loader
 • Strona główna
 • Blog
 • Śledzenie listonosza | Gdzie jest mój listonosz? (5 sposobów, aby się dowiedzieć)
Blog

Śledzenie listonosza | Gdzie jest mój listonosz? (5 sposobów, aby się dowiedzieć)

- Mailman Tracker -

Być może zastanawiasz się, gdzie na swojej trasie znajduje się Twój listonosz, jeśli czekasz na konkretną przesyłkę. Aby zapewnić szybką i skuteczną dostawę, poczta przestrzega sztywnej rutyny.

Pozostaje jednak pytanie, czym jest Mailman Tracker, gdzie jest mój listonosz (5 sposobów, aby się dowiedzieć).

Ponieważ manipulowanie czyjąś pocztą jest niezgodne z prawem, te ścisłe procedury zmniejszają również szanse na to, że ktoś inny otrzyma i zajmie się Twoją korespondencją.

Zgodnie z prawem pocztowym, listonosze mogą dostarczać pocztę wyłącznie do skrzynek pocztowych lub skrytek pocztowych. W niektórych sytuacjach mogą być w stanie dostarczyć pocztę osobie, która przyjeżdża pod jej adres lub umieścić ją na progu jej domu.

Ma to zastosowanie tylko wtedy, gdy skrzynka pocztowa jest tymczasowo niedostępna lub poczta nie mieści się w środku.

Gdzie jest mój listonosz? (5 sposobów, aby się dowiedzieć)

Wiedza o tym, gdzie znajduje się Twój listonosz, pomoże Ci odbierać pocztę, gdy tylko dotrze ona do Twojego miejsca zamieszkania. Oto kilka sposobów na zlokalizowanie swojego listonosza na trasie.

1. Śledzenie przesyłek

Kod kreskowy jest jednym z najlepszych i najłatwiejszych sposobów na określenie lokalizacji przesyłki. Śledzący kod kreskowy znajduje się w każdym pudełku.

Przewoźnicy skanują kod kreskowy podczas procesu dostawy, aby zaktualizować informacje o śledzeniu. Poczta jest odpowiedzialna nie tylko za listy i inne formy przesyłek.

Realizują również dostawy. Przesyłki te są często niewielkie, ale mogą pochodzić praktycznie z dowolnego miejsca. Ponieważ USPS ma umowy z FedEx, UPS, a nawet Amazon, jest to możliwe.

Więcej informacji o śledzeniu paczek

W niektórych sytuacjach mniejsze paczki mogą być dostarczane do lokalnego biura USPS przez tych przewoźników. Poinformuje Cię o szacowanej dacie dostawy.

Niektórzy przewoźnicy mogą nawet wysyłać powiadomienia, gdy przesyłka jest oddalona o 10 minut itd. Możesz dowiedzieć się, gdzie znajduje się Twój przewoźnik pocztowy i kiedy dostarczy Twoją przesyłkę, korzystając z funkcji śledzenia paczek.

Przesyłki są następnie sortowane i ładowane na ciężarówkę dostarczającą pocztę. Miej oko na informacje o śledzeniu, aby śledzić swoją pocztę.

2. Obserwowanie trasy

Poczta jest odpowiedzialna za dostarczanie ogromnych ilości przesyłek na określone adresy w ramach swojej jurysdykcji. Mają określoną liczbę pojazdów i pracowników pocztowych, aby obsłużyć wszystkie te adresy.

Pracownicy ci sortują pocztę do tacek, które są następnie ładowane na ciężarówkę. Porządkują pocztę na tacy, umieszczając najpierw najbliższy adres na ich konkretnej trasie, a następnie następny najbliższy adres i tak dalej.

Przewoźnik pocztowy zaoszczędzi czas, nie musząc jeździć tam i z powrotem. Może to również pomóc w ustaleniu, gdzie listonosz znajduje się na swojej trasie. Kiedy jesteś w domu, poświęć trochę czasu na obserwację swojej skrzynki pocztowej.

Inne rzeczy do odnotowania

Poczta zazwyczaj dociera o tej samej porze każdego dnia. Dzieje się tak, ponieważ trasa pozostaje stała. W niektóre dni czynniki takie jak ruch uliczny i pogoda mogą spowodować spóźnienie przewoźnika pocztowego, ale należy oczekiwać, że dotrze on mniej więcej o tej samej porze.

