loader
Blog

Krótka recenzja: Co nowego w Apple Watch Series 4

Na imprezie Apple, Apple zadebiutował swój najnowszy smartwatch, Apple Watch Series 4 obok swoich 2018 iPhone'ów. W przeciwieństwie do innych produktów, które były powszechnie postrzegane jako aktualizacje od swoich poprzedników, Apple Watch Series 4 dostał overhaul makeover. Jak wskazywały ostatnie plotki, prawie wszystko się spełniło. Oto krótki przegląd smartwatch, dowiedzieć się, co jest nowe w przypadku przegapiłeś wydarzenie.

Cena

Zanim kopniemy w szczegóły, pozwala nam spojrzeć na Apple watch Series 4 ceny. W głównych rynkach, standardowy model zaczyna się od ceny detalicznej 399 dolarów w USA, 399 funtów w Wielkiej Brytanii i AU$599 w Australii. Model LTE ma wyższą cenę tag, który zaczyna się od 499 dolarów w USA, 499 funtów w Wielkiej Brytanii i AU$ 749 w Australii. W zależności od dostosowania zaangażowanych, materiałów użytych i stylów, ceny mogą być wyższe niż podane liczby. Zobaczmy, co nowego w Apple Watch Series 4;

Całkowicie nowy design

Apple Watch i iPhone wydają się naśladować siebie nawzajem w zakresie projektowania i innych estetyk. W świecie smartfonów Apple zaczęło stosować ekrany edge to edge, a iPhone'y z 2018 roku są pozbawione ramek. W porównaniu do swojego poprzednika, seria 4 ma minimalne ramki i większy ekran. To sprawiło, że zegarek jest bardziej atrakcyjny, choć nadal zachowuje kwadratowy wygląd. Oprócz minimalnych ramek, zegarek jest również cieńszy. Cyfrowa korona sportowe haptyki z realistycznymi mechanizmów kliknięć i jego głośnik jest głośny. Ponadto, zegarek ma nowe rozmiary, 40 mm dla mniejszego i 44 mm dla dużego.

Nowe tarcze zegarka

Wraz z większym wyświetlaczem, tarcze zegarka również zostały ulepszone i zawierają trochę nowych informacji / komplikacji. Posiadają one również więcej grafik i wykresów informacyjnych. Poza wyglądem, wystarczy rzut oka na tarcze, aby odróżnić Apple Watch Series 4 od swoich poprzedników. W przeciwieństwie do Galaxy Smartwatch, Seria 4 ma niewiele twarzy; 25, aby być precyzyjne, ale są one ładowane z dużą ilością dostosowań. W przeciwieństwie do innych konkurentów smartwatch, Apple Watch nie ma sklepu dla twarzy, a twarze zegarków firm trzecich nie są dozwolone.

Fitness i funkcje zdrowotne

Funkcje fitness również otrzymał aktualizacje i kilka przeprojektowań. Według Apple, zegarek zapewnia dokładne odczyty fitness i wykrywania w odniesieniu do śledzenia kroków, wykrywania kondycji, wykrywania tętna, a nawet wykrywania upadku. Po upadku, zegarek dostarczy powiadomienie dla Ciebie, aby zainicjować połączenie alarmowe lub go odrzucić. Jeśli nie reaguje na minutę, zegarek będzie następnie automatycznie umieścić połączenie z kontaktów awaryjnych, a także wysyłanie wiadomości zawierającej lokalizację.

Oprócz zwykłych, Apple poszedł mile dalej i zawiera wbudowany elektrokardiogram (EKG / EKG) czujnik, który jest zatwierdzony przez FDA w USA. To sprawia, że Apple Watch Series 4 być pierwszym smartwatch z EKG. Dzięki tej funkcji zegarek będzie w stanie wykryć, czy występują oznaki migotania przedsionków - poważnej formy nieregularnego rytmu serca - lub rytmu zatokowego, co oznacza, że serce bije w normalnym rytmie. Aplikacja dla tej funkcji będzie dostępna jeszcze w tym roku.

Dzięki tej funkcji, Apple nadal trzyma kartę dotyczącą najlepszego smartwatcha.