loader
Poradniki

11 Korzyści z posiadania powerbanku


Zastanawiasz się nad posiadaniem ładowarki powerbank jako przedmiotu promocyjnego? Oto powody, dla których są one korzystne dla Twoich klientów.

Korzyści z posiadania powerbanku, które powinieneś znać

Definicja powerbanku: Jest to przenośne urządzenie ładujące, które umożliwia ładowanie różnych gadżetów, takich jak smartfony i tablety (czasami nawet jednocześnie, dzięki dostępności wielu portów na jednym powerbanku).

1. Świetny przedmiot promocyjny

Ludzie mają teraz swój własny schowek z gadżetami, aby nadążyć za trendami technologicznymi i społecznymi, ale ponieważ te urządzenia są elektroniczne, tracą moc po wielu godzinach użytkowania. To właśnie tutaj powerbanki wchodzą do gry.

Twoi klienci z pewnością będą wdzięczni za otrzymanie przenośnej ładowarki jako prezentu promocyjnego. Liczba osób korzystających ze smartfonów rośnie z każdym rokiem, dlatego warto zaopatrzyć się w poręczny powerbank, który pomoże im w ciągłym korzystaniu z tych gadżetów.

Spersonalizuj te powerbanki za pomocą swojego logo, koloru marki i tagu, aby klienci pamiętali o Tobie za każdym razem, gdy będą używać ładowarki.

2. Ładowarka

Podstawowym zadaniem powerbanków jest dostarczanie energii nowoczesnym gadżetom, gdy się wyczerpią. Te przenośne ładowarki są szczególnie pomocne, gdy np. rozładują się baterie w telefonach Twoich klientów, a nie mają oni dostępu do gniazdka.

Z tego samego powodu powerbanki są również bardzo przydatne dla podróżników. Nie muszą się martwić, że zabraknie im soku, ponieważ powerbanki mają wskaźniki świetlne, które informują o stanie ich zasilania.

3. Przenośna strona

Mężczyzna spacerujący na świeżym powietrzu ze smartfonem i zewnętrznym bankiem energii | Korzyści z posiadania powerbanku
Jedną z największych zalet powerbanków jest ich poręczność. Nie są one zbyt ciężkie i można je wygodnie przenosić nawet w podróży. Twoi klienci mogą z łatwością zabrać je ze sobą, gdy wychodzą z domu, ale muszą mieć przy sobie telefon.

Mogą też trzymać powerbank w torbie, nie zajmując zbyt wiele miejsca ani nie zwiększając wagi.

4. Atrakcyjny wygląd

Eleganckie i nowoczesne wzornictwo powerbanków sprawia, że są one atrakcyjne w użyciu i dobrze komponują się z najnowszymi telefonami i innymi gadżetami z najwyższej półki. Niektóre marki oferują nawet różne uderzające kolory z charakterystycznymi wzorami, które wyglądają naprawdę wyjątkowo.

5. Wiele gniazdek

Inną doskonałą cechą powerbanków jest ich wiele portów ładowania, gdzie klienci mogą ładować różne gadżety w tym samym czasie. Ta cecha spełnia potrzeby nowoczesnego millenialsa - kogoś, kto często nosi przy sobie wiele gadżetów.

Ponadto, jeśli cała rodzina Twoich klientów podróżuje, a jej członkowie muszą ładować swoje telefony w tym samym czasie, te liczne gniazdka są bardzo przydatne. Powerbanki mogą mieć nawet sześć portów, dzięki czemu każdy z członków rodziny może ładować swoje gadżety jednocześnie.

6. Kompatybilne z wszystkimi markami i innymi gadżetami

Powerbanki mogą zasilać gadżety Twoich klientów niezależnie od ich marki, o ile przewód zasilający jest kompatybilny z przenośną ładowarką. Nawet tablety i przenośne konsole do gier mogą być kompatybilne z tym źródłem zasilania.

Dla uzależnionych od gier, rozładowanie baterii ich gadżetu w dowolnym miejscu i czasie nie będzie problemem. Ich gra nie zostanie przerwana, ponieważ mogą szybko naładować swoje urządzenie za pomocą powerbanku.

7. Powierzchnia zapobiegająca zarysowaniom

Oprócz atrakcyjnego wyglądu przenośnej ładowarki, posiada ona również powierzchnię zapobiegającą zarysowaniom, dzięki czemu jest bardziej wytrzymała. Twoi klienci nie będą się wahać przed włożeniem jej do torby razem z innymi rzeczami. Co więcej, postawienie powerbanku na szorstkiej powierzchni nie będzie stanowiło problemu, ponieważ nie porysuje on urządzenia.

Jeśli na przenośną ładowarkę spadną lekkie przedmioty, nie ulegnie ona łatwo zarysowaniu, ale w przypadku ciężkich przedmiotów może ulec uszkodzeniu. Przypomnij swoim klientom, aby trzymali ciężkie przedmioty z dala od swoich powerbanków.

8. Większa pojemność ładowania

Producenci projektują powerbanki w taki sposób, aby zapewnić użytkownikom wiele możliwości ładowania. Pojedyncze urządzenie można naładować nawet czterokrotnie za pomocą przenośnej ładowarki o pojemności 10 050 mAh.

Im większa pojemność źródła zasilania, tym więcej Twoi klienci mogą naładować swoich urządzeń. Najlepszy powerbank może również działać przez kilka godzin, dostarczając energię.

 

9. Wartość prestiżu

W dzisiejszych czasach, gdy technologia szybko się rozwija, posiadanie wielu gadżetów jest jednym ze znaków, że nadążasz za trendami. Dodanie powerbanków do kolekcji gadżetów Twoich klientów może podnieść ich prestiż, ponieważ jest to jeden ze wskaźników ich zdolności do nadążania za wymaganiami społecznymi i technologicznymi.

10. Niski koszt

Pomimo stylowego wyglądu powerbanków i ich korzystnych cech, te źródła energii są bardzo przystępne cenowo. Wielu producentów produkuje obecnie różne rodzaje powerbanków, a to pozwala na obniżenie ceny gadżetu ze względu na konkurencję.

Możesz skontaktować się z lokalnym producentem, aby zakupić te przenośne ładowarki w ilościach hurtowych jako upominki.

11. Przydatne podczas przerw w dostawie prądu

Jedną z istotnych korzyści płynących z przenośnej ładowarki jest to, że może być przydatna, gdy Twoim klientom zabraknie baterii podczas przerwy w dostawie prądu. Nie będą musieli czekać na powrót zasilania, aby naładować swoje gadżety. To może oznaczać różnicę między życiem a śmiercią, jeśli pojawi się nagły wypadek podczas kataklizmu.

Ważne rozmowy i teksty nie zostaną przerwane, ponieważ mogą wygodnie naładować swój telefon za pomocą powerbanku. To daje im swobodę ładowania baterii gadżetu, gdy nie ma już żadnych opcji w chwili, gdy muszą się naładować.

Dzięki tym zaletom powerbanku, masz wiele powodów, aby rozważyć podarowanie tej przenośnej ładowarki swoim klientom. Stała się ona z pewnością niezbędnym akcesorium, więc powerbank z nadrukiem logo Twojej marki będzie z pewnością genialnym przedmiotem promocyjnym do rozdania.