Wiedza o planowanym czasie przybycia przewoźnika pocztowego do domu może dać ci dokładne wskazanie, gdzie jest on w drodze.

Na przykład, możesz oczekiwać, że Twój przewoźnik pocztowy przyniesie Twój list przed czasem i będzie pod adresami wymienionymi przed Twoim.

3. Zadzwoń na pocztę

Inną opcją jest zadzwonienie na pocztę, aby dowiedzieć się, gdzie jest listonosz. Nie będą w stanie podać dokładnego czasu, ponieważ nikt tego nie wie, ale będą w stanie podać zakres czasu.

Opierają się one na wcześniejszych czasach doręczenia przesyłki przez przewoźnika. Ponieważ publiczne śledzenie rzeczywistych ciężarówek pocztowych jest zabronione, poczta polega na własnych prywatnych informacjach o śledzeniu, aby zapewnić najlepszą możliwą odpowiedź.

W rzadkich sytuacjach poczta może odmówić podania konkretnych informacji. Dzieje się tak, ponieważ przewoźnik pocztowy często przewozi przesyłki wrażliwe.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

 • Organizacje dostarczające bezpłatny używany sprzęt medyczny
 • Najlepszy krem do usuwania cieni pod oczami
 • Najlepszy krem do usuwania włosów
 • Klinika usuwania woskowiny z uszu blisko mnie
 • Usuwanie zębów mądrości

Więcej informacji na temat Call the Post Office

Ten rodzaj poczty może pochodzić od IRS, zawierać czeki lub karty kredytowe, lub zawierać inne rodzaje poczty zawierające poufne informacje.

W rezultacie przewoźnicy pocztowi są czasami celem złodziei. Publiczne udostępnianie dokładnych informacji zwiększa prawdopodobieństwo, że ktoś będzie w stanie wyśledzić przesyłkę pocztową w celach przestępczych.

Zamiast tego poczta może chronić swoich pracowników i poufne informacje zawarte w poczcie, udostępniając szerokie informacje publiczne. Niemniej jednak, dzwoniąc na pocztę można uzyskać szacunkowe informacje o tym, kiedy poczta dotrze pod wskazany adres.

4. Korzystaj ze świadomego doręczania

Informed Delivery to jedna z usług świadczonych przez USPS. Każdy może zdecydować się na udział w tej formie usługi. Za każdym razem, gdy poczta dotrze na Twój adres, biuro sfotografuje ją i prześle Ci powiadomienie e-mail.

Wiadomość e-mail będzie zawierać zdjęcie i wyjaśnienie, kiedy można spodziewać się poczty. To nie tylko informuje, kiedy spodziewać się listonosza, ale także informuje, jaki rodzaj poczty nadejdzie.

Jest to przydatne, ponieważ jeśli jest to ważna przesyłka, możesz poczynić niezbędne przygotowania, aby upewnić się, że Ty lub ktoś, komu ufasz, będzie mógł odebrać ją ze skrzynki pocztowej, gdy tylko nadejdzie.

Chociaż funkcja Informed Delivery nie pozwala na śledzenie konkretnej lokalizacji przewoźnika pocztowego, daje ona jaśniejsze pojęcie o tym, kiedy można spodziewać się poczty i jakiego rodzaju jest to poczta.

5. Wynajem skrytki pocztowej

Wreszcie, całkowite usunięcie operatora pocztowego ujawni lokalizację Twojego listu. Po wynajęciu skrytki pocztowej cała poczta wysyłana na pocztę jest niezwłocznie dostarczana do skrytki pocztowej.

Eliminuje to konieczność dostarczania ich do miejsca zamieszkania przez operatora pocztowego. Zamiast tego należy udać się na pocztę lub do lokalizacji skrytki pocztowej i odblokować ją, aby odebrać pocztę.

Wynajmując skrytkę pocztową, nigdy więcej nie będziesz musiał martwić się o znalezienie listonosza.

Czy możesz śledzić swojego przewoźnika pocztowego?

Jednym z problemów związanych z próbą zlokalizowania przewoźnika pocztowego jest to, że śledzenie przewoźnika pocztowego jest zabronione. Przetwarzanie i dystrybucja poczty podlega wielu przepisom.

Zezwolenie na prywatne śledzenie przewoźnika pocztowego rodzi worek z robakami, ponieważ istnieje kilka zarzutów o przestępstwo za zakłócanie poczty, otwieranie cudzej poczty, a nawet opóźnianie procesu dostarczania poczty.

