loader
Blog

3 Najlepsze darmowe gry na iPhone'a w 2021 roku

Ponieważ rok 2021 dobiega końca, poświęciliśmy nasz czas na zaokrąglenie najlepszych darmowych gier na iPhone'a w 2021 roku dla Ciebie. Jak każdy inny dzień, podczas wyszukiwania darmowych gier iPhone, jesteś zobowiązany do podjęcia ostrożności z irytujących gier in-app purchase, nie mówiąc już o wyskakujących reklamach. Teraz, jeśli chodzi o gry in-app purchase, musisz być ostrożny, staje się gorszy, jeśli zdarzy ci się mieć dzieci, bo będziesz chciał narzucić kontrolę rodzicielską. Wyniki, jeśli nie podjąć ostrożność, jest nieprzyjemny rachunek oświadczenie otrzymasz.

Jednak pomimo in-app purchase gry łatwo dostępne w sklepie App Store, istnieją pewne niesamowite darmowe gry iPhone tam. Ta kategoria gier generuje ich dochód w prawdziwym i kwadratowym kanale, z niezauważalnych reklam. Mogą one czasami pochodzić z prawdziwych in-app opcji zakupu, które zazwyczaj rozszerzają na ich już istniejącej platformy gry. Oto 3 najlepsze darmowe gry na iPhone'a w 2021 roku, z różnych kategorii.

Asphalt 8: Airborne

Rzeczywistość została całkowicie unieważniona w Asphalt 8. Scratch that! To nie jest dokładnie właściwe wyrażenie tutaj! Sposób gra poszła nitro-szczęśliwy, sprawia, że rzeczywistość jest przestarzała, całkowicie spalone na chrupko i radośnie wysadzony w wiatry blowy. Jakby tego było mało, gra uraczyła nas sportowymi samochodami, które potrafią mknąć po ziemi i nie tylko, a przy tym często kręcą się, wirują i skaczą w powietrzu.

Asphalt 8: Airborne jest dokładnym rozwinięciem nudnej gry Real Racing 3. Z jego dotyku i czuć radość, kolor i smash zabawy, która często wydaje się żart, sprawia, że jest to kompletna partia kiedykolwiek chcesz. Jego starannie animowane miasta, country-side, zmieniające się klimaty jak na położenie geograficzne trasy wyścigu jest piękne. Start wahadłowca, śmiertelne lawiny i krzyżujące się drogi sprawiają, że gra ożywa.

Jeśli chodzi o fakt, że ma Gameloft tytuł na nim, sprawia, że gra numer jeden darmowe gry sportowe. Jest to oczywiście spowodowane reputacją, która poprzedza gry wydane przez deweloperów Gameloft, ponieważ zawsze pokonują falę, aby spełnić ten pożądany smak.

W dół góry

Skategoryzowana w kategorii gier przygodowych, gra Down the Mountain jest zaskakująco najlepszą grą, którą chcesz pobrać i cieszyć się przedostawaniem się przez dotykowe środowiska, zanim w końcu dotrzesz do celu. Istnieje możliwość, że poczujesz powiew Crossey Road, gdy po raz pierwszy spojrzysz na tę grę. Gra ma niełatwe do odróżnienia kreskówkowe, prostopadłościenne i kolorowe postacie w nim. Kilka rzeczy, na które musisz uważać: gdy tylko coś spieprzysz w grze, spotka cię insta-death. Wskazówka do mentalności kolekcjonera w grze, jak stopniowo postępować ostrożnie, jak przejść w dół niechlujny wzgórza z piekła rodem. Down the Mountain ma kilka krótkich rozgrywek, ale jeśli wytrzymasz i wczujesz się w "strefę", to właśnie wtedy poczujesz dreszczyk emocji, który nie pozwoli ci przestać grać.

Aby zwrócić uwagę, gra pochodzi z In-App Purchase, który jest do uniknięcia na woli. Niemniej jednak, jeśli masz wyrzuty sumienia, aby promować deweloperów, a następnie użyć niezauważalnych reklam. Opcjonalnie użyj czterech kluczy znalezionych na górze, aby otworzyć skrzynie, które oferują ci nowe postacie.

Clash Royale

Supercell jest najbardziej znanym deweloperem wielu najlepiej sprzedających się gier w App Store, co może sprawić, że będziesz podejrzewać grę Clash Royale. Gra jest znaleźć dostępne z opcją In-App Purchase, który sprzedaje na mamuta 99,99 dolarów za "góry klejnotów".

Niezależnie od tego IAP warunek gry, skupić swoje zainteresowanie na funkcje, i poczucie gry, a na pewno Ci się spodoba. Clash Royale ma jeden z najbardziej infuriatingly kompulsive multiplayer tytułów wokół. Teraz, to wszystko mogło pójść źle, ale Clash Royale jest zaskakująco jedną z najlepszych gier tam jest. Oczywiście, jeśli chcesz zdobyć najlepsze jednostki, które pozwolą ci uzyskać dostęp do najlepszych areny natychmiast, to należy rozważyć zapłacenie małej fortuny. Z pewnością ucieszy Cię fakt, że nadal masz możliwość skrobania w niższych ligach i powolnego rozwoju do wyższych lig bez wydawania ani grosza.

Więcej na: http://top-etui.pl