - PS28,000
 • Cena używana Cena: PS10,000 -PS23,000

To właśnie sprawia, że ten model Auris Touring Sports, małe kombi, wyposażone w napęd Hybrid Synergy Drive jest tak intrygującą maszyną.

Nie ma nic, aby odróżnić Auris i Prius w zakresie technologii; zarówno mają 1,8-litrowy silnik benzynowy z krótkim zasięgu EV zdolności i przekładni CVT i zwiększyć wydajność paliwa i wydajność, która jest porównywalna do 2,0-litrowy silnik wysokoprężny w pojeździe podobnym w wielkości, jednak nie z emisji.

Obszar, w którym Auris triumfuje są w przestrzeni.

Dźwięk jest nudny, i prawdę mówiąc, to jest. Jest to praktyczny samochód rodzinny i podobnie jak Prius po prostu działa. Jego silnik elektryczny, a także hamulce regeneracyjne, obniżają koszty serwisowania i zwiększają żywotność pojazdu w ogóle.

CZYTAJ TAKŻE:

 • Starożytne ruiny na całym świecie
 • Miejsca do podróżowania po świecie w grudniu
 • Romantyczne restauracje w Istambule
 • Wakacje na plaży i kurorty All-Inclusive

2. Najlepsze używane samochody hybrydowe 2022: Kia Optima Sportswagon PHEV (2017-19)

 • Cena Nowy: Od PS33,000
 • Cena używanego: PS17,000- PS28,000

Transformacja Kia z budżetu koreańskiego Mazd, które zostały rebadged, do elegancki, aspiracyjny i niepowtarzalny może być zdefiniowany w jego Stinger i Sportage jednak Optima cicho oferowane odrodzenie w pragmatyczny, przyjazny dla budżetu domu rodzinnego. Jest to jeden z najlepszych używanych samochodów hybrydowych.

To sprawia, że czuje się bardziej sportowy i bardziej naturalny w prowadzeniu. Jednak nie jest to imponujące; 62mph można osiągnąć w ciągu zaledwie 10 minut.

Twierdzenia o gospodarce, które idą ponad 170mpg nie są łatwe do uwierzenia lub osiągnięcia. Jednak 33g/km CO2 jest gwarancją wyjątkowo niskiego BIK.

Idąc do przodu, EV czysty zakres około 30 mil jest czynnikiem możliwości Optima HPEV, które są warte spojrzenia.

Jest on również wyposażony w standardową w branży siedmioletnią gwarancję, co oznacza, że obejmują one używane samochody tak długo, jak nowe pojazdy.

Mamy nadzieję, że ten post o najlepszych używanych samochodach hybrydowych 2022 był dla Ciebie pomocny. Zrób dobrze, aby zostawić komentarz i podzielić się tym artykułem z innymi. Również, należy rozważyć subskrypcji, tak, że w ten sposób, będziemy informować o nowych postach.

Share this:

 • Twitter
 • Facebook

Like this:

Polub Loading... Tags:najlepsze samochody hybrydowe, najlepsze samochody hybrydowe na sprzedaż, najlepsze używane samochody hybrydowe 2016, najlepsze używane samochody hybrydowe 2021, najlepsze używane samochody hybrydowe reddit, najlepsze używane samochody hybrydowe uk, najlepsze używane samochody hybrydowe poniżej $10k, najbardziej niezawodne używane samochody hybrydowe