Administracja pocztowa ma kilka organizacji regulujących, które są odpowiedzialne za śledzenie kurierów pocztowych. Zapewnia to możliwość generowania danych na temat ich systemu dostaw.

Na przykład, gdy społeczność się rozrasta i wprowadzają się nowi ludzie, trasa będzie musiała ulec zmianie. Administracja przyjrzy się obecnym trasom i danym śledzenia, aby sprawdzić, czy nowe adresy można dodać do istniejącej trasy.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

 • Najlepsze olejki eteryczne dla TMJ
 • Bezpłatna klinika stomatologiczna blisko mnie
 • Wartości odżywcze serc palmowych
 • Zalety i wady fast foodów
 • Bezpłatna klinika stomatologiczna blisko mnie

Inne rzeczy do odnotowania

Jeśli nie, będą musieli stworzyć nową trasę i zabezpieczyć niezbędne zasoby i fundusze. Administracja monitoruje również przewoźników pocztowych ze względów bezpieczeństwa.

Ponieważ niektóre przesyłki zawierają ważne informacje, a nawet czeki, niektórzy ludzie mogą próbować obrabować dostawę poczty. Niektórzy mogą nawet zabrać całą ciężarówkę pocztową.

Informacje o śledzeniu mogą umożliwić poczcie pomoc policji w zlokalizowaniu i zwróceniu zaginionej ciężarówki pocztowej. Ponieważ pozwala to każdemu na przechwycenie przesyłki pocztowej podczas podróży, publiczne informacje o śledzeniu nie są dostępne.

Ważne rzeczy do odnotowania

Spowalnia to proces dostawy, co ma swoje konsekwencje. Każdy przewoźnik pocztowy przechodzi szkolenie, które instruuje go, aby nie rozdawał poczty każdemu, kto się do niego zbliży.

Ponieważ poczta jest zorganizowana w taki sposób, aby przebiegała wzdłuż ich trasy, większość przewoźników pocztowych nie ma pojęcia, gdzie dokładnie znajduje się adres w ich podajniku. Nie będą znać następnego adresu, dopóki ich obecna poczta, na przykład, nie dotrze do miejsca przeznaczenia.

Gdy ludzie uniemożliwiają listonoszom dostarczanie przesyłek, cały proces się rozpada, a system staje się nieefektywny. W rezultacie nigdy nie będziesz w stanie określić konkretnego miejsca pobytu swojego listonosza.

Jak zarejestrować się w usłudze Informed Delivery

Rejestracja w usłudze Informed Delivery jest jedną z najlepszych metod, aby dowiedzieć się, czy otrzymasz pocztę w danym dniu. Procedury są proste. Aby zarejestrować się w usłudze Informed Delivery w lokalnym biurze USPS, wykonaj następujące kroki.

1. Załóż konto

Aby kwalifikować się do usługi Informed Delivery, należy najpierw utworzyć konto na stronie internetowej USPS. Po utworzeniu konta powinieneś zobaczyć obszar Informed Delivery.

Możesz również odwiedzić witrynę, klikając ikonę. Po przejściu na właściwą stronę pojawi się link umożliwiający bezpłatne dołączenie do usługi. Prosimy o skorzystanie z tego linku.

2. Sprawdź kwalifikacje

Usługa Informed Delivery nie jest dostępna dla wszystkich adresów. Muszą być spełnione dwa główne warunki. Pierwszym z nich jest kod pocztowy. Podczas rejestracji w usłudze należy wprowadzić kod pocztowy w odpowiednim polu.

Następnie strona internetowa sprawdza, czy kod pocztowy znajduje się w obszarze, w którym usługa jest dostępna. Jeśli mieszkasz w mieście lub na przedmieściach, twój kod pocztowy najprawdopodobniej się sprawdzi.

Drugim warunkiem jest podanie prawdziwego adresu. Skrzynka pocztowa musi mieć unikalny numer identyfikacyjny, aby można było określić, jaka poczta do niej trafia. Większość adresów związanych z typowym domem ma taki numer.

Mieszkańcy apartamentów mogą nie mieć takiej możliwości. Na przykład w niektórych kompleksach mieszkaniowych poczta jest dostarczana do biura, a nie do indywidualnych skrzynek dla każdego mieszkania. Możesz przejść do następnego kroku, jeśli obie kwalifikacje są zadowalające.

