loader
  • Strona główna
  • Blog
  • Słuchawki AirPods firmy Apple vs Samsung Galaxy Buds: Jak wypadają w porównaniu?
Blog

Słuchawki AirPods firmy Apple vs Samsung Galaxy Buds: Jak wypadają w porównaniu?

Bezprzewodowe wkładki douszne sprawiły, że słuchanie muzyki w podróży stało się modne. Bezprzewodowe wkładki douszne sprawiły, że słuchanie muzyki w podróży stało się modne i wygodne dzięki bezprzewodowej konstrukcji. Zostały one zaskakująco kompaktowe, aby zapewnić bezproblemową łączność, inteligentne sterowanie i mieć dobry pakiet audio. Samsung niedawno wypuścił Galaxy Buds, które mają magnetyczną obudowę ładującą, douszne i bezprzewodowe, tak jak Airpods firmy Apple. Spójrzmy jak te dwie bezprzewodowe słuchawki się porównują:

Cena

Podczas gdy Airpods Apple'a są w sprzedaży detalicznej na $ 160 lub AU$ 229, Galaxy Buds zaczynają się od 130 dolarów lub AU$ 249. Jeśli chcesz zaoszczędzić, to powinieneś iść na Samsung Galaxy Buds, ponieważ kosztują mniej To jednak nie znaczy, że są one najlepszą wartość.

Ładowanie

Według strony internetowej Apple, Apple Airpods mogą być ładowane poprzez przechowywanie ich w etui, które zostało wcześniej naładowane za pomocą kabla Lightning. A Pojedyncze ładowanie może trwać do dwóch godzin rozmów lub pięciu godzin słuchania. czasu słuchania.

Galaxy Buds mogą być ładowane wewnątrz etui lub przez za pomocą USB-C. Ponadto, zgodnie z komunikatem prasowym Samsunga, mogą one być ładowane przez bezprzewodowe urządzenie ładujące lub poprzez umieszczenie ich na wierzchu nowego Galaxy S10, który ma funkcję dzielenia się energią między urządzeniami. Na 15-minutowym szybkiego ładowania, mogą one uzyskać 1,7 godzin ładowania lub siedem godzin, gdy w pełni naładowaniu.

Jakość dźwięku

Galaxy Buds mają ściśle przylegającą konstrukcję, która sprawia, że jakość ich dźwięku jest bogatsza/oferuje więcej audiofilom. Muzyka jest słyszalna nawet przy niskich poziomach głośności. Dźwięk w przypadku Airpods jest zupełnie wystarczający. Można jedynie zauważyć, że mają one cieńszy dźwięk, gdy porównamy je obok siebie z Galaxy Buds. Airpods mają otwartą konstrukcję, co oznacza, że trzeba podkręcić głośność, zwłaszcza gdy jest dużo hałasu z otoczenia, konkurującego z nimi.

Wzornictwo

Słuchawki Airpods są dostępne wyłącznie w kolorze białym. Ich pąk spoczywa wewnątrz roku, a cylindryczna końcówka w kształcie litery Q wystaje z płatka ucha. lekkie. Galaxy Buds, z drugiej strony, są cięższe, wystają bardziej i są nieco większe niż Airpods. Są dostępne w kolorze białym, żółtym lub czarnym. Słuchawki Galaxy Buds lepiej przylegają do ucha dzięki różnym końcówkom skrzydełek, które można wymieniać. końcówki skrzydełek, które można wymieniać. Airpods są zatem wygodniejsze niż Galaxy Buds, ale ogólnie rzecz biorąc, komfort zależy od kształtu ucha.

Podsumowanie

Oba te urządzenia parują się automatycznie z urządzeniami swoich firmy z łatwością. Galaxy Buds można łatwo dostosować za pomocą aplikacji Galaxy Wear, a oba mogą regulować głośność, przeskakiwać do przodu, odtwarzać i pauzować, a także dostroić jakość dźwięku.

Galaxy Buds mają więcej funkcji niż Airpods. Ponadto, oferują one większe możliwości dostosowywania i w korzystnej cenie w porównaniu do słuchawek Airpods. Wybór zależy jednak od urządzenia, z którego korzystasz. iPhone będzie działał najlepiej z Airpods, podczas gdy Galaxy Galaxy będzie najlepiej współpracować z Galaxy Buds.