loader
Blog

Dobre i złe funkcje w iPhone XS i XS Max

Podczas niedawno zakończonego Apple Event, Apple zaprezentowało swoje iPhone'y 2018, które są lepsze od swoich poprzedników. Chociaż nie zawierały one żadnych rewolucyjnych funkcji, Apple upewnił się, że ulepszenia były znaczące. Jak w przypadku każdego flagowca, iPhone'y 2018 mają również swoje najlepsze i najgorsze cechy. W tym artykule przyglądamy się dobrym i złym w iPhone XS i XS Max.

Dobre

    Ekran OLED - W dzisiejszych czasach lepsza technologia wyświetlania jest niezbędna w branży smartfonów. Panele OLED w iPhone XS i XS Max zapewniają uzyskanie dokładnych i najostrzejszych szczegółów obrazu na ekranie. W połączeniu z ich rozdzielczością i innymi funkcjami, takimi jak wyświetlanie True Tone i szeroka gama kolorów p3, wyświetlacz wygląda imponująco. Aparat/Fotografia - Korzystanie z większego czujnika kamery i nowy chip A12 bionic, Apple udało się wziąć fotografię na wyższy poziom w urządzeniach, takich jak do tego, co jest dostępne w większości Android XS i XS Max mają inteligentną funkcję HDR, która działa poprzez podjęcie pewnej liczby zdjęć i przetwarzania ich, aby uzyskać najlepsze. Dzięki inteligentnemu HDR możesz teraz robić zdjęcia z mniejszym szumem, dobrym rozmyciem i lepszymi obrazami w słabych warunkach oświetleniowych. Możesz także dostosować głębię (efekt bokeh) na zdjęciach portretowych. Ocena IP68 - Apple podniósł ocenę wodoodporności z IP67, a to oznacza, że urządzenia mogą nurkować do 2 metrów w wodzie i pozostać do 30minut i nadal być funkcjonalne. Tak więc, nie musisz już panikować, jeśli upuścisz go do wanny lub basenu.

Istnieją również inne ulepszone funkcje, takie jak szybsze Face ID, lepsze głośniki stereo, nagrywanie stereo i lepszą żywotność baterii.

Zły

    Cenowy - iPhone XS i XS Max przekroczyły granicę 1000 USD, a cena idzie jeszcze wyżej z urządzeniami wariantowymi z większą pamięcią masową i w zależności od geolokalizacji. Jako fakt, 512GB iPhone XS Max jest najdroższym iPhone'em w historii w tej chwili. Podstawowy model MacBooka pro jest nawet tańszy niż ten telefon. Oznacza to, że nie jest to idealna opcja dla przeciętnego użytkownika smartfona. eSIM - XS i XS Max obsługują funkcję dual sim, która jest jedną z najlepszych funkcji w branży smartfonów. Ale Apple będąc Apple, zdecydował się na użycie technologii eSIM i nanoSIM. NanoSIM jest dobry, ale eSIM będzie nadal sprawiają, że urządzenia single SIM. To dlatego, że wielu przewoźników w większości krajów nie obsługują tego tech jeszcze. Aby być precyzyjnym, Apple wymienił tylko dziesięć krajów, które wspierają tę technologię na wrzesień 2018 roku. Tylko trzy kolory - jeśli jesteś osobą lubiącą kolory, Apple już cię rozczarował w urządzeniach XS i XS Max. Występują one tylko w trzech kolorach - Silver, Space Gray i Gold. Jeśli jesteś gotów poświęcić niektóre funkcje dla większej liczby kolorów, iPhone XR ma swoje plecy; ma sześć wariantów kolorystycznych; Niebieski, Biały, Czarny, Żółty, Koralowy i Nie gniazdo słuchawkowe - jeśli jesteś fanatykiem 3,5 mm gniazdo słuchawkowe, dobrze, że funkcja nadal nie ma miejsca w Apple smartphone królestwa takich jak czujnik linii papilarnych. Będziesz musiał kupić dongle.