3. Zakończ tworzenie konta

Po zweryfikowaniu wymagań zostaniesz poproszony o utworzenie nazwy użytkownika i hasła. Jest to hasło, którego będziesz używać do uzyskiwania dostępu do konta i sprawdzania poczty.

Bardzo ważne jest, abyś potraktował to bardzo poważnie, ponieważ zawsze będziesz proszony o podanie tego hasła jako znaku identyfikacji.

4. Weryfikacja

USPS stosuje następnie dwie metody, aby potwierdzić, że mieszkasz pod adresem podanym podczas rejestracji. Pierwsza metoda polega na wysłaniu kodu za pośrednictwem wiadomości tekstowej, który należy następnie wprowadzić do odpowiedniego formularza.

Powoduje to również połączenie tego numeru z kontem i adresem. Drugą opcją jest wysłanie przez USPS wiadomości pocztowej. Będzie ona zawierać kod i instrukcje, jak zweryfikować konto, gdy dotrze do domu.

Technika telefoniczna jest najszybsza, ale jeśli nie masz dostępu do telefonu, zawsze możesz zweryfikować swoje konto za pomocą drugiej metody.

Kilka innych rzeczy do zapamiętania na temat weryfikacji

Jeśli nie masz dostępu do telefonu lub nie są w stanie dostarczyć poczty na Twój adres w tym czasie, istnieje trzecia alternatywa weryfikacji adresu.

To podejście wymaga fizycznego sprawdzenia, czy mieszkasz pod danym adresem w lokalnym urzędzie pocztowym. Zawsze możesz poprosić o weryfikację w innej akceptowalnej lokalizacji, jeśli nie chcesz jechać do najbliższego urzędu pocztowego.

Należy pamiętać, że nie wszystkie urzędy pocztowe są w stanie przeprowadzić wymaganą weryfikację. Jeśli wybierzesz tę metodę weryfikacji, otrzymasz kod kreskowy do wydrukowania lub okazania pracownikowi wybranego urzędu pocztowego.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

 • Karta kredytowa Eddie Bauer z zaletami i wadami
 • Rachunki CenturyLink
 • Jak aktywować kartę kredytową Capital One
 • Rozmiar i wymiary karty kredytowej
 • Anatomia numeru konta karty kredytowej

5. Poczekaj kilka dni

Uruchomienie usługi po otrzymaniu weryfikacji może potrwać kilka dni. Oczekuje się, że usługa zostanie uruchomiona w ciągu dwóch do trzech dni, zgodnie z szerokim konsensusem.

W niektórych sytuacjach, zwłaszcza w szczycie sezonu, aktywacja usługi może potrwać nawet tydzień. Jeśli chcesz dokonać weryfikacji za pośrednictwem poczty, proces ten potrwa dłużej, ponieważ będziesz musiał poczekać, aż poczta dotrze do Twojego miejsca zamieszkania.

6. Obserwuj swoją pocztę e-mail

Jeśli usługa została poprawnie aktywowana, będziesz otrzymywać wiadomości e-mail, gdy poczta będzie w drodze. Możesz zobaczyć szacowaną datę doręczenia i zdjęcie przesyłki, klikając wiadomość e-mail.

Należy pamiętać, że nie wszystkie przesyłki kwalifikują się do zdjęcia. Otrzymasz jednak wskazówkę, kiedy coś się do Ciebie zbliża.

Warto również wspomnieć, że chociaż usługa Informed Delivery zapewnia szacowaną datę dostawy, nie zawsze jest ona prawidłowa.

Poczta może dotrzeć do skrzynki pocztowej dopiero następnego dnia lub dzień później. Usługa ta nie powiadamia również o otrzymaniu reklam pocztą. Można się ich spodziewać w dniu, w którym zwykle trafiają do skrzynki pocztowej.

Jak zlokalizować swój urząd pocztowy

Ustalenie, czy dzwonisz do właściwego urzędu pocztowego, aby dowiedzieć się, gdzie znajduje się Twój przewoźnik, może być trudne, jeśli nie wiesz, który z nich dostarcza Twoją pocztę.

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci znaleźć urząd pocztowy, który dostarcza Twoją pocztę.

1. Skorzystaj z narzędzia do lokalizacji usług

USPS udostępnia funkcję wyszukiwania na swojej stronie internetowej, aby pomóc w procesie lokalizowania lokalnego urzędu pocztowego. Wejdź na stronę USPS, aby dowiedzieć się, gdzie znajduje się najbliższy urząd pocztowy.

Następnie poszukaj funkcji Search Locator na ich stronie internetowej. Zazwyczaj znajduje się ona na stronie głównej lub w sekcji usług. Gdy spojrzysz na kartę typu lokalizacji, znajdziesz wyskakujące okienko "Znajdź lokalizacje".

Wybierz "Urzędy pocztowe" z menu rozwijanego. Zostanie wyświetlony monit o wprowadzenie adresu w polu. Następnie witryna przeszuka swoją bazę danych pod kątem adresu i porówna go z urzędem pocztowym odpowiedzialnym za dostarczanie poczty.

Po znalezieniu adresu i danych kontaktowych witryna udostępni je użytkownikowi. Ta strategia oszczędza czas w porównaniu z tradycyjną metodą odwiedzania każdego urzędu pocztowego w okolicy w celu zlokalizowania swojego urzędu pocztowego.

2. Sprawdzanie nieodebranych przesyłek

Zanim paczka zostanie dostarczona, poczta może zażądać od ciebie podpisu. Jeśli nie ma Cię w domu, gdy przychodzi poczta, przewoźnik zostawi różowy odcinek.

Odcinek będzie zawierał pewne szczegóły dotyczące produktu, a także przewidywany czas dostawy. Jednym z najbardziej przydatnych aspektów odcinka jest to, że zawiera on informacje o urzędzie pocztowym, w którym przesyłka została dostarczona.

Możesz wtedy odebrać swoją paczkę pod tym adresem. Teraz wiesz również, gdzie dostarczana jest Twoja poczta.

3. Zadzwoń do USPS

Dzwonienie na pocztę, aby dowiedzieć się, gdzie dostarczana jest poczta, jest ostatecznością. Dowiedz się, jak skontaktować się z najbliższym urzędem pocztowym.

Następnie zadzwoń do nich i sprawdź, czy Twój adres jest jednym z ich adresów. Mogą sprawdzić Twój adres w bazie danych i potwierdzić lub zaprzeczyć. Jeśli nie obsługują Twojego adresu, mogą wskazać Ci właściwy kierunek.

Poczta Stanów Zjednoczonych

United States Postal Service (USPS) to niezależna agencja rządu federalnego Stanów Zjednoczonych odpowiedzialna za świadczenie usług pocztowych w całych Stanach Zjednoczonych, w tym na obszarach wyspiarskich i w stanach stowarzyszonych.

Jest to jedna z niewielu agencji federalnych, które zostały wyraźnie upoważnione przez Konstytucję Stanów Zjednoczonych. USPS zatrudnia 516 636 pracowników zawodowych i 136 531 pracowników niebędących pracownikami zawodowymi od 2021 roku.

Benjamin Franklin został mianowany pierwszym poczmistrzem generalnym w 1775 roku podczas Drugiego Kongresu Kontynentalnego. Pełnił również podobną funkcję w koloniach Królestwa Wielkiej Brytanii.

Wraz z uchwaleniem ustawy o usługach pocztowych w 1792 r. utworzono Departament Poczty. W 1872 roku został on podniesiony do rangi gabinetu, a w 1970 roku.

Więcej o usługach pocztowych Stanów Zjednoczonych

Ustawa o reorganizacji poczty ustanowiła United States Postal Service jako autonomiczną agencję. Wiele bezpośrednich dotacji podatkowych dla USPS zostało obciętych lub zaprzestanych od wczesnych lat 80-tych.

USPS ma monopol na dostarczanie "listów" w Stanach Zjednoczonych i jest związany obowiązkiem świadczenia usługi powszechnej (USO), który wymaga od niego zapewnienia jednolitych cen i jakości na całym obszarze usług.

Poczta ma wyłączny dostęp do skrzynek pocztowych "US Mail" i osobistych skrzynek pocztowych w Stanach Zjednoczonych, ale musi konkurować z komercyjnymi firmami dostarczającymi paczki, takimi jak UPS, FedEx i Amazon.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

 • Przegląd konta kredytowego Fingerhut
 • Które banki są otwarte w niedzielę dla firm?
 • Karta kredytowa Pier One
 • P. Recenzja karty kredytowej Morgan
 • Najlepsze karty kredytowe 0% APR

Jak działa usługa USPS Hold Mail?

1. Najpierw sprawdź, czy poczta wstrzymana jest dla Ciebie dostępna.

Wypełnij formularz online na stronie USPS, aby sprawdzić, czy kwalifikujesz się do tej usługi.

(Uwaga: Hold Mail przechowuje pocztę na adres, a nie na osobę, więc upewnij się, że twoja rodzina lub współlokatorzy są na pokładzie). Możesz również odwiedzić lokalny urząd pocztowy lub skontaktować się z 1-800-ASK-USPS.

2. Następnie wybierz daty.

Jak długo USPS ma przechowywać Twoją pocztę? Należy pamiętać, że usługa Hold Mail nie jest przeznaczona do przeprowadzek ani na okresy dłuższe niż 30 dni.

Rozważ usługę USPS Forward Mail Service lub USPS Premium Forwarding Service w przypadku długoterminowego tymczasowego dostarczania, np. do domku letniskowego lub studenta mieszkającego na kampusie. Wypełnij formularz zmiany adresu, jeśli zmieniasz adres na stałe.

3. Zdecyduj, w jaki sposób będziesz otrzymywać pocztę po zakończeniu usługi Hold Mail.

Po wygaśnięciu usługi "Hold Mail" odbierz zatrzymane przesyłki w lokalnym urzędzie pocztowym lub poproś operatora pocztowego o przyniesienie odebranej poczty do domu.

Jeśli wolisz odebrać pocztę w urzędzie pocztowym, nie zapomnij dokumentu tożsamości ze zdjęciem; będzie on potrzebny, aby wstrzymana poczta została Ci przekazana.

4. Doręczanie wraca do pierwotnego harmonogramu dzień po dacie zakończenia wstrzymania.

Regularne działania zostaną wznowione w dniu pierwotnie zaplanowanym lub w dniu zakończenia wstrzymania. Zachowanie tej daty w pamięci będzie naprawdę pomocne, aby nie przegapić ważnych szczegółów.

Co jeszcze powinienem wiedzieć o wstrzymaniu poczty?

1. Planuj z wyprzedzeniem... lub nie!

Możesz poprosić o wstrzymanie usługi pocztowej do 30 dni przed następną zaplanowaną datą doręczenia lub nawet dzień przed następną zaplanowaną datą doręczenia.

2. Przygotuj się na napływ przesyłek, gdy opcja wstrzymania poczty dobiegnie końca

Poczta wstrzymana z możliwością doręczenia odnosi się tylko do przesyłek, które zmieszczą się w pojemniku pocztowym. Otrzymasz powiadomienie, aby odebrać resztę wstrzymanej poczty bezpośrednio z urzędu pocztowego.

Jeśli masz większe przesyłki lub paczki, lub jeśli ilość wstrzymanej poczty nie mieści się w skrzynce pocztowej w żądanym dniu ponownego dostarczenia, będziesz musiał również przyjść do biura.

3. Miej plan na dostawy spoza USPS.

Niezależnie od tego, czy otrzymujesz przesyłki od przewoźników innych niż USPS, poproś znajomego lub sąsiada o sprawdzenie Twoich drzwi lub skontaktuj się bezpośrednio z nadawcami, aby sprawdzić, czy oni również zapewniają alternatywę dla wstrzymania lub ponownego doręczenia.

Jak tymczasowo zatrzymać pocztę w USPS

Do niedawna każdy mógł zatrzymać pocztę po prostu podając adres. United States Postal Service niedawno zaostrzyła ograniczenia w celu ochrony tożsamości.

Wykonaj poniższe kroki, aby zatrzymać pocztę na co najmniej trzy dni i do 30 dni dla wszystkich osób w gospodarstwie domowym.

Krok 1: Złóż wniosek

Najpierw należy złożyć wniosek online, osobiście lub telefonicznie. Jeśli wolisz złożyć wniosek osobiście, wykonaj następujące kroki:

 • Znajdź najbliższy urząd pocztowy.
 • Przed wyjściem wypełnij formularz 8076, Upoważnienie do zatrzymania poczty przez USPS.
 • Po oddaniu formularza zanotuj numer potwierdzenia. Będzie on potrzebny w przyszłości do wprowadzenia zmian.
 • Możesz również złożyć wniosek telefonicznie, dzwoniąc pod numer 800-ASK-USPS (800-275-8777). Aby wnioski złożone osobiście lub telefonicznie weszły w życie następnego dnia roboczego, muszą zostać złożone z wyprzedzeniem jednego dnia roboczego.
 • Złożenie wniosku online jest najskuteczniejszą i najbezpieczniejszą metodą. Z poziomu konta online można wprowadzić dowolne modyfikacje lub anulować wniosek.

Krok 2: Utwórz konto online lub uzyskaj do niego dostęp

Aby złożyć wniosek o wstrzymanie przesyłki, należy utworzyć konto USPS. Możesz również użyć swojego konta do generowania etykiet wysyłkowych, żądania odbioru paczki i drukowania niestandardowych formularzy.

Tworzenie konta członka rodziny? Wymagane będzie podanie dwóch pytań zabezpieczających, adresu e-mail, numeru telefonu i adresu domowego członka rodziny. Możesz przejść do kroku 3 po utworzeniu lub zalogowaniu się na swoje konto.

Krok 3: Sprawdź dostępność

Wiedząc, że nie wszystkie adresy kwalifikują się do wniosków o wstrzymanie poczty online, musisz sprawdzić, czy Twój adres jest jednym z nich. Przejdź do strony Szybkie narzędzia na swoim koncie, a następnie przewiń w dół do opcji Wstrzymaj pocztę.

Twoje imię i nazwisko, adres, numer telefonu i adres e-mail zostaną wstępnie wypełnione informacjami z konta USPS. Możesz zmienić dowolne informacje w swoim profilu, jeśli są nieprawidłowe.

Na koniec wybierz opcję "Sprawdź dostępność". Możesz przejść do następnego kroku, jeśli poczta oczekująca online jest dostępna. Jeśli nie, wróć do kroku 1 i złóż wniosek osobiście lub telefonicznie.

Krok 4: Weryfikacja tożsamości

Przed złożeniem wniosku online konieczne będzie uwierzytelnienie swojej tożsamości za pomocą numeru telefonu komórkowego, począwszy od początku stycznia 2020 roku.

Jest to dodatkowy środek stosowany przez USPS w celu ochrony danych osobowych przed oszustami.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

 • Karta współczucia z powodu utraty matki
 • Modlitwy za tych, którzy są w żałobie po stracie
 • Jak uzyskać pożyczkę bankową bez konta bankowego?
 • Czy powinieneś otrzymać kredyt samochodowy lub leasing od Ford Credit?
 • Czy można kupić przekaz pieniężny za pomocą karty kredytowej?

Krok 5: Wybierz datę

Po zarejestrowaniu się lub uzyskaniu dostępu do konta i potwierdzeniu tożsamości możesz teraz przejść do ostatniego etapu, czyli wyboru dat.

USPS może przechowywać Twoją pocztę przez trzy do trzydziestu dni w lokalnym urzędzie pocztowym. Na koniec należy wybrać datę rozpoczęcia i zakończenia usługi, a także sposób otrzymywania poczty po jej zakończeniu.

Odebraną pocztę można odebrać w urzędzie pocztowym lub zlecić jej dostarczenie przewoźnikowi. Ponieważ poczta może nie mieścić się w skrzynce pocztowej, dobrym pomysłem jest odbieranie jej osobiście.

Co jeśli wyjeżdżam na dłużej niż 30 dni?

Załóżmy, że jesteś w szpitalu, na długich wakacjach lub przeprowadzasz się. W niektórych sytuacjach przetrzymywanie poczty może nie być najlepszym rozwiązaniem. Zamiast tego masz dwie opcje przekazywania poczty na nowy lub tymczasowy adres.

1. Regularne przekazywanie poczty

Najtańszą i najczęstszą opcją jest zwykłe przekazywanie poczty. Możesz przekazać swoją pocztę na adres tymczasowy na okres od 15 dni do jednego roku za niewielką opłatą w wysokości 1,05 USD w celu uwierzytelnienia swojej tożsamości.

Aby przekazać pocztę, przejdź na stronę USPS.com i poszukaj ikony "Zmień mój adres" w sekcji Szybkie narzędzia. Po sześciu miesiącach można przedłużyć przekazywanie poczty o kolejne sześć miesięcy, dlatego warto zacząć od kroku 2 i zarejestrować swoje konto USPS.

W ten sposób można łatwo śledzić lub modyfikować żądania dotyczące poczty. Ważne jest, aby zrozumieć, że ta opcja przekazuje wiadomości indywidualnie, a nie zbiorczo.

Może się zdarzyć, że nie otrzymasz listu lub że ważne informacje dotrą z opóźnieniem. Jeśli Ty lub bliska Ci osoba często otrzymuje ważne dokumenty, preferowany jest poniższy wybór.

2. Usługa Premium Forwarding Service Residential

Możesz otrzymywać pocztę hurtowo co tydzień za 21,10 USD tygodniowo (plus opłata rejestracyjna). Poczta nada priorytet Twojej korespondencji i wyśle ją na wskazany przez Ciebie adres.

Należy pamiętać, że przesyłane są również wiadomości-śmieci, takie jak katalogi i reklamy kart kredytowych. Usługa ta jest dostępna przez okres od dwóch tygodni do jednego roku. Jest to świetne krótkoterminowe rozwiązanie umożliwiające szybkie otrzymywanie poufnych listów.

Wiedza o tym, jak się z czymś uporać, pomaga znaleźć właściwą drogę. Po przeczytaniu tego artykułu nie powinieneś być sfrustrowany sprawami związanymi z listonoszem. Jeśli ten artykuł okazał się pomocny, daj nam znać w sekcji komentarzy.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące aplikacji Mailman Tracker | Gdzie jest mój listonosz?

1. Czy mogę śledzić mojego listonosza?

Po prostu dlatego, że pozwala to każdemu na przechwycenie dostawy poczty podczas podróży, publiczne informacje o śledzeniu nie są dostępne.


2. Jak mogę dowiedzieć się, o której godzinie przychodzi moja poczta?

Wejdź na stronę informeddelivery.usps.com. Wybierz "Zarejestruj się za darmo". Wprowadź swój adres, aby potwierdzić, czy jest on akceptowany dla usługi Informed Delivery.


3. Czy poczta przychodzi w niedziele?

Tak, USPS dostarcza przesyłki w niedziele, ale tylko na dwa sposoby: Priority Mail Express (znany również jako USPS Overnight) i paczki Amazon.


4. Dlaczego poczta trwa tak długo?

W piątek Urząd Pocztowy Stanów Zjednoczonych rozpoczął zmniejszanie liczby dostarczanych przesyłek w ramach 10-letniego planu cięcia kosztów opracowanego przez Generalnego Dyrektora Poczty Louisa DeJoya.


5. Dlaczego USPS działa tak wolno?

W ramach planu oszczędności kosztów i odwrócenia długotrwałych deficytów finansowych, USPS forsuje swój plan spowolnienia dostaw około jednej trzeciej małych i lekkich paczek.


6. Co to jest list ślimakowy?

Listy lub wiadomości, które nie są wysyłane pocztą elektroniczną, ale raczej zwykłą pocztą: Osiągnęliśmy porozumienie przez Internet, ale dokumenty będą musiały zostać dostarczone pocztą. Porównaj.


7. Czy USPS dostarcza przesyłki w sobotę?

Chociaż USPS dostarcza przesyłki w soboty, ma ograniczone godziny pracy i jest zamknięty w niedziele i święta federalne.


8. Czy USPS dostarcza przesyłki pod drzwi?

Przewoźnicy pocztowi będą wyrzucać pocztę i wszelkie paczki, które zmieszczą się w skrzynce pocztowej, zamiast dostarczać je do drzwi.


9. Co oznacza wysyłka z dnia na dzień?

Overnight Shipping to usługa dostawy, która gwarantuje, że produkty dotrą do określonego czasu następnego dnia.


10. Czy USPS First Class dostarcza przesyłki w niedzielę?

Niestety nie. USPS nie dostarcza przesyłek Pierwszej Klasy w niedziele.

Udostępnij to:

 • Twitter
 • Facebook

Lubię to:

Lubię to Ładowanie... Tagi:harmonogram listonosza w mojej okolicy, aplikacja do śledzenia listonoszy, usługi pocztowe USA 1971, usługi pocztowe USA kariera, usługi pocztowe USA zmiana adresu, usługi pocztowe USA paszport, usługi pocztowe USA śledzenie, usługi pocztowe USA blisko mnie, usługi pocztowe USA numer telefonu, śledzenie usps, śledzenie paczki usps, jaką trasę pokonuje mój listonosz, kiedy przychodzi listonosz, kim jest mój listonosz?