loader
Blog

Jaki iPhone 2018 kupić; iPhone XR, XS, XS Max

Niezależnie od tego, czy chcesz uaktualnić, czy jesteś nowy w królestwie iPhone'a, istnieje prawdopodobieństwo, że możesz chcieć wybrać jeden z iPhone'ów 2018 firmy Apple. W zależności od tego, czego chcesz, uzyskanie odpowiedniego iPhone'a 2018 nie jest zniechęcającym procesem, ale chęć poświęcenia kilku funkcji może być zastanawiającą okolicznością. Dzieje się tak, ponieważ mają one prawie podobne cechy. Zakładając, że iPhone'y 2018 nie rozbiją Twojego banku, spójrzmy na kilka rzeczy, które mogą pomóc Ci w wyborze tego, co kupić.

Wspólne główne cechy

Te cechy mogą nie być zbyt pomocne, chyba że robisz aktualizację i jesteś skłonny iść z dowolnym z 2018 iPhone'ów.

    Procesor A12 Bionic - Jest to najnowszy procesor Apple, a według firmy jest to pierwszy w historii 7nm chip, który jest używany w branży mobilnej. Jest to również najinteligentniejszy i najpotężniejszy układ, jaki kiedykolwiek został zastosowany w smartfonie w chwili obecnej. Bez przechodzenia do obliczeń i operacji, które może obsługiwać, procesor jest do 15 procent szybciej w odniesieniu do ogólnej wydajności, do 50 procent szybciej w GPU i do 50 procent energii wydajne w porównaniu do swojego poprzednika, A11 bionic chip. Aparat - Oni sport ten sam główny aparat, 12MP szeroki kąt z teleobiektywem, z wyjątkiem XR, który nie ma teleobiektywu (ma pojedynczy aparat setup). Dzięki nowemu procesorowi i większemu sensorowi, trzy iPhone'y są teraz w stanie robić zdjęcia z inteligentnym HDR, mniejszym szumem i lepszymi zdjęciami w słabych warunkach oświetleniowych. One również sport ten sam 7MP przedni aparat True Depth selfie. Face ID - Apple w pełni zaadoptował system Face ID do odblokowywania iPhone'a. Podobnie jak iPhone X, nie ma czujnika linii papilarnych. Nowy Face ID jest szybszy i wykorzystuje inteligentniejsze algorytmy. Obsługa Dual-SIM - Wreszcie Apple dołączył do klubu dual SIM, ale w swoim niepowtarzalnym stylu. iPhone'y 2018 obsługują funkcje dual sim, ale używają nanoSIM i eSIM. Lepsze głośniki stereo i nagrywanie dźwięku stereo - z maksymalnie czterema mikrofonami, modele są teraz zdolne do nagrywania dźwięku stereo podczas kręcenia wideo. Według Apple, ulepszone głośniki dają też lepszą jakość dźwięku. Inne funkcje, o których warto wspomnieć to; wyświetlacz True Tone z szeroką gamą kolorów p3, szybsze ładowanie bezprzewodowe, brak adaptera słuchawkowego w pudełku i nowa ocena IP68 z wyjątkiem XR.

Unikalne cechy

Są to wyróżniające się cechy, które mogą pomóc w podjęciu właściwej decyzji i mogą one całkowicie zależeć od preferencji.

    Rozmiar ekranu - jeśli jesteś miłośnikiem telefonów, które nie mieszczą się w dłoni, iPhone XS Max to Twój idealny iPhone. Ten iPhone ma największy ekran w historii iPhone'a - aż 6,5 cala. Równowaga (wydajność i funkcje) - tutaj mówimy o iPhone XS, technicznie rzecz biorąc, jego odpowiedni, jeśli uaktualniasz z 10. jubileuszowego telefonu Apple (iPhone X) i nie lubisz iPhone'a XS Max. Lepsza żywotność baterii - iPhone XR jest tym, czego szukasz. Więcej kolorów - Jeśli chcesz czegoś innego niż kolory srebrny, Space Gray i złoty, iPhone XR ma sześć opcji kolorystycznych. Telefon budżetowy - jeśli boisz się rozbić bank, a chcesz mieć jednego z iPhone'ów 2018, XR jest idealnym wyborem, ponieważ jest najtańszy wśród tych trzech telefonów. Będąc telefonem budżetowym, będziesz tęsknić za niektórymi funkcjami obecnymi w urządzeniach iPhone XS i XS